Константин Гринчук: нас выжигают и взрывают. Может ли происходить столько, якобы, cлучайностей? Не думаю

Константин Гринчук: нас выжигают и взрывают. Может ли происходить столько, якобы, cлучайностей? Не думаю

Вот вам и вся картина маслом!

Принцип кадровой политики Зеленского, набирать и оставлять у руля людей у которых: "ни чести, ни совести, ни ума".

Вот вам и вся картина маслом!
Помните я вам писал пару дней назад о том КТО НА САМОМ ДЕЛЕ ВИНОВАТ в ЭТИХ МАСШТАБАХ ПОЖАРОВ?
Только я навел примеры и задал вопросы, давая понять, как я бы разбирался и делал выводы, сразу ещё после первого подобного пожара.
Помните я говорил о том, что каждый умный руководитель, когда знает, что с него спросят (а спрашивать надо жестко, это жизни людей их доли) будет ДУМАТЬ, как не допустить таких МАСШТАБОВ?
Да, будет думать вся вертикаль, от ГОЛОВЫ ДСНС и Министра МВД до начальника караула.
Вот прочитайте информацию которую вывернули из Луганского ГЛАВКА ДСНС и задумайтесь, А НЕ СЛУЧАЙНО ЛИ НАС ВЫЖИГАЮТ И ВЗРЫВАЮТ?

Виталий Шведов:
"Як що б минулого разу після пожежі у Смоляниново, були вжиті заходи, притягнуті до відповідальності винні та проведена зміна керівного складу, сьогоднішня трагедія могла не настати.
Але чому ж його не відбулося? Може тому, що з призначенням Пшика керівником ДСНС Луганської області, цей орган перетворився у бізнес проект по зароблянню грошей для себе та заступника голови ДСНС України Ільченка? Бо саме Ільченко підтягнув і призначив свого колишнього підлеглого Пшика в Луганську область. Ну і далі, все як завжди у донецьких, бабло важливіше за все. І у середині ДСНСного середовища Пшика називають не інакше, як "гаманець Ільченко".
І перше, що зробив Пшик за вказівкою Ільченко, це передав матеріальний резерв палива у 150 тонн до Донецької області, де він безслідно зникі, а під час вже двох пожеж проблеми з паливом. Далі ліквідував, створений у 2015 році, в розпал активної фази бойових дій на базі спортивно-тренувальному полегону ДСНС області (в Сєвєродонецьку) табір прийому переміщених осіб. Обладнаний всім необхідним для тимчасового проживання 150 чоловік. А слідом ліквідували пункт прийому постраждалих людей на 120 чоловік за типом хостелу, облаштований за підтримки міжнародної місії, на базі 35 пожежної частини (Сєвєродонецьк). І тепер постраждалих людей відправляють на підлогу до шкіл. Потім ліквідував мобільний пост створений за часів Москаля, оскільки самий пожежонебезпечний лісовий масив знаходиться в районі сіл Трьохізбенка, Муратово, Капітанове, Лопаскине, Кряковка, ліс від 50 до 80 років. А пожежна частина залишилася на непідконтрольній стороні (П.Славяносербск і Лотіково), а найближча частина знаходиться в Новоайдарі, на відстані 32 км.
За період 2015-17 років, цим постом самостійно в даному районі було погашено більше 100 пожеж, в тому числі і після обстрілів, і в тому числі в житлових будинках. Усе начебто з метою економії.
Ще є навчання з роботи на мобільних насосних станціях, яких є 7 штук, і які облаштовані танковими двигунами і качають 100-150 л./мин., але лише на папері, а паливо списується, при тому що за пів року ні разу не запускалися і коли була пожежа у Смоляниново, то станції виявилися не працездатними.
У територіальних підрозділів ДСНС забрали усі можливі і неможливі резерви.
І порізали доходи рядового складу, так за попередню пожежу рядові пожежники отримали на 8 гривень більше від попереднього періоду, і той час коли керівний склад отримав державні нагороди та премії.
Тобто тотальна економія. А куди ж спрямовуються кошти? Перерозподілені кошти були витрачені на євроремонт туалету в управлінні (180 тис), прибудову кованого балкона до будівлі управління для куріння начальника (150 тис), будівництво собачого вольєру (250 тис) і багато іншого для показухи і забаганок керівника. Організація підрядів для своїх двох організацій і решалово по об'єктах.
Замість організації заходів безпеки.

Але окремою "гордістю" можна вважати закупівлю квартир за завищеними у рази цінами, так одна з квартир коштувала близько 47 тис. доларів, за фактом закупівель, відкрито криміналі провадження, доказано вже по 11 квартирах.
А що ж як там добробут патрона Пшика Ільченко?
Генерал-майор служби цивільного захисту Ільченко Микола Володимирович з 2010 року керував Головним управлінням ГСЧС України в Донецькій області, в березні 2018 року призначений заступником голови ГСЧС України та куратором по зоні АТО (ООС). Саме завдяки куцого кураторство Пшик вискочив сухим з води після двох пожеж інтернатів у Сватово і Старобільську, після пожежі у Смоляниновому навіть без доган, і проведення роботи урядової комісії.

На даний момент пан Генерал-майор спільно проживає і веде господарство з Ільченко Мариною Володимирівною (колишньою дружиною з якою фіктивно розлучився ще до війни) в квартирі площею 162 кв.метрів в м.Києві по вул. Ломоносова. Дана квартира була куплена ним за 5 мл. гривень. в липні 2015 року та оформлена на колишню дружину, сама Марина Володимирівна таких доходів на покупку не мала.

У його декларації вказана земельна ділянка за адресою: Донецька область, м.Красний Лиман вул. Діамантова, на цій ділянці побудовано особняк, який теж оформлений на Марину Володимирівну, який він у своїй декларації не вказав.

Крім цього, після фіктивного розлучення на свою колишню дружину він перереєстрував все спільно нажите майно.

- м.Макеевка вул. Рєпіна;

- м. Донецьк вул.Рози Люксембург;

- земельну ділянку м.Донецьк, вул.Микитівська;

- м. Слов'янськ, Святогірськ, вул. 60 років Жовтня;

Сам же він в черговий раз порушив закон і не вказав у своїй поданої декларації за 2018 рік нерухомість оформлену на нього самого:

- м. Харьков, проспект Московський;

- Сумська область, Сумський район, с.Велика Чернеччина, вул.Жовтнева;

- м. Харьков, ул.Ахсарова;

- Донецька обл., м. Харцизьк, вул.Толстого;

- м. Севастополь, вул.Будівельна.

Крім цього сам Ільченко М.В. в 2018 році від ДСНС України отримав службове житло в м.Києві, по вул.Маршала Рибалка, площею 72 кв.м. На даний момент службова квартира виведена зі статусу службової та готується до приватизації."

А ТЕПЕРЬ ВОПРОС: ТАК ПРЕЗИДЕНТУ И УКРАИНЕ НУЖНЫ ИМЕННО ТАКИЕ СПЕЦИАЛИСТЫ, РАЗ ЗА ВСЁ, ЧТО ПРОИЗОШЛО ЗА ЕГО КАДЕНЦИЮ, ЧЕЧЕТКИНУ (голова ДСНС) ДАЛИ ЗВЕЗДУ ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИКА?

ЭТО ЗА СГОРЕВШИЕ ЛЕСА ЧЕРНОБЫЛЯ, ЛУГАНСКОЙ ОБЛ., ВЕЧНО ГОРЯЩУЮ ОДЕССУ, КОЛЕДЖ, ТОКИО СТАР, ВИКТОРИЮ, СТАР ДОМ, СОТНИ СОЖЖЕННЫХ ДОМОВ и уже даже СЁЛА ГОРЯТ ЦЕЛИКОМ?
А сколько я ещё не назвал, что на их совести осталось безнаказанным?

Вот про это всё написанное, правда в КИЕВЕ не знали?
Знали!
Как и знали кто руководит этим процессом и в МВД.

БЛ@ДЬ!
ЧТО ЕЩЕ НАДО СЖЕЧЬ, ЧТОБЫ ВЫ С@КИ НАУЧИЛИСЬ ДУМАТЬ И ОТВЕЧАТЬ РЕАЛЬНО?????

ПОЧЕМУ Я ЗНАЮ ГДЕ НУЛЕВЫЕ НАЧАЛЬНИКИ ГЛАВКОВ, А ГДЕ НЕТ?
ПОЧЕМУ Я ЗНАЮ ГДЕ ДАВНО И КОГО НАДО ГНАТЬ В ШЕЮ, А ЭТИХ ВСЁ УСТРАИВАЕТ?

 

 

Константин Гринчук

Поделитесь с друзьями:


- Коронавирус - хроника пандемии: мир продолжил ускорение, Украина резко ускорилась. Данные на 6 мая
- Пенсия, карточка, банкомат: как усложнится жизнь пожилого человека
- П@дла антинародная: cлепой или в глаза "долбится"?
- Результаты поддержки США Украины. ВИДЕО
- Зеленский лишь через два года президентства понял, что Путин не допустит мира в Украине — The Financial Times
- На границах Украины до сих пор остаются примерно 80 тысяч российских военных, — The New York Times
- У человеческой глупости есть научное объяснение
- Александр Кочетков: О СССР и США
- Декларация Зеленского. Как Банковая хочет подобраться к членству в Евросоюзе и почему это не нравится Германии
- Группа крови: какие болезни грозят каждой из них
12:06Октябрь, 05 2020 7252

неделя
месяц