Нардеп Ліза Богуцька: Що відбувається в країні?

Нардеп Ліза Богуцька: Що відбувається в країні?

Дістала ця бетонна стіна СИСТЕМИ. Держава стала ворогом людини. Держава стала ворогом країні. Держава загострена на самознищення

За останніх 28 років вся попередня влада (без виключень) побудувала корупційно-кланового монстра під назвою "державницьке управління".

Це управління постійно зростало і цементувалось.
Тобто все: від прибиральниці до керівника міністерства, відомства, адміністрації, тощо.
Багато законів, які приймала Рада, були мертвими. Багато тих, що надавали монстру можливості і безкарність, простим людям- обов'язки і відсутність можливостей. Одни жирували, іші виживали.
Що змінилося за останні декілька місяців?
Більша частина виборців проголосувала на виборах проти того, що вже було неможливо терпіти. Чиновницьке чванство, бюрократія, безкарність можновладців: в народа вже не наболіло, а закипіло. Дістала ця бетонна стіна СИСТЕМИ. Держава стала ворогом людини. Держава стала ворогом країні. Держава загострена на самознищення.
Це розуміють всі притомні люди окрім тих, хто жив в СИСТЕМІ, як в теплій ванні. Окрім тих, хто в ній будував свою кра'єру, хто в ній заробляв величезні кошти, щоб зустріти старість в Лондоні, чи ще десь там, де є цивілізвція і високий рівень життя навіть для найбідніших громадян.
Система вибудовивалась таким чином, шоб кожен гвинтик в неї працював бездоганно.
Так що ж змінилося після виборів в Раду?
В міністерствах змінились керівники. Ми їх обрали.
Все.
Більше нічого не відбулося. Я маю на увазі саме міністерства. Те, що ми приймаємо закони- рівним чином нічого не визначає, якщо міністерство не розробить "дорожні карти" ціх законів.
А там сидять всі ті самі гвинтики Системи.
В більшості вони саботують роботу. Чи можна їх звільнити? Так. Ми прийняли закон про держ службу. Але ви уявляєте собі, скільки чиновників середньої і низової ланки одразу опиняться на вулиці? Це не тисячи. Це десятки тисяч нових "мітингарів", яких одразу очолять Порошенко, Тимошенко, Рабінович і т.д.
...
Чому потрібна цифровізація? Тому що вона знищить бюрократію, як явище і бюрократів, як класс. Але незадоволений реформами піпл- це чудовий протестний ресурс для політичних аутсайдерів, які займають зараз весь інформаційний простір. Стовідсотковий.
...
Чи ви не бачите, як все перекручується на ТВ-каналах? Деякі вже дійшли до ручки розігруючи в прямому ефірі озброєний напад на канал. Це вже капець. Дурдом відпочиває.
Зі всіх каналів ллється лайно на "Слугу народу", міністрів, Президента. А ще на боці Системи грає відкритий саботаж "гвинтиків".
...
Рада і Кабмін працюють 2 місяці. Позаду було 28 років створення корупційної Вавілонської вежі. Попереду- її занепад. З тими, хто її будував, ми вже давно говоримо на різних мовах. І давно не розуміємо один одного.
Ситий голодного....
Зеленський дав нам зелене сівтло для створення нових правил життя, в яких саме люди стають головною цінністю Держави, а не купка політичних заробітчан.
Все буде добре. Але на це "добре" теж потрібен час.
І хоча б якись інформаційний простір. Але не простір пораненого звіра серед собачих боїв.

 

Liza Bogutskaya


Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Спасибо Петру Алексеевичу за «зраду» и капитуляцию
- Зеленский окружен тремя предателями — АНДРЕЙ ПИОНТКОВСКИЙ
- Угроза дефолта: экс-министр заявил о масштабном бюджетном кризисе в Украине
- Ни мира, ни войны: неприятная правда о переговорах в Париже — российский эксперт
- Посмотрели, оценили, испугались и быстро сняли с эфира. Зачем соблазнять народ простыми вопросами?
- Программа ПО-2014 и ЗЕ-2019 найди 10 отличий!
- Зеленский превратил Путина из врага в партнера — Бессмертный
- Почему в «законе об ОРДЛО» не собираются менять ничего, кроме даты — оценки экспертов
- Оккупанты закрывают Крымский мост: что происходит?
- Правда о капитуляции и ее авторе — Гриценко
02:16Ноябрь, 10 2019 1559

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю