
Нас впевнено ведуть до стану колонії, без виробництва, зі скороченням народу, без медицини, народжуваності і освіти!
Нашим західним соросівським партнерам та їх шавкам (абрамавічус, найєм, лещенко і Ко) аж крутить позбавити нашу країну...
Сьогодні працівники ДП Антонов виходили на акцію протесту!
Справа в тому, що Укроборонпром на чолі з Абрамавічусом та його заступником Найємом, відстоюючи соросівські інтереси вирішили перенести це підприємство з Києва в інше місце, а на місці нинішнього підприємства виростуть будинки!
Працівники підприємства впевнені, що перенесення заводу є кроком по знищенню його конструкторських і промислових потужностей, по суті Україна як літакобудівна держава перестане існувати!
Нашим західним соросівським партнерам та їх шавкам (абрамавічус, найєм, лещенко і Ко) аж крутить позбавити нашу країну таких потужностей та напрацьованих конструкторських рішень і через деякий час ми з вами побачимо, що гордість України Руслани, Мрії та інші модефикації АН буде виробляти хтось інший під своїм брендом!
Ми впевнено йдемо, ні, нас ведуть до стану колонії, без виробництва, зі скороченням населення, без освіти, медицини і народжуваності!
Нам відведена роль колонії сільхоз. виробництва і не мрійте, що ми будемо виробляти муку, м'ясо і ковбаси, ми будемо вирощувати виключно зерно яке перероблять, отримають додану вартість і гроші так звані соросівські партнери!
Всеволод Дорошенко
- Сталинский сокол Дональд Трамп: Кадры решают все
- Махровый капитализм для взрослых: Почему «свободный рынок» земли существует только в странах-колониях
- «Ложка уже по дну скребет». Что происходит с мобилизацией в России
- Путин-Huilo запаниковал. Фюрер все?!
- Погавкались: Трамп матом раскритиковал Нетаньяху
- Иван Яковина: Дело сейчас идет к поражению России в войне

















