Ми йдемо в суд. Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі братиме участь у виборах і перемагатиме

Ми йдемо в суд. Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі братиме участь у виборах і перемагатиме

Що ж стало формальною причиною відмови?

В неділю ввечері українське суспільство сколихнула новина, яку ми дізналися із ЗМІ: нашій партії Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, без присутності нашого представника у ЦВК, було відмовлено у реєстрації на позачергових виборах у парламент. Що ж стало формальною причиною відмови?

Так в документах сталася технічна, формальна, але не суттєва помилка з датою проведення з'їзду та висунення кандидатів у народні депутати від нашої політичної сили. Помилка, яка виправляється нашвидкоруч, стала причиною відмови у реєстрації справжньої ідейної партії, яка пропонує план швидких змін та радикальних перетворень, яких так бояться недобитки режиму Порошенка, які досі займають командні висоти, зокрема і в Центральній Виборчій Комісії. Справжньою ж причиною є страх олігархів та особиста помста системи до людей з виборчого списку партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі.

Ми йдемо в суд, щоб вимагати реєстрації нашої партії і на це в нас є всі законні підстави. Так, частина 3 статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів" ствержує, що помилки і неточності, виявлені в поданих кандидатами на реєстрацію документах, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата в депутати. Правда за нами і ми її доведемо.

Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі братиме участь у виборах і перемагатиме. Слідкуйте за нашими новинами щодо часу проведення судового засідання, ставайте частиною хвилі, яка змете корупціонерів та їхніх посіпак.

Поделиться​​ новостью:


- ВІДДАЙТЕ МЕНІ МОЮ ЗЕМЛЮ, АБО ЙДІТЬ НА@@@!
- Сергей Лямец: Зе...Мля. 7 лживых мифов о рынке земли, которые распускает команда Зеленского
- Надежда Савченко нашла новую работу
- Аваков показал допрос захватчика моста в Киеве
- ВР приняла закон о реформе государственной службы
- Рада продлила международные закупки лекарств. А Супрун смотрящей не назначили?
- Парламент объединил отчетность по единому взносу и налогу на доходы физлиц
- Комаровский рассказал, как действовать, если у ребенка температура до 38 градусов
- У Зеленского сняли ВИДЕО с матами о продаже земли
- Юрист: «ПриватБанк» вот-вот прекратит свое существование
16:34Июнь, 24 2019 1172

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю