Ружанський про НАБУ: Без хрестика і труселів

Ружанський про НАБУ: Без хрестика і труселів

Вчора сайт “Наші гроші” поділився чудовою новиною...

Вчора сайт “Наші гроші” поділився чудовою новиною - Печерський суд Києва надав можливість ГПУ в особі трьох прокурорських злочинців : Костянтина Кулика, Олександра Говорущака і Ярослава Домбровського сховати речові докази вчиненого ними, під керівництвом Генерального прокурора України, Юрія Луценка, масштабного і зухвалого злочину. Мова йде про те, що слідчий печерський суддя Соколов О. М., дозволив вказаним прокурорам вилучити в Апеляційному суді Донецької області оригінал вироку Аркадію Кашкіну, за яким відбулася конфіскація $1,5 млрд т.зв. “грошей банди Януковича” та усіх пов’язаних з цим документів.

Як ми бачимо, знову скоєно злочин, яким посадові особи ГПУ вдалися до відвертого юридичного шахрайства і маніпуляції. Клопотання прокурорів ГПУ було подане у рамках розслідування слідчим відділом управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури кримінального провадження №42017000000001533 від 18.05.2017 за фактами сприяння невстановленими особами діяльності злочинної організації під керівництвом Януковича.

А це справа, за якою ГПУ та СБУ переслідують Михайла Саакашвілі! Яке відношення нинішня справа відносно Президента Грузії має до справи щодо грошей, які були вкрадені режимом Януковича? Ось взагалі, яке? Хіба Саакашвілі працював в уряді Януковича - Азарова, а не Петро Порошенко? Може Саакашвілі отримав вкрадені у народу України 400 мільйонів доларів за медіахолдинг UMH group, а не Боря Ложкін і Пєтя Порошенко?

Насправді, все набагато простіше. У прокурорського корупціонера Кулика просто немає іншого кримінального провадження, окрім справи Саакашвілі, за яким можна було б про щось клопотати в суді. Те, що ці справи прив’язати одна до одної можна лише з хворим уявленням про кримінальний процес і збоченим про логіку взагалі, прокурорську трійку, Генерального прокурора і суддю Соколова не хвилює зовсім.

Бо по справі “$1,5 мільярдів общака Януковича” у Луценка стало серйозно підгорати і злочинне прокурорське угрупування не знайшло іншого способу прикрити свої сраки, окрім, як тупо забрати документальні свідчення своїх злочинів собі. І зараз шансів, що ці документи не будуть спотворені або взагалі знищені - обмаль.

Тут я просто нагадаю, що насправді, ні півтора мільярди, ні навіть мільярд доларів у грошовому вигляді по справі Кашкіна конфісковано не було, а вся ця справа є чистою фальсифікацією. І в цьому можна було б пересвідчитися ознайомившись з вироком громадянину Кашкіну.

Проте, Юрій Віталійович, обісраний від можливого розкриття мега афери, за якої в бюджет з повітря було злочинно і безпідставно намальовано 29 мільярдів гривень, а сотні мільйонів конфіскованих доларів, в основному у вигляді ОВДП, невідомо куди поділися, вирішив, по суті, викрасти речові докази.

Тепер,власне, повернемося до назви цього допису. До НАБУ, тобто. Справа у тому, що практично разом з інформацією про вилучення злочинним угрупуванням Луценка - Кулика оригіналу вироку Кашкіну, я, Олександр Ружанський, отримав від НАБУ відповідь про відмову зареєструвати в ЄРДР заяву мого адвоката Анатолія Тарасенка про вчинення низки корупційних злочинів Генеральним прокурором України Луценком Ю. В., його підлеглими і суддями Краматорського міського суду Донецької області. Так, злочинів саме у цій справі про “Півтора мільярди доларів банди Януковича”. І ось що я думаю з цього приводу. А думаю я не зовсім гарно, бо маю на це вагомі підстави.

Своїм недолугим і незаконним рішенням про відмову у внесенні до ЄРДР заяви про скоєння корупційних злочинів Луценком і його гоп-компанією, пан Ситник і його підлеглі в черговий раз продемонстрували свою професійну безпорадність та моральну дволикість, даючи прекрасні аргументи тим, хто вважає, що всі вони там (і НАБУ, і ГПУ, і СБУ і МВС ) одним миром мазані.

Ось, давайте просто подивимося на деякі цікаві речі. Справа відносно корупції колишнього прокурора сил АТО Костянтина Кулика знаходиться в суді вже більше року, але і досі навіть не почала розглядатися по суті.

Ні за час досудового розслідування, ні вже під час знаходження справи в суді, НАБУ і САП так і не спромоглися знайти можливості відсторонити Костянтина Кулика від роботи в органах прокуратури. І до чого це привело? Фальсифікація Куликом справи відносно свого друга Кашкіна, задля вчинення мільярдної афери Луценком і Ко; фактичне викрадення Куликом 150 мільйонів доларів, заарештованих НАБУ ще 2016 році по справі Онищенко, під прикриттям справи Кашкіна; фальсифікація Куликом, за злочинним наказом Луценка і адміністрації Президента справи відносно Михайла Саакашвілі. Чудові наслідки роботи НАБУ по викриттю злочинця Кулика!

Ви ж там в Бюро прекрасно знаєте, хто і завдяки чому кришує Кулика в адміністрації Порошенка. Так чому б вам про це не повідомити суспільству, аби воно знало, кому дякувати, за те, що корупціонер, дружбан терориста Жиліна, фактичний бандит і агент ФСБ Костя Кулик, який під час другого Майдану особисто фінансував жилінських тітушек, продовжуєі працювати на керівній посаді в Прокуратурі України, вчиняти відверті злочини і ламати долі людей?

Якщо ви не в курсі, у який спосіб проінформувати країну про це все, я можу вам допомогти. Деякий досвід, дякуючи моєму дурному характеру, в мене є. Власне, справу Кулика “на блюдєчкє с голубой кайомочкой” вам приніс саме я. І зауважте, ніяких Порше, Мазераті і будинків у Конча - Заспі.

Тільки автозаки, будівля бахмутського СІЗО, побиття і мішок на голові у якості передноворічної прикраси. А, забув! Я ще офіційний свідок у справі Кулика. Ну, то таке.

Коротше, хлопці! Або вчиняйте по закону і реєструйте заяви про корупційні злочини в порядку статті 214 КПК України, яка є імперативною нормою, тобто, такою, яка вказазує на обов’язковість і безальтернативність юридичних дій, або і далі грайтеся у політичні договорняки з владою корупціонерів.

Або дійте в дусі реальної боротьби з корупцією, або і далі займайтеся піаром перед довірливими громадянами України і художнім свістом перед американським спонсорським жюрі. Тільки не морочте голову українцям своєю, типу, безкомпромісною боротьбою з корупцією. Одягніть вже нарешті хрестик антикорупційної ідеї і не забудьте прикрити чимось свою професійну недолугість. І якщо це вдасться, ніколи більше оце все не знімайте.

А я поки піду зі скаргою на вашу бездіяльність до суду.

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Михаил Саакашвили рассказал, как себя вести с МВФ: Мы снизили налоги на 60%, МВФ узнали об этом чуть не сошли с ума. Как Грузия отказалась от МВФ. ВИДЕО
- Все активы Порошенко должны быть арестованы, - Портнов
- ПРИНУЖДЕНИЕ К ВЗАИМОПОНИМАНИЮ - А.Кочетков
- Стратегия с лицом Гройсмана и Европа с лицом Порошенко? - Павел Себастьянович
- Чем грозит Украине прекращение отношений с МВФ
- Аслунд: с чего начать Зеленскому? — Atlantic Council
- Над Украиной нависла угроза: к Зеленскому срочно едет делегация США
- Зеленский впервые встретился с главой Нацбанка
- Как мертвому припарки: поможет ли партии Порошенко сокрытие его токсичного имени — экспертное мнение
- Іловайськ - це мала бути БРАТСЬКА МОГИЛА, яка б пояснила країні, навіщо потрібні Мінські перемовини
- «Сброд гандонов и мародеров»: Лесев разоблачил планы Рады насчет Зеленского
- Не отвертится: вот, что ждет Порошенко уже летом
- Оппоблоки Кремля — объединяйтесь! ВИДЕО
- САНИТАРЫ!!! Омелян разбушевался)...
- Cветлое будущее, если Зеленский справится с олигархами, Западом и Россией — The Independent
02:47Январь, 12 2018 1674

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю