Назар Приходько: УНА-УНСО! Питання - ми санітари суспільства чи ми цепні пси у тих, хто краще годує?

Назар Приходько: УНА-УНСО! Питання - ми санітари суспільства чи ми цепні пси у тих, хто краще годує?

А як же "Слава Нації - смерть ворогам!"? Чи вчора ти ворог, а сьогодні вже ні, "хоч до тебе і є багато питань"? Так не піде. В УНСО завжди був  ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ підхід до питання свій-чужий


Я мовчав, але більше не можу...

Декілька днів тому, організація, чи то пак вже політична партія УНА-УНСО, до якої я входив майже 13 років (грудень 2005-жовтень 2018) - заявила про свою підтримку Петра Порошенка в другому турі Президентських виборів.

Я був у щирому та глибокому шоці, адже ніяк не міг зрозуміти: був Правий Сектор Майдану. До нього входила власне УНА-УНСО, "Тризуб" імені Степана Бандери, організація "Патріот України", СНА (тепер політична партія "Національний корпус"), "Білий молот" та просто Націоналісти по життю, які не могли стояти осторонь героїчних та трагічних подій Революції Гідності.

З приходом нової влади, по відношенню до всіх партій чи організацій що входили до ПС - почалися утиски та репресії. Багато кого заарештували за фейковими звинуваченнями, вбили Сашка Білого та Лісника і це не дивлячись на те, що саме Націоналісти, здебільшого, ПЕРШИМИ взяли зброю і пішли на фронти Національно-Визвольної Війни.

Владі було на це байдуже. Та ми продовжили свою боротьбу - і на фронті і в тилу. За Державу, Націю, Мову, Віру... Проти бариг і мародерів, що прийшли на крові якраз-таки Патріотів і Націоналістів, які сформували собою Небесну Сотню...

В 2017-му році, доволі солідна частина УНСО - не тільки поїхала на Українсько-польський кордон переводити Саакашвілі, а й стала разом з ним та іншими справжніми опозиційними силами під Парламентом. Потім, ми виймали Саакашвілі з буса СБУ на Костельній та Трьохсвятительській - і вийняли. Навіть після нахабного викидання Саакашвілі з країни - ми боролися, проводили націозахисні акції, прагнули до кращого життя не для себе, а для всієї України і тут....

ЯК МОЖНА, беручи участь в ОПОЗИЦІЙНИХ акціях, бачачи, як твоїх Побратимів б'ють, ламають, (як Сивого і Сашу Кравчука на Трьохсвятительській зокрема), як твоїх Побратимів по боротьбі і "пакують" і екстрадують з мішками на головах, (ГРУЗИНІВ, за долю і Державу яких Бійці УНСО боролися і в 1993-му і в 1997-му роках) - підтримувати діючу систему, в обличчі Петра Порошенка?

А як же "Слава Нації - смерть ворогам!"? Чи вчора ти ворог, а сьогодні вже ні, "хоч до тебе і є багато питань"? Так не піде. УНСО завжди славилася своїм ФУНДАМЕНТАЛЬНИМ підходом до питання свій-чужий. Не треба перетворюватись на стандартних політичних......... "гравців", які бігають туди-сюди в пошуках компромісів та власної політичної і фінансової вигоди. Пам'ятайте слова Гімну УНА-УНСО "Краще згинути вовком - ніж жити псом". Дайте відповідь собі на запитання: ми санітари суспільства чи ми цепні пси у тих, хто краще годує? Я обрав шлях подальшої боротьби ВНЕЗАЛЕЖНОСТІ від переможця. А ви?

Назар Приходько

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Новый начальник таможни Рябикин учился в КИМО с Порошенко и сдает плавучий домик братьям Кличко
- МВД уходит на карантин и прекращает прием граждан
- Единый реестр электронных деклараций заработал вопреки решению Конституционного суда Украины
- Ждет ли нас пенсия ? Что такое солидарная система и частный пенсионный фонд. Чаплыга без вопросов. Видео
- В Евросоюзе заявили, что после решения суда по поводу антикоррупционных законов денег для Украины не будет
- "У нас не будет денег и поддержки". Зеленский о последствиях решения Конституционного суда
- Экстренное обращение Юлии Тимошенко
- Зеленскому подсказали, что делать с Порошенко! Ноль политики, чистое жульничество, Европа не подкопается!
- Кабмин обязал НАПК безотлагательно открыть доступ к реестру деклараций чиновников вопреки решению КС
- Система е-декларирования в Украине будет работать вопреки решению КС, пообещал Зеленский на СНБО
12:17Апрель, 06 2019 2694

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца