Олександр Ружанський: Недопущення РНС до виборів - це ситуативна змова старої і нової влади

Олександр Ружанський: Недопущення РНС до виборів - це ситуативна змова старої і нової влади

Всі маніпуляції ЦВК щодо РНС, нічого спільного з демократією не мають. Це відверте наїбалово у демократичній обгортці. Як завжди

Перша робить це з відомих причин ворожого ставлення ПОПа до Саакашвілі. 

Друга - тому, що РНС знаходиться майже на одному електоральному пасовищі зі "Слугою народу". І, в разі потрапляння на вибори, РНС відкусить декілька відсотків саме у СН. А цих відсотків, якраз може і не вистачити Зеленському для створення однопартійної більшості у Верховній раді.

Звісно, всі маніпуляції ЦВК щодо РНС, нічого спільного з демократією не мають. Це відверте наїбалово у демократичній обгортці. Як завжди, в принципі, в Україні. Але, в мене є питання на перспективу. Риторичне. Як оця розпіарена в якості національнох ідеї "країна в смартфоні" може запобігти такому й подібному наїбалову? А ніяк.

Смартфон і цифрові рішення - це лише засіб, механізм, або технологія. А технологія не може бути ідеєю. Естонія, наприклад, використовує смартфони в демократичних цілях, а терористи, в якості пристрою активації вибухівки.

Тобто, кожен використовує цифрові технології для реалізації своїх цілей та втілення своїх ідей. І, що, хтось вірить, що наш кримінальний олігархат, який продовжує керувати державою, не використає "країну в смартфоні" для чергового наїбалова людей або для його прикриття? Вірять, звісно. І дуже багато тих, хто вірить. Судячи з останніх рейтингів "Слуги народу". 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Зеленский встретился с родными погибших военных
- Рак, нищета и экзопланеты: за что дали Нобель-2019
- Прилуки останутся без работы – закрывают Прилуцкую табачную фабрику
- Глава Государственной регуляторной службы Ксения Ляпина: Я узнала о своем увольнении из Facebook
- Андрій Білецький: Марш ''Ні.Капітуляціі'': Ми даємо цій владі 10 днів
- Пристайко сказал, что миротворцы на Донбассе могут быть введены при отсутствии результатов в "минском" и "нормандском форматах"
- Федерализации Украины не будет,- Пристайко
- Евросоюз одобрил план Киева по Донбассу
- Стоимость бытовой техники скоро изменится: чего ждать украинцам
- 14 октября: «улица» и Зеленский — кто кого? — политолог
01:49Июнь, 27 2019 1608

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю