Олександр Ружанський: СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ… ВЛАСНЕ МИ ЙОГО САМІ НАБЛИЖАЄМО..

Олександр Ружанський: СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ… ВЛАСНЕ МИ ЙОГО САМІ НАБЛИЖАЄМО..

Всі незгодні - вороги народу

Я так розумію, що не всі уважно слухали виступ ПОПа на сбушних святах 24 березня. Бо ніякого особливого резонансу цей виступ у суспільстві не отримав. А дарма. 

Просто процитую деякі моменти з нього:

“...ми бачимо, чим менше пострілів у зоні бойових дій, тим більша активність ворога у тилу. Агресор наполегливо намагається змістити епіцентр гібридної війни як найближче до серця України. А серце – це наша древня столиця, красень Київ.»
Зрозуміло, да? Порошенко таким реченням вказує всім, і СБУ в тому числі, що ворогів зараз вже більше всередині України і, зокрема, в Києві, ніж на фронті.

Після цієї настанови Петро Олексійович зазначає, а хто власне ці вороги:

«Спочатку було блискуче викрито та легально задокументовано зв'язок так званого табору протесту під Верховною Радою з малоросійською політичною еміграцією в Росії, яка сидить під ковпаком ФСБ РФ. І, що важливо, отримано переконливі докази і перекрито фінансовий канал між Дніпром та Москва-рікою, яким вони переправляли ці «тридцять срібняків.»

Ось у мене просте питання: а, що, є вже рішення суду, який визнав конкретну кримінальну провину конкретних осіб? Ось, всі, хто виходив на протести біля ВР “сидять “під ковпаком ФСБ” за “тридцять срібняків” ? Всі докази, в тому числі, “переконливі”, були судом оцінені, як належні і допустимі? Ні? Нічого такого нема? А, якого, хуя, вибачаюся, цей паскудник тоді рота відкриває? Він хіба не знає, що в Європі, куди, ми, типу, йдемо під керівництвом партії і правітєльства Порошенка, Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на неприпустимість службовим особам, в тому числі, державним керівникам, давати оціночну характеристику справам, по яким ще немає вироку суду?

Це ж саме нехтування європейськими правовими засадами ми бачимо у наступному пасажі Порошенка:

«Ще більш важливо, і за це, пане Голово, Вам і всьому особовому складу особлива подяка – ви майстерно викрили оте вороже кубло, яке готувало масштабні теракти в Києві з численними жертвами, як вони це називали «керований хаос», готували державний переворот, заколот в Україні в інтересах Російської федерації.”

Що, і тут вже є рішення суду по ворожому кублу? Ні? Власне, чисто по логіці, вороже кубло, це скільки? Усього дві людини? Не лізе. П’ять? Вже якось. Але, з п’яти - троє агентів СБУ. Тоді, виходить, з ними оце кубло? Чудово!

Взагалі, хочу зауважити, що особисто мені вся оця риторика Порошенка, про “політичну еміграцію”, “тридцять срібняків”, “вороже кубло*, “канал між Дніпром і Москва-рікою” нагадує виступи Андрія Вишинського - одного з головних організаторів масових репресій в СРСР у тридцятих роках минулого століття і головного державного обвинувача на тих судових процесах проти “ворогів народу”.

До речі. У своєму останньому дописі у ФБ, відомий сраколиз Петра Олексійовича, наближений останнім впритул до предмету облизування, Юрій Бірюков, мабуть знаходячись під впливом вказівної промови Генерального секре…, ой, Президента України, закликав називати незгодних з лінією партії, тобто, з Петром Олексійовичем Порошенком,- ворогами народу. Отак, без жодних сумнівів і зайвих докорів сумління. Всі незгодні - вороги народу.

Залишилося тільки дочекатися перших зізнань у проритті тунелю Бомбей - Лондон, тобто, каналу Дніпро - Москва-ріка. 
Свято наближається... Власне, ми його самі наближаємо...

ПиСи. І хто б оце все говорив про чийсь зв’язок з Москвою? Липецький кондитер, який втіхаря від народу чірікає по телефону з самим Хуйлом?

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Зачем Коломойский... «кусает» Филатова)
- В Киев спешит новый президент Всемирного банка, и вот зачем
- Дубинский с Бужанским проследят, чтобы Порошенко не сбежал после снятия неприкосновенности
- Стриптизерши рассказали, как на самом деле относятся к клиентам
- Назначен новый командующий Десантно-штурмовых войск
- Двойная накрутка: экономист объяснил, сколько на самом деле Украина переплачивает за импортный газ
- Партия «Слуга народа» окончательно распределила места в комитетах
- Юрий касьянов: Украина идиотов должна умереть. Чем хуже будет идиотам — тем лучше будет для Украины
- Трамп выступил за возвращение России в G8
- В Харьковской области мужчина получил восьмую судимость за пять лет
- Кого и чего больше всего в мире боятся евреи ?
- Национальная идея, национальная идея...
- Евгений Середа: Экзамен который мы не сдали. Хочу обратиться и к сторонникам и к противникам ЗЕ!
- Остановите Путина, он хочет уничтожить Украину!
- Позорной волчиной займется Интерпол! Экс-главу НКРЭКУ Вовка объявили в международный розыск!
13:07Март, 26 2018 1101

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю