Олексій Братущак: Пане Зеленський, запитай-те!

Олексій Братущак: Пане Зеленський, запитай-те!

У Давосі журналістам вдалося запитати Зеленського (Мендель не догледіла?) про можливість його зустрічі в Ізраїлі з Путіним

У Давосі журналістам вдалося запитати Зеленського (Мендель не догледіла?) про можливість його зустрічі в Ізраїлі з Путіним. Президент відповів, що ця зустріч "може бути". А далі – цікавіше.

У Зеленського є питання до Путіна про обмін полоненими. І все. Інших питань немає (судячи з відповіді). Журналісти намагалися дізнатися, чи буде він запитувати Путіна, чому на Донбасі досі стріляють. Адже, про режим тиші також домовлялися у Парижі на зустрічі в нормандському форматі. Але від цього запитання Зеленський тупо втік.

І от тут хочеться звернутися до президента: запитай! Запитай-те! Запитай-те Путіна, чому попри домовленості його війська продовжують вбивати українців? Чому не працює ось це "просто перестать стрелять"? Чому обіцяний мир так і не настає?

Прості запитання. Які мають дати відповідь самому Зеленському: чого варті домовленості з Путіним, і чи не намагаєтсья КДБшник розвести коміка як лоха? Але ж Зеленський не лох. Він крутий чувак світового маштабу. Який у Давосі чітко сказав: Росія анексувала частину території України.

Тож тепер нічого не заважає йому поставити незручне запитання дєдушкє з Кремля. Треба тільки добре попросити Зеленського. Давайте усі разом: пане Зеленський, запитай-те!


Источник

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Вакцины против коронавируса нет и в ближайшее время не будет — Институт Роберта Коха
- Экс-нардеп Рады 8-го созыва - казак Михаил Гаврилюк признался, что работает таксистом в Киеве и рад этому
- Рейтинг доверия к Зеленскому резко снизился
- Урядники вместо префектов, уезды вместо районов
- Минздрав: о тестировании на коронавирус
- СРОЧНО! Под Днепром избиратели чуть не избили "слугу народа" Романа Каптелова. Чтобы уйти со встречи целым, ему понадобилась полиция. ВИДЕО
- "Никто не защитит ни от паники, ни от вируса"
- Домашние животные могут переносить коронавирус
- Вслед за годом шоколадной Свиньи наступил год прожорливой зеленой Крысы, - Борис Ковнат
- Жертва рейтинга: Зеленский ищет замену Гончаруку
02:15Январь, 23 2020 642

► РЕЗОНАНС
недели
месяца