Падіння "Аркади" - мер і його компаньйони задоволені

Падіння "Аркади" - мер і його компаньйони задоволені

13 тисяч сімей, що вклалися в будівництво залишили без грошей і квартир


Будівельні «історії», з якими обіцяли розібратись - очолені!
В історії банку "Аркада" фактично поставлена жирна крапка. Нацбанк визнав установу неплатоспроможною і ввів туди тимчасову адміністрацію. А Фонд гарантування вкладів фізосіб оголосив відкритий конкурс на виведення "Аркади" з ринку.

Але мало хто зрозумів, що падіння "Аркади" було зовсім не випадковим, і не збігом несприятливих обставин. Це була прицільна атака - довів до колапсу фінустанову ніхто інший, як мер Києва Віталій Кличко. І щоб довести до банкрутства "Аркаду" у нього були свої причини.

Справа в тому, що пов'язані з банком компанії "Аркада-Будівництво" і "Будеволюція" будували 39 будинків у двох житлових масивах Києва: "Еврика" - в Голосіївському і "Патріотика" - в Дарницькому районах. І досить успішно. Створюючи тим самим пряму конкуренцію будівельним проектам "друзів" мера, об'єднаним під загальним управлінням "смотрящего" Дениса Комарницького. А конкуренція - це завжди зниження цін, яке будівельній мафії Кличко-Комарницького просто невигідно.

Тому спершу місто відмовилося віддавати "Аркаді" борги за проведені інженерні мережі, через що забудовник і сам не зміг вчасно розплатитися по кредитах. За гроші "Аркади", стверджують в ГО "Захист інвесторів", побудували дорогу, дитячі садки, школи та інженерні мережі, але КМДА не хоче розраховуватися за передані йому ж об'єкти, причому, мова йде про 1,4 млрд грн!

Але і це не все. Довівши банк до важкого фінансового стану невиплатою боргів, Кличко почав тиснути на нього публічно. Звинувачувати в небажанні добудовувати об'єкти (чому він і його адміністрація активно заважали останні роки), в підбурюванні і шантажі. Це за те, що вкладники "Аркади", побоюючись за свої гроші і квартири, виходили під КМДА з вимогою дати банку добудувати їхнє житло і не знищувати його. Мало того - Кличко перейшов на прямі загрози: "Правоохоронні органи повинні з цим розібратися якнайшвидше!" - заявив він.

Ось, судячи з усього, і "розібралися". "Аркада" обвалилася. Сподіваюся, мер і його компаньйони задоволені. Особливо тим, що залишили без грошей і квартир 13 тис. сімей, що вклалися в будівництво. Хто компенсує їм втрати?

Ростислав Балабан

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Максим Гольдарб: пиар слуг на Донбассе, очередная глупость Шмыгаля, психопортрет Зеленского. ВИДЕО
- В Одессе шариевцы гоняют нацкорпус, как шавок! ВИДЕО
- В Украине спустя 15 лет возобновили добычу золота
- "Раскачивают рынок под новое подорожание". Почему украинские продавцы массово переписывают ценники
- Этот подонок из Донецка помочился на памятник погибшим героям Небесной сотни в Киеве
- Як українець корпорацію Tesla Inc. врятував
- Вернуть корыто! В сервисных центрах МВД Украины рассказали о возвращении обязательного техосмотра
- На самом деле, население Украины волнуют три простые вещи
- ЗЕ обвинил мэров городов в гибели людей от ковида
- Президент Украины Зеленский снова заявил о готовности уволить генпрокурора Венедиктову до нового года. Вопрос только до какого?
10:02Август, 28 2020 759

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца