Перебуваючи в СІЗО, Семен Семенченко розповів подробиці знущань Зе-режиму над дружиною і дітьми

Перебуваючи в СІЗО, Семен Семенченко розповів подробиці знущань Зе-режиму над дружиною і дітьми

Нещодавно був обшук в моїй квартирі. Залякували дружину, тим самим тиснули на мене. Дома дружина і троє дітей. Син Гриша особливо важко це сприйняв

Нещодавно був обшук в моїй квартирі. Залякували дружину, тим самим тиснули на мене. Дома дружина, мама і троє дітей. Старший син Гриша особливо важко це сприйняв.

Про це написав в Фейсбуці екс-нардеп Семен Семенченко.

Нещодавно був обшук в моїй квартирі. Залякували дружину, тим самим тиснули на мене. Вдома дружина, мама та троє дітей. Старший син Гриша особливо важко це сприйняв.

Довго переживав, а зараз закрився, сидить вдома, не хоче нікуди виходити та майже не говорить. Він не звик до таких сцен.

У нього було все — татків госпіталь, похорони татових друзів, які ще вчора забирали його з садочку чи школи. Мітинги, блокада, поїздка в Грузію та чергування з татом під в’язницею чи судом, де були його товариші.

Був «пласт», куди він один ходив з усього класу, рідкісні вільні дні коли з братами та татом ходили в ліс на прогулянку.

Обшуків ще не було.

Гриша, тримайся, ти ж чоловік. Не повторюй помилок свого батька — я забагато довіряв людям, був не розбірливим та часто допомагав тим, хто потім зрадницьки бив в спину.

І найголовніше — треба було брати владу після Майдану, а не говорити що «ми прості громадяни, нехай керують інші, ми лише захистимо свою країну».

Тепер — вони мстять за ті роки, коли вони нічого не могли з нами зробити. За ті роки, поки в їх розпорядженні ще не було стільки сексотів та зрадників.

Свавілля, яке вони дозволяють собі з нами — повернеться до них в стократ. А твоя справа — бути сильним і не показувати їм свою слабкість та біль.

Не знаю, чи зрозумієш ти зараз, але підростеш — зрозумієш точно.

Ти — Українець. Ми — сильніше за усе це!


- Что угрожает Украине - война или налоги
- Евросоюз не планирует эвакуировать семьи своих дипломатов из Украины и ждет объяснений от США
- Коронавирус - Украина и мир: данные на 25 января
- Договорняк Венедиктовой и Грановского в силе: Порошенко не посадят
- Пенсионеры с февраля 2022 года смогут потратить выплаты за вакцинацию на оплату коммуналки
- В Пентагоне не видят признаков неминуемого "российского вторжения"
- Израиль готовится к массовой эвакуации евреев из Украины: не уедет ли Зеленский? — Юрий Касьянов
07:32Июнь, 27 2021 993

ТОП Новости 
неделя
месяц