Пicля cьoгoднiшньoї пoдiї, я cтвeрджyю, щo вcі вiд рaдникiв дo пpезидeнтa йoлoпи і зрaдники, які вeдyть Укрaїнy дo кaтaстрoфи — Роман Безсмертний

Пicля cьoгoднiшньoї пoдiї, я cтвeрджyю, щo вcі вiд рaдникiв дo пpезидeнтa йoлoпи і зрaдники, які вeдyть Укрaїнy дo кaтaстрoфи — Роман Безсмертний


Чергове випробування для України. «Дванадцять кроків в небуття» так слід назвати цей проект. Шкода, що серед авторів є українці, які готові задовольнити апетити Кремля.

Європо, Путін вже у вас, а ви досі не розумієте?!
9 місяців зовнішньої політики команди Зеленського — повний провал. Світ нас більше не підтримає, ми залишимося сам на сам з агресором.

Всі, хто відповідають за зовнішню політику: від радників до Президента — або йолопи, або зрадники, які ведуть Україну до катастрофи.

 

PS
Вибори можна виграти формою, а не змістом. Прихильність людей можна завоювати жартами, шоу і серіалами. Але такі номери у владі не проходять. Держава вимагає знань, досвіду, сенсів, патріотичних рішень.

Після дев‘яти місяців правління Президента і Ко можна констатувати: гора народила мишу. Коли літак під назвою «Україна» бере курс вчорашнього дня, курс Януковича, то вкотре держава може не встояти.

Можна втомитися і садити капусту, а можна шукати рішення. Дії нової влади гуртують небайдужих людей. Новий рік розпочався зі жвавою дискусії кола небайдужих, ми звіряємо годинники, сперечаємося… Сьогоднішня заява — це наша позиція щодо нефахових і зрадницьких дій нової влади.

Заяву підписали Роман Безсмертний, Борислав Береза, Ізет Гданов, Володимир Горбач, Володимир Курінний, Віктор Матчук, Маским Несміянов, Володимир Омелян, Ярослав Пелих, Юрій Подорожній, Вікторія Пташник, Олександр Старух, Олександр Солонтай, Дмитро Снєгирьов, Петро Стецюк, Тарас Стецьків, Ольга Ходаківська, Наталія Юсупова
#небайдужі Приєднуйся!

Спільна заява небайдужих
щодо небезпечного розвитку українсько-
російських відносин

Під час передвиборчих кампаній кандидата Володимира Зеленського і «Слуг народу» нам було обіцяно стрімкий економічний розвиток, негайне припинення війни та повернення АР Крим.

Минуло майже 9 місяців з вступу на посаду нового президента, майже півроку з моменту формування нового складу ВРУ та призначення Уряду. За цей час діюча влада дискредитувала Україну, як сильну незалежну країну, в очах наших міжнародних партнерів та стала на шлях знищення нашої незалежності. Тільки за останні місяці зупинено позовну діяльність проти РФ у питаннях порушення міжнародних правових норм по енергозабезпеченню українців газом, втрати держави від цього рішення складають більше ніж 12,2 млрд. дол. США, що дорівнює 1/3 доходу державного бюджету України. Створюються передумови для відновлення закупівлі газу від агресора, який вбиває та репресує громадян України, тим самим забезпечуючи фінансування таких дій з боку РФ.

Президент України не висловив жодного заперечення стосовно вимоги Володимира Путіна надати окремий статус Донбасу незважаючи на те, що така вимога є втручанням у Конституційний лад України. Адже це найважливіше, що повинен захищати Президент України, бо саме він є гарантом Основного Закону.

Питання виведення військ РФ з території АР Крим і повернення контролю Україні над півостровом, а також припинення злочинних дій РФ щодо перекриття Керченської протоки, мабуть, не є пріоритетними для Президента України, адже під час переговорів з Путіним не порушувалися.

Всі ці дії Президента Зеленського та його команди принижують людей, які своїм життям захистили незалежність України. Крім того, робиться все аби закрити кримінальні справи по вбивствах Небесної сотні: російській стороні передають тих, кого обвинуватили у вбивстві Небесної сотні; а на посади, в компетенції яких розслідування вбивств на Майдані, призначають людей близьких до злочинного оточення Януковича.

Некомпетентні, прокремлівські дії і заяви очільників держави, підхоплені ЗМІ, численні спроби проведення зустрічей з Путіним, розведення військ призвели до деморалізації ЗСУ та патріотів України, розколу суспільних груп, розпалювання ворожнечі між громадянами.

З початку війни на Донбасі загинуло більше 15 тисяч громадян України, а поранених та постраждалих в рази більше, разом з тим для Глави нашої держави є допустимим привітати з новорічними і різдвяними святами їх вбивцю — Президента РФ Володимира Путіна.

Останньою краплею стала безвідповідальність та байдужість Президента України, а також його команди щодо збиття російськими ракетами ТОР Boeing 737-800 рейсу PS-752, внаслідок чого загинуло 176 людей, 11 з яких — громадяни України. Жодної своєчасної заяви, постійне дезінформування громадян України, загадкова історія з затримкою на добу вильоту з Оману та літаком Медведчука, свідчать про тотальну некомпетентність цих людей та дає припущення щодо координації дій з російськими спецслужбами.

Слід констатувати той факт, що протягом останніх 9 місяців, завдяки непрофесійній зовнішній політиці Президента Володимира Зеленського, Російська Федерація відновила, а й в деяких позиціях посилила свій статус у відносинах з країнами, які свого часу підтримали Україну та застосували санкції до країни агресора та її чиновників.

Нині вкрай необхідно зміцнювати обороноздатність держави та Збройних сил України, посилювати захист патріотичних цінностей та інформації щодо історичних подій завдяки яким Україна здобувала свою незалежність, зокрема Революції гідності.
Будівництво оборонно-промислового комплексу має стати змістом діяльності Уряду. Це дозволить вибудувати реальний сектор економіки та дати робочі місця.

Міждержавне будівництво регіональних систем безпеки в протидії путінській агресії здатне остудити наміри Кремля щодо відновлення повного контролю на пострадянському просторі. Ініціативи оновлення систем та міжнародних форматів безпекових організацій змусить і європейський континент і світ об’єктивно оцінити нинішню ситуацію сповзання до континентальних воєн.

Пріоритетним завданням для Президента, парламенту та Уряду повинно стати позбавлення впливу олігархів на всі владні процеси.

Ми вимагаємо від Президента України, парламенту, Уряду припинити зрадницьку політику підігрування Кремлю! Пам’ятайте, що поступки лише збільшують апетит агресора, а саме:

1. Визнати помилкою рішення про розведення військ та зупинити ці дії.
2. Питання виведення військ РФ з АР Крим та повернення Україні контролю над півостровом повинно підніматись на всіх міжнародних заходах, включно з переговорами у Мюнхені та Нормандському форматі.
3. Оприлюднити документи пов’язані з відрядженням Президента України до Оману (програма візиту, запрошення тощо) та звіт за його результатами, стенограм переговорів.
4. Забезпечити прозорість діяльності влади та зовнішньої політики.
5. Оприлюднити Стратегію дій влади щодо захисту економічної та територіальної незалежності України.

Тільки так Україна може стати сильною та незалежною державою!


Роман Безсмертний

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Средний класс был лишен сначала мозга, а потом совести
- Юлия Тимошенко о тарифах: нынешняя ЗЕ-власть грабит украинцев по схемам предыдущей. Видео
- Эта власть деградировала до борьбы с любыми СМИ! Мы их в политику привели, нам их и провожать! ВИДЕО
- Битые яйца инвестиционных нянь, - Александр Кочетков
- За и против: учебный год может начаться в режиме онлайн
- Не только Украина может выйти из Минских переговоров
- Андрей Пальчевский: Новая "элита" не оправдала надежд! ЗЕ-обещания, ЗЕ-надежды, глав-вор страны и выборы... ВИДЕО
- Почему Кличко - самый туйовый мер в мире! ВИДЕО
- "НАХР@НА нам такой президент?!": известный историк и журналист Даниил Яневский разнёс Зеленского. ВИДЕО
- С украинцев – еще «зеленых» для зеленых! ВИДЕО
20:28Февраль, 21 2020 4800

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца