Порохолюби стали найагресивнішим сегментом соцмереж

Порохолюби стали найагресивнішим сегментом соцмереж

Прихильники Петра Невгамовного дедалі більше подібнюються до осінніх ос, які, відчуваючи кінець "медозбору", стають агресивні й необережні


За медведчуків і рабиновичів "топлять" мовчки, з думкою про помсту й Росію. Прихильники Петра Невгамовного дедалі більше подібнюються до осінніх ос, які, відчуваючи кінець "медозбору", стають агресивні й необережні, намагаючись у останні теплі дні заготувати на зиму більше нектару.

Про шлях політика-олігарха з сім'ї злодіїв від КПРС і СДПУ (о) до "Мінських домовленостей", від яких Україна досі стікає кров'ю, і який різко збагатився в період російсько-української війни, говорити не будемо - хто хоче, знає, хто не хоче - не цікавий.

ФБ - не місце для розлогих досліджень. А метафора (наразі - порівняння) - сильна штука, яка іноді ємно пояснює те, про що можна довго й незрозуміло говорити.

У мене особисто "клуб" прихильників Петра вічно Голодного, незмінно правдивого й мужнього (це про парабелум на бухому бедрі), викликає асоціацію (метафорично) групи певних тварин, якщо хочете, без образ, звісно, які втратили свого кнура, сікача. Причім, прив'язка істот до кнура лише на перший погляд платонічна. Їм імпонує бути підлеглими кнура - може, і їм щось з того столу перепаде. Тут і патерналізм, і рабство, і власна безпорадність. Дуже подібно до "російського національного" мислення, але по-нашому, по-містечковому - дрібно й у прив'язці до власного шлунка чи шкури. Бо росіяни тримають царя для завоювань, страху народам, воєнної поживи, слави у віках (так думають). Українцям кнурець - саме кнурець, вічно ненажерливий і "візглівий" (мовою сім'ї Порошенків), - схоже, потрібен, щоб і собі колись наїстися, як Сам. Коли той уже наїсться. І стратегічна помилка "гарему" в тому, що той - не наїсться ніколи. Зрештою, мова ж не про кнура й свиней-поросят, а про людей.

Про Зеленського багато сказано й буде - ще більше. Тут усе й так - зрозуміло. Як на мене, то це закономірне покарання українцям за вибір 2014 року. Щоб зовсім уже здригнулися й почали думати. Вибір 14-го якось треба було нейтралізувати. Бо аби кнур після 5 років брехень, грабунків залишився на другий термін, то це означало б, що з цим народом можна робити ВСЕ, що завгодно, а він "пробачить". Він, як і попередній "Хряк", уже й сина-наступника в парламент завів на стажування. Після Ненаситного через років 20-25 мав прийти Тупуватий. І цим Порошенко тотожний з Януковичем і Лукашенком. І лише збіг обставин, який свині (за аналогією до "Ферми тварин" Дж. Орвелла") не прорахували, допоміг Україні вислизути з того колгоспу. Хоча, бачиться, не далеко.

Навіяно агресивною лайкою прихильників Незрадливого на сам факт згадки про нього без якогось позитиву й осіннім загостренням у ос.

 

Василь Лаптійчук

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Режим выживания, курс 29,1 и плюс 350 млн для Офиса Зеленского. Что стало понятно из проекта бюджета-2021
- Зеленскому самому плевать на свои поручения
- Месседж Бени - от Боди - для Зели
- Минобороны признало бредовый характер приказа № 330, и его обещают пересмотреть! Выполнять приказ не надо!
- Украина платит России $200 млн ежегодно за хранение ядерного топлива из-за жулика Микитася – «Схемы»
- Зеленский: слухи о потере безвиза распространяет человек, считающий себя «монархом Украины»
- Игорь Лесев: о партии тупых и недоразвитых
- Для ЗЕ местные выборы закончатся катастрофой
- Кадры Ермака: Как работает «социальный лифт» ОП
- Виноваты и врачи, и больные? Коронавирусная инфекция разносится по Украине бесконтрольно из-за «халтуры» врачей: шокирующие факты
04:11Сентябрь, 17 2020 640

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца