“Повідомляю для всіх”: Офіційне звернення президента Зеленського до народу України

“Повідомляю для всіх”: Офіційне звернення президента Зеленського до народу України

«зрада» на тему обіцяки відмовитися від кортежів


Останнім часом у соцмережах багато «зради» на тему того, що я обіцяв відмовитися від кортежів і не зробив цього. Повідомляю для всіх.

Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій – із супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає «мигалок» тощо. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент – такий самий учасник руху, як і всі.

Що стосується ДТП у Запорізькій області – це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живими.
Щодо затору на Позняках, то давайте згадаємо: 11 липня був візит до Києва Прем'єр-міністра Молдови Майї Санду. І проїзд високого закордонного гостя супроводжувався згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов'язаннями України. Відповідно, рух за маршрутом був тимчасово обмежений.

І наостанок – про жовті браслети «з клубів». На них – прізвища наших полонених моряків. Носитиму їх доти, поки не повернемо хлопців додому.

На изображении может находиться: один или несколько человек

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- ЦИК Украины отменила местные выборы на Донбассе
- Украина до конца августа закрывает границу с Крымом
- Жители Украины снова стали нужны - скоро выборы
- Зеленский — это уже политический труп, — политолог
- В ОП совершается уголовное преступление! Видео
02:32Июль, 16 2019 4321

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца