Повна зневага до німців або як комсомолка меркель перетворила націю великих воїнів на аморфне лайно

Повна зневага до німців або як комсомолка меркель перетворила націю великих воїнів на аморфне лайно

Попри згоду фактично всіх решта учасників Української оборонної контактної групи -- а це 54 країн світу, в тому числі члени НАТО -- Німеччина відмовляється надати Україні танки Леопард-2.

Навіть окрема вчорашня зустріч союзників в Рамштайні не переконала канцлера Олафа Шульца та його уряд хоча б дозволити (!) іншим країнам передати ці танки. Леопардів-2 є багато в Європі, приблизно дві тисячі, у 14 країнах і такі держави як Польща, Фінляндія, готові прямо зараз свої танки Леопард-2 передати Україні, але цю передачу продовжує блокувати Німеччина. Тобто, із всіх цих танків, які були придбані саме для протистояння можливим агресивним діям росії, можна швидко передати Україні навіть 500 таких, основних бойових танків, що перевищить навіть ту цифру необхідних Україні танків, яку озвучив був головнокомандувач українських військ Залужний.

І це при тому, що прецедент передачі Україні сучасних основних бойових танків вже вирішено Великою Британією, яка надає Україні свої танки Челенджер.

Своїми діями Німеччина зараз виступає союзником росії і про це потрібно говорити відверто.

Шульц та інші німці, очевидно, розраховують на те, що їм "прийдеться мати справи" з "великою державою" якою є росія, вони підстраховуються, тим самим вони виступають співучасниками злочинів росії і загибелі українських військових.

Неофіційні розмови про те, що Німеччина очікує аби США першими надали Україні танки Абрамс - це лиш відмазка. Відмазка, яка коштує нам життя своїх Героїв, своїх найкращих.

Україна повинна негайно вимагати у Німеччини компенсацію в $468 мільярдів доларів за вторгнення і завдані Україні Німеччиною страшні збитки під час Другої Світової війни.

Ivan Lozowy

P.S. Чому німці не дають танків? Дуже схоже, що путінська комсомолка Меркель реально розвалила Бундесвер, і німцям насправді нема чим ділитися. Та й зізнатися у ситуації — теж не можуть.


- Наступление армии РФ в 200 тысяч... Но есть нюанс!
- Армия РФ готовится к максимальной эскалации. Данилов назвал сроки
- РФ переоценивает свои возможности в продвижении на Донбассе - ISW
- Где оккупанты несут наибольшие потери - утренняя сводка Генштаба
- Основные нововведения: что изменится для нас с 1 февраля
- Украинские дипломаты заговорили о ядерном статусе
- США передадут Украине дальнобойные ракеты - СМИ
11:11Январь, 21 2023 691

ТОП Новости 
неделя
месяц