Президент Зеленський: «Я не хочу, щоб Україна була фігурою на шаховій дошці Великих держав»!

Президент Зеленський: «Я не хочу, щоб Україна була фігурою на шаховій дошці Великих держав»!


Президент дав інтерв'ю виданням «Der Spiegel» (Німеччина), «Le Monde» (Франція), «Time» (США) та «Gazeta Wyborcza» (Польща).

ВИБОРИ НА ДОНБАСІ:
«Вибори пройдуть відповідно до українського законодавства. А українське законодавство виключає присутність озброєних людей. Всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, Центральна виборча комісія України. Якщо є збройні угруповання, жодна партія не піде брати участь у виборах там».
На уточнююче питання про те, чи будуть проведені такі вибори без попереднього відведення бойовиків, Президент відповів: «Ніколи».

КОНТРОЛЬ НАД КОРДОНОМ:
«Це буде найскладніше питання з усіх – якщо ми коли-небудь дійдемо до його обговорення. Я кажу їм чесно: я не згоден із тим, як це питання було вирішене в Мінську. Згідно з Мінськими угодами, спочатку пройдуть вибори, потім контроль над кордоном».
Зеленський наголосив, що позиція українців – спочатку межа, потім вибори, але це не Мінська угода: «На жаль, у нас там є протиріччя. І, звісно, треба вирішити це».

ПИТАННЯ ВІЙНИ ТА МИРУ:
На запитання, що він робитиме, якщо в результаті нічого не вийде з переговорів, президент України відповів: «У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі».
За його словами, «є багато гарячих голів, які закликають "відібрати" Донбас, не думаючи про ціну. Я вважаю, що цими людьми керують попередні правителі. І, чесно кажучи, мене це дивує. І не лише мене – запитайте політиків за кордоном. Усі дивуються, що таких людей підтримують і підживлюють, кажучи: це наша країна, завтра ми її отримаємо».

КРИМ:
«Думаю, що в справі з Кримом могли б допомогти США. Міг би бути такий формат переговорів: Україна, Росія, США».
Український президент зазначив, що буде піднімати це питання на нормандській зустрічі.
«Я запитаю на саміті, чи можемо ми говорити про Крим в цьому колі. Якщо ні, то мені б хотілося, щоб ми погодили ще якийсь формат. Ця наша територія, і я б хотів, щоб вона до нас повернулася».

ПУТІН:
На питання про те, чи вірить він президенту Росії Володимиру Путіну, Зеленський відповів: «Я не довіряю нікому. У школі мені подобалася математика, все було зрозуміло. Ви вирішуєте рівняння з одним або декількома невідомими. А тут все невідомо, в тому числі і у нас, політики в нашій країні. Я прийшов в президенти з бізнесу, і тут не може бути довіри. У кожного свої інтереси».

МАКРОН:
У Зеленського попросили прокоментувати слова Макрона про "смерть мозку" НАТО та його бажання покращити відносини з Москвою. Слова французького президента про Альянс Зеленський коментувати не став: «Я не знаю, як саме він це сформулював. І я не можу коментувати НАТО, бо ми не є членом. Я адресував йому українську позицію, і він сказав, що, звичайно, ми підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України. Лідери Європи гарантували мені, що санкційна політика збережеться до тих пір, поки ми не повернемо всі наші втрачені території».

 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- "Кэш снова везут в Киев, на выборы". Что происходит со схемами на таможне после отставки Нефедова
- Выборы близко. Почему Порошенко устроил "Реванш-майдан" против Зеленского. Чем ЗЕ на это ответит?
- О ботоферме и еще немного о Юлии Тимошенко
- Ученые нашли доказательства утечки коронавируса из лаборатории: версию с животными отсекли - Daily Mail
- Валерию Давиденко угрожали! Нардеп Александр Дубинский советует допросить олигарха Веревского
- Первый год Зеленского: почему обман удаётся. ВИДЕО
- А вы знаете, почему Украина ввела санкции против российского университета имени Ломоносова?)
- Самоубийство или сработали "самоубийство"? О странностях смерти нардепа Валерия Давиденко
- Степанов указал на тревожный момент с протеканием эпидемии коронавируса в Украине. Видео
- Реванш-майдан. Порохоботы и нацики отметили год Зеленского акцией в центре Киева. Как это было
18:28Декабрь, 02 2019 1117

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца