Про повернення Саакашвілі до України, - Р.Демчук

Про повернення Саакашвілі до України, - Р.Демчук

Не секрет, що Петро Порошенко усім своїм нутром, до мозку кісток Боїться Міхеіла Ніколозовича. Так що, думаємо разом хлопці і дівчата?

Сьогодні остаточно переконався, що його приїзд в Україну може стати дуже доцільним і корисним з тактичної і стратегічної точки зору. Але, за умови, що Міхеіл Саакашвілі не буде встромляти палки в колеса Bолодимиру Зеленському, не виставлятиме Зеленському своїх умов, а навпаки допомагатиме йому.

Перше, і дуже важливе! Повернувшись до України Міхеіл Саакашвілі зуміє відновити і активізувати діяльність "Руху нових сил" (РНС) і цим у великій мірі відволікти на себе той шквал брудної пропагандистської атаки, яка ведеться проти Bолодимира Зеленського і його команди Петром Порошенко та його шавками.

Друге! Повернувшись в Україну, лідер НРС зможе вже на місці звести рахунки з ненависним Україні й українцям Юрієм Луценком. А також здійняти хвилю інформаційної атаки проти Юрія Луценка, Порошенка і його корумпованих посіпак.

Третє! Якщо Міхеіл Саакашвілі і частина його людей з РНС увійдуть у парламент, та увійдуть у коаліцію із фракцією "Слуга народу" - це буде гримуча суміш, яка у стінах парламенту допоможе рознести в пух і прах опонентів Зеленського. Зокрема представників партії Порошенка "Європейська солідарність", колишніх Ригів, НФ.

Тепер без дипломатичних викрутасів! Міхаел Саакашвілі і його прихильники могли б бути захисною стіною для команди Зеленського і потужним тараном проти Порошенка і його зграї. Не секрет, що Петро Порошенко усім своїм нутром, до мозку кісток Боїться Міхеіла Ніколозовича.

Так що, думаємо разом хлопці і дівчата?

Rostyslav Demchuk

Поделиться​​ новостью:


- Украинским должникам запретили переписывать или дарить свое имущество
- Вот почему на самом деле нельзя снижать градус алкоголя
- Девять тревожных признаков абсолютной непереносимости алкоголя
- ГОЛОС ПСА БАТЬКІВЩИНИ
- БЛИЖЕ к БЮДЖЕТУ, ФИНАНСАМ и ЗЕМЛЕ...
- Весь мир с нами? Ага! Был... Возможно...
- Кто заменил Романа Безсмертного в Трехсторонней контактной группе
- Ахметов - неприкасаемый для Зеленского. But Why???
- Валентин Землянский: Поставки газа из Румынии в Украину-это тот же российский газ, только в профиль...
- Как порохатый Минстець смывал сотни бюджетных миллионов в пропагандонский унитаз или сколько стоит заср@ть мозги народу — расследование
- Михаил Саакашвили: назначение подельника экс-президента Порошенко председателем Одесского облсовета — это вызов Президенту Зеленскому
- В Польше назвали количество украинских заробитчан
- В Украине вернут обязательный техосмотр: что изменится для водителей
- Зеленский утвердил новый состав комиссии по помилованию
- Генпрокурор Луценко неожиданно выложил всю правду о Порошенко: "Больше не могу скрывать"
14:06Май, 27 2019 2200

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю