Річниця перевороту негідності

Річниця перевороту негідності

Чесно, нудить від тих, хто зараз буде з сумними й#блами розповідати про велику "революцію". Треба визнати - ми програли. Революція програла. Померла у зародку

Чесно, нудить від тих, хто зараз буде з сумними й#блами розповідати про велику "революцію".

Треба визнати - ми програли. Революція програла. Померла у зародку. Правда, напатріотичніші встигли на ній зробити капітал і побути депутатами-президентами, ну то ж кращі із людей, нам же не жалко, ми ж лохі, ага.

Теза друга. Жертва виявилась марною. А негідність почалась з самого початку, коли в сотню, аби отримати компенсації, почали вписувати рандомних людей. Фу, як бридко. А ми схавали. А ми розповідали про подвиг, і НІЧОГО не зробили, щоб воно було не марне. Пішли вони на виборА, обирати найпатріотичніших п#дарасів. Революціонери блять.

Мене переконував один товариш, що є плюс, що хоч людям на Росію очі відкрились. Всі її імперські козні і її відношення до нас, як до людей 2го сорту. І що? Партія кума Пукіна на ваших улюблених виборАх стала 2гою на 5му році війни. Ага, прояснілось.

Після гівалюції гідності пів працездатного населення звалило в Польщу на заробітки, і вертатись не дуже хоче. Дехто з гандонів зі сцени Майдану жопою в міністерські крісла так повростав, що варто уже до смерті закріплювати статус царя міністерства. Ура патріоти або під мусорами, або під СБУ, присікають інакомислення по замовленню, інколи навіть серед колишніх побратимів  очінь гідно)

Дякую, що ще хоть не садять поки, за участь у цім перевороті. Аж дивно. В Рашці он справу мережі намалювали, в Білорусі анархістам дають космічні сроки, просто шоп іншим не поважно було. Дивно, що цього ще не піддивились у них. Ну це поки, думаю. Ще встигнуть 

Ну хоч бєркута навчились горіти. Скіл би, може, практично потрібний, якби пекло було. А так і то в холосту.

Невимовно соромно перед тими, хто уйшов. До німого крику. Ви віддали свої життя, а ми як були лохами і тєрпілами, так і лишились. Але пишаємось, йобана! Бо що нам ще лишається робити то з голою сракою!

Денис Котов

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- А тем временем в Белоруссии... Не считайте Батьку за идиота! Вот вам и “Трактор, который все лечит”...
- COVID-19 в мире: за сутки почти 80 тыс. зараженных
- Что изменится для украинцев с 6 апреля?
- Большинство умерших от Covid-19 украинцев имели проблемы с сердцем и были старше 50 лет - Минздрав
- Продают лишь д@раки и жадные св@л@чи!
- Число зараженных коронавирусом в Украине уже 1 225 человек
- Просто надо признать, что президентство пошло не так, как хотелось Зеленскому и нам всем, - Кочетков
- Назвали "любих друзів" Зеленського
- Кабмин опроверг то, что магазины обязаны предоставлять маски
- Ученые сообщили, как долго остаются заразными те люди, кто вылечился от нового коронавируса
09:03Февраль, 20 2020 804

► РЕЗОНАНС
недели
месяца