Ростислав Демчук: Ізраїльський майстер "чорних" політтехнологій на службі у Петра Порошенка

Ростислав Демчук: Ізраїльський майстер "чорних" політтехнологій на службі у Петра Порошенка

Звідки взявся несподіваний інформаційний вкид про наркозалежність Bолодимира Зеленського?


Звідки взявся несподіваний інформаційний вкид про наркозалежність Bолодимира Зеленського?

Про те, що Петро Порошенко звернувся за допомогою до відомого ізраїльського майстра "чорних" політтехнологій Моше Клюгхавта стало відомо у понеділок. А вже у вівторок "фахівець" засвітився в коридорах телеканалу "Прямий" — кузня брехні і пропаганди Петра Порошенка.

Географія діяльності цього "фахівця" досить широка: Ізраїль, Австрія, Угорщина, Румунія, Грузія... тепер Україна. Bарто відзначити, що робота у Моше Клюгхавта різнобарвна і різнопланова. Моше Клюгхавт проводить, як позитивні,так і негативні і часто брудні кампанії та політтехнології.

Він починав років 8 тому в Ізраїлі, коли як політтехнолог та ідеолог провів в Кнесет партію під назвою «Єврейський дім». До неї увійшли молоді, успішні, право і релігійно орієнтовані ізраїльтяни.

А от у Європі Клюгхавт допомагав політикам лівого крила створювати і упорядковувати політичні партії і рухи, та водночас майстерно знищував конкурентів за допомогою копромату і спритним маніпулюванням інформації.

Нещодавно Міхеіл Саакашвілі також повідомив, що у боротьбі проти Bолодимира Зеленського Петро Порошенко задіє Моше Клюгхавта.

Ну от і маємо перші результати роботи ізраїльського політтехнолога. Педофелія, гомосексуалізм, алкоголізм приліпити до Зеленського нелегко. Тому спробували зайти з боку наркозалежності.

І пішло-поїхало, як брехня по селі. Спочатку про наркозалежність Bолодимира Зеленського почали лаяти шавки Петра Порошенка: Олександр Палій, Тарас Чорновіл та інший непотріб... А ось сьогодні про наркозалежність свого опонента заговорив і сам Петро Порошенко.

Тільки Петро Олексійович не врахував одну важливу деталь: головнокомандувачем не може бути не лише наркозалежна людина, але й інсулінозалежна у тому числі. А тим більше інсулінозалежний пияк.

 

Rostyslav Demchuk 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Порошенко запросив "соросят" і сказав: грабуйте. Відео
- "Нам бы пришел каюк с ковидом на 2-3 тысячах больных". Степанов рассказал, что было бы при главе МОЗ Супрун
- Ха-ха-ха! Ни один автомобиль Верховной Рады ни разу не попадал в Украине на камеры видеофиксации нарушений
- Третій проект майбутнього України
- Дождь прошел иль выпал град - это Путин виноват!
- Это ковид мозга: сгнило всё в Печерском королевстве
- Как Зеленский и Ко добивают украинское авиастроение
- Умер легендарный футболист Диего Марадона. Биография
- Вакцина от COVID-19 в Украине. Важнейшие ответы
- СБУ задержала командира Нацгвардии за госизмену
08:03Апрель, 08 2019 1680

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца