Ростислав Демчук: Про одного "нащадка" лейтенанта Шмідта - Мова про Олега Свинарчука (Гладковського)

Ростислав Демчук: Про одного "нащадка" лейтенанта Шмідта - Мова про Олега Свинарчука (Гладковського)

Ільф і Петров перевертаються у домовині - їх персонаж Остап Бендер є блідим образом на тлі шахрая Олега Свинарчука (Гладковського)


Це ж треба так примудритися: займати високу державну посаду під прізвищем Гладковський, а контролювати автобудівельний бізнес під прізвищем Свинарчук, при цьому ще й виконувати дипломатичні обов'язки почесного консула Республіки Сейшельські Острови.

Тільки у тому, що пан Свинарчук обіймає три посади одночасно є цілий букет серйозних порушень державного законодавства. Підприємець (у нашому випадку президент автокорпорації "Богдан") не має права займати державну посаду. Так само, як і перший заступник секретаря РНБО України не має права на статус Почесного консула іншої держави. І навпаки, Почесний консул іноземної держави (у нашому випадку ПК Республіки Сейшельські Острови) не може обіймати в Україні державну посаду.

Отже, з цим клубком держпорушень розібралися. Далі. Копирсаючись у біографії Олега Свинарчука, виглядає, що вищої освіти Олег Свинарчук (Гладковський) не має.

Тут по-порядку, уважно стежимо за датами:

У 1990 Олег Свинарчук перебрався з міста Сочі (РСФСР) до Києва. Там до 1991 року працював на посаді транспортного робочого (по-простому: "грузчик") в кооперативі "Аргус". У 1991-1992 роках вже трудився економістом агрофірми "Опаки". У 1994 році пан Свинарчук стає директором Акціонерного товариства (АТ) "Автотранссервіс". Між 1992 роком і 1994 роками у біографії Олега Гладковського пробіл. Однак є помітка, що у 1993 році він закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті". Коли саме Олег Гладковський (Свинарчук) вступив у вказаний виш і на який факультет - історія замовчує. Припустимо, вчився він на заочному відділенні. Але заочно протягом трьох років (від 1990 по 1993) освоїти шестирічну навчальну програму аж ніяк немоможливо.

Гаразд. З освітою пана Свинарчука розібратись не вдалось.

Цікаво також довідатись, за які такі заслуги перед Республікою Сейшельські острови Олег Свинарчук (Гладковський) удостоєний дипломатичної акредитації і статусу Почесний консул? Можливо, посприяв там розвитку туризму? Туризм на Сейшелах - це основна сфера доходів у держбюджет і розвиток країни. Сейшели також вважаються офшорним раєм. Там зареєстровано понад 10 тисяч міжнародних офшорних компаній. Україну у Республіці Сейшельські острови представляє також Почесний консул, уродженка Маріуполя Марина Морін-Аделін (Marina Morin-Adeline. Її профіль у ФБ: (https://www.facebook.com/maryna.morin.adeline).

Можливо пані Morin-Adeline допоможе нам знайти Bідповідь на це запитання.

Інтуїція підказує, що дослідження життя Олега Свинарчука (Гладковського) може вивести нас на нові і цікаві справи.

 

Rostyslav Demchuk

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Опрос Зеленского проведет частная компания, которая не участвует в экзитполах, – СМИ
- Константин Гринчук: гори страна (во всех смыслах). Шоу и тусня президента с его холуятником и горе для людей
- Нельзя было отказываться от природных рынков сбыта, не получив достойной замены, - Лазарєв. ВИДЕО
- Кто идет в мэры Киева и горсовет. Список кандидатов и партий в бюллетенях на местных выборах 25 октября
- Украина переходит на зимнее время. Что важно знать
- СБУ провела массовые обыски в «Нацкорпусе» и «Азове» втайне от министра Авакова и генпрокурора Венедиктовой
- Уже самые наивные согласны, что мы — колония США
- Вакцина от ковида может появиться через 2-3 месяца
- В Украине более 7 тыс. заражений, новые антирекорды в США и мире. Хроника коронавируса на 24 октября 2020
- Миссия – не заболеть: как проголосовать на местных выборах и не подхватить COVID-19. Простые правила
20:23Февраль, 27 2019 1431

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца