Семен Семенченко: Для мене брехня влади 2020 року мало чим відрізняється від брехні 2014 року

Семен Семенченко: Для мене брехня влади 2020 року мало чим відрізняється від брехні 2014 року

В Узбекистані готові а ви не готові? Та йдіть ви на х#р! Ви були не готові навіть до прильоту кількох десятків людей з Балі і В'єтнаму


Читаю полум'яні пости щирих заступників нинішньої влади на тему «організувати обсервацію 100.000 чоловік було нереально». Далі стандартні вже кліше про Президента який «пливе без рук в кислоті». Подібні завивання я вже чув в 2014. Про те що «зупинити агресора було неможливо». І для мене брехня 2020 року мало чим відрізняється від брехні 2014 року. Також викликають здивування казки що «весь світ не готовий, тому не готові і ми». Коли приводиш в приклад Китай то кажуть що там тоталітаризм. Ок. Приводиш приклад Південної Кореї, кажуть що вона багата. Тоді знову наведу в приклад Узбекистан. З ВВП на душу населення в два рази менше ніж в Україні.

За 8 днів будівельники обладнали місця для людей, які після повернення на батьківщину повинні пройти обов'язковий двотижневий карантин. Комплекс, що складається з декількох тисяч спеціально обладнаних контейнерів, зможе прийняти до 10 тисяч гостей. І це тільки один комплекс! На будмайданчику працює понад три тисячі робітників, задіяно 200 одиниць техніки. У мобільній карантинній зоні створені всі умови для тимчасового розміщення громадян. Кожен бокс розрахований на чотирьох постояльців. У блоці є ліжка, стіл, шафа, туалет і душ, а також телевізор і кондиціонер. Готове харчування постояльцям доставляється в одноразовому посуді.

В Узбекистані готові а ви не готові? Та йдіть ви на х#р! Ви були не готові навіть до прильоту кількох десятків людей з Балі і В'єтнаму. Чого не вистачає? Контейнерів? На 7 кілометр до Одеси все пішло? Будівельників не вистачає? армійських наметів? Грошей? Так совісті у вас не вистачає. А у людей хто слухає ці виправдання, розвісивши вуха, не вистачає мізків. Причому не вистачає їх вже давно і не залежно від прізвища президента i і прем'єра. Скільки можна було побудувати таких таборів на ті п'ять мільярдів які за заявою екс міністра фінансів щомісяця грабують на ПДВ з бюджету? Мене не дивує логіка тих хто при владі. Вони звикли мати справу з терпілами яким можна розповісти все що завгодно.

Мене дивує кількість людей які наполегливо підтверджують цю їх думку про себе.

 

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Может быть не революция, а бунт. ВИДЕО
- Семь причин, почему протесты в США — драма исторического масштаба и момент истины для президента Дональда Трампа
- Нардеп Ольга Стефанишина из "Голоса (соросятника)", сорвала собеседование у главы Минздрава Степанова
- Как к мoим нoгaм полетели чeлoвeчecкиe мacки
- Нікого пред'явити на взамін ЗЕ. Нема води в унітазі, щоб злити
- Что делать Зеленскому с мирными протестами в США?
- В Украине заработали мобильные сервисные центры МВД
- "Мыши съели почти 2700 вагонов зерна". Советник Авакова обвинил грызунов в убытках на 800 миллионов гривен
- Михаил Чаплыга: зачем было нужно открытие рынка земли - исключительно для распила земли между олигархами
- ПОЛНАЯ Ж@#А! Доходы госбюджета в мае упали на 38%
12:55Апрель, 03 2020 721

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца