Семен Семенченко: Дочекалися! Ну можуть вони підняти настрій коли сильно захочуть!

Семен Семенченко: Дочекалися! Ну можуть вони підняти настрій коли сильно захочуть!

Тепер головне щоб вся наволоч сiла, а гроші повернули людям!

Ну можуть вони підняти настрій коли сильно захочуть! НАБУ проводить обшуки в компанії ICU у справі "Роттердам плюс". ICU належить "банкіру Порошенка" Пасенюку, колишньої голові Нацбанку Гонтаревої (що втекла в Лондон), Демчишину, що був міністром Порошенка . Там же працював Дмитро Вовк якого Порошенко потім поставив на Комісію що фактично і ввела "Роттердам плюс". Сенс дуже простий. Порошенко надав Ахметову право ввести Роттердам. Все що українські споживачі платили за електроенергію, яку виробляли Ахметовські ТЕС, йшло на закупівлю вугілля на окупованих територіях. Вугілля брали по 25-50 доларів, але в вартість електроенергії закладалася ціна вугілля 100-105$ (з доставкою з біржі Роттердама). Все пояснювалося "енергонезалежністю від агресора", а Ахметов і ДТЕК отримували надприбутки. Ось ця ICU (в інтересах Порошенка) потiм скуповувала єврооблігації кампанії Ахметова (вони через Роттердам плюс шалено росли в ціні). З січня по листопад 2016 року ціна теплової електроенергії в Україні зросла вдвічі. У підсумку - на "Роттердамі" отримали профіт понад 20 мільярдів гривень, Порошенко збагатився, російські найманці отримали гроші на навчання своїх дітей в Україні і на будівництво елітних будинків. Ну і звичайно закупили боєприпаси і амуніцію щоб краще вбивати українських солдатів. Народ попав на тарифи і фінансування окупантів зі своєї кишені.

Коли я починав Блокаду торгівлі на крові тієї морозної січневої ночі 2017 року я вірив що ми рано чи пізно доживемо до цих обшуків. Коли мене заливали лайном з телеканалу Ахметова Україна я вірив що вони можуть вбити довіру до мене, але не зможуть заткнути правду. Дочекалися! Тепер головне щоб вся наволоч сiла, а гроші повернули людям!

Семен Семенченко

P.S. НАБУ по одній зі справ про розкрадання в оборонцi зараз приїхали обшукувати спортклуб Порошенка «П'ятий елемент». Там їх зустріли ті ж петюшки, які приходили захоплювати приміщення ДБР пару днів назад. Але найцікавіше було далі. В деякі приміщення їх взагалі не пустили, пояснивши що там не клуб Порошенка а ... почесне консульство Сейшельських островів. Почесним консулом цих островів був Свинарчук. І начебто ще залишається. В мене немає питань до Порошенка. Його місце в тюрмі. У мене питання до мільйонів людей які всі ці роки не хотіли бачити хто керує нашою країною під час війни. І які і зараз збираються виписати Порошенку "путівку в життя" до нового парламенту. Але всі ці питання - риторичні. І це сумно. I дуже ганебно...

Адже два Майдана, війна, волонтерський і добровольчий рух... як ви докотилися до ТАКОГО, люди?

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Господа «патриоты»! А кто нас грабит сейчас?
- Путин не будет ничего менять — Deutsche Welle
- Зеленского выдали жесты: психолог «расшифровал» поведение президента в Париже
- В Париже Зеленский не утопил страну в стыде-позоре
- Субсидии по-новому: остаться без помощи можно будет из-за одной бумажки
- Под шум нормандской волны в Париже «напомаджена iстота» расставляет своих людей в ДФС
- Кто в Украине главный капитулянт...
- Дмитрий Спивак: «ГРАНТОСОС ОБЫКНОВЕННЫЙ»...
- Надо было брать с собой рояль в Париж
- Украинцам приготовили "сюрприз под елочку" по тарифам
15:41Июль, 19 2019 5442

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю