Хвиля якась пішла...співпрацювальників - Семенченко

Хвиля якась пішла...співпрацювальників - Семенченко

Хто забув - йдеться про «наркомана», «маріонетку Коломойського», «проросійського кандидата», того, хто «ухиляється від армії»


Міністр оборони готовий співпрацювати із Зеленським. Генпрокурор готовий співпрацювати із Зеленським. Міністр закордонних справ готовий співпрацювати із Зеленським. Міністерство у справах окупованих територій готове співпрацювати з Зеленським. Хвиля якась пішла...

Для тих, хто вже забув - йдеться про «наркомана», «маріонетку Коломойського», «проросійського кандидата», того, хто «ухиляється від армії», з яким «не буде розмовляти ЄС і США», через якого «скасують безвіз», «не візьмуть Україну в НАТО», кому «армія не підкориться» та інше. Дружину якого на добу помістили в «суперпринциповий» миротворець. Я вже не згадую про тих, хто обіцяв «покінчити самогубством», «почати стріляти зрадників з бойовими комбатами”, “виходити на протести” і взагалі «вести себе як спадкоємці бандерівців» в умовах “приходу російського світу”.

Мій пост не про Зеленського. I не про міністрів. А про те, скільки маніпуляторів десятиліттями морочили людям голови. Видаючи себе не за тих, ким вони є насправді. Лякаючи людей різними страшилками і маніпулюючи страхом. Не хочу більше обговорювати всіх цих «лідерів думок», «героїв воєн», «справжніх патріотів» і так далі. Серед них є люди ЩИРО стурбовані ситуацією, але вони як раз людей не лякали. Вони серйозно думали і збирали інформацію. Залишаюся при своїй думці, яку я публічно висловив до виборів: лякати людей заради збереження своєї морди біля корита - не треба. Судити будемо по справах. Побачимо, що справи на користь Україні - підтримаємо. Проти України - буде ставлення як і до Порошенка.

Тільки без вас. Голосисті ви наші. Тому що всі ті провладні крикуни, хто лякав людей під час виборів - будуть співпрацювати з будь-якою владою. Їхня думка - не має значення. І я сподіваюся що більшість людей це вже зрозуміла.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- О скорой перспективе гривны… Руководитель денежного департамента Нацбанка хранит сбережения в долларе!
- Пролет, как фанера...! Позорная судьба порошенко ждет и зеленского вместе со шмыгальем - Юрий Романенко
- Людей довели до повного відчаю! Ні грошей, ні гідності - вже час визнати, що на Майдані нас кинули, - ВІДЕО
- Вас тоже достала лабуда о великой Freeгидности? ВИДЕО
- Юлия Тимошенко: народ против действующего курса власти на гибридную колонизацию Украины. ВИДЕО
- Все закрыть. Когда в Украине введут полный локдаун
- Кто здесь фашисты? Новые протесты в Беларуси
- СНБО оценил сроки COVID-вакцинации в Украине
- Да кому оно надо? Кто и как платит налоги в Украине
- Когда нужно включать "аварийку" по ПДД: 8 случаев
00:47Май, 07 2019 5239

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца