Семен Семенченко: Люди. Бережіть мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити

Семен Семенченко: Люди. Бережіть мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити

Чому після блокади я потрапив в чорні списки на телеканалах. Тому що по ним бігає ціле стадо продажних експертів і сц@ть нам всiм в очі

Меня іноді запитують чого я не з'являюся на ТБ. Пояснюю на прикладі. Вчора прочитав казкові історії журналіста Портникова про блокаду торгівлі на крові. Все це в різних варіаціях поширюється зараз в інтернет і на телеканалах. Ци глибокодумні міркування засновані на трьох тезах. Кожен з яких є брехнею.

1) «Україна продовжує купувати вугілля в РФ». Тобто торгівля нібито не зупинена. Насправді маса ТЕС була переведена з вугілля марки А (з окупованого Донбасу) на вугілля марки Г (з підконтрольною України території). Частина вугілля закуповується в ПАР і США. Обсяг який продовжує тягати з РФ Ахметов (а не Україна) приблизно 20% від того що возили до Блокади. Виграла енергонезалежність України, виграли шахтарі на підконтрольній території.

2) РФ нібито відібрала в України підприємства після початку Блокади. Феєрична дурість. Ці підприємства частково ніколи Україні і не належали (а належали банкам РФ і громадянам РФ), а частково вийшли з під українського контролю в перший же день окупації РФ Донбасу. «Підконтрольні Україні підприємства на непідконтрольною Україні території» це маячня. Повна.

3) Блокада влаштовувалася нібито в інтересах Коломойського. На доказ наводяться слова порошенківського брехуна Ар'єва який розкрив в 2017 цей «хитрий план Коломойського». Нібито він хотів щоб ТЕС були перероблені з вугiлля на мазут, а мазут він би постачав з Укрнафти. Профіт! Але тільки чомусь ніхто не думає що ТЕС в результаті були перероблені саме на вугілля, а не на мазут. Просто на вугiлля іншої марки. Але адже головне крикнути голосніше? Хто з читачів в цьому розбирається? Отож.

Все це і є відповідь на питання чому після блокади я потрапив в чорні списки практично на всіх телеканалах. Тому що по ним бігає ціле стадо продажних експертів і с#ит нам всiм в очі. А альтернативи - немає. Тепер - навіщо все це зараз робиться. Путін вимагає скасувати блокаду. Петен вирішив стати головним борцем за блокаду. І йому потрібно просто пояснити чому він проти був раніше. Звідти вся ця локшина яку вішають на вуха людям. А правда одна - він просто збагачувався на торгівлі з окупантами через Ахметова і Кононенко. А також фінансував російські окупаційні адміністрації за рахунок України. Купував право царювати. До тих пір поки йому не дали стусана українські виборці.

Люди. Бережіть свій мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- ПРЯМОЙ ЭФИР. Полиграф-шоу. Дубинский и Арахамия проходят детектор лжи. Хронология. Обновляется
- Рада собирается снять неприкосновенность с одного из нардепов
- Стало известно, как "слуг народа" на полиграфе будут проверять
- Рябошапка уволил из ГПУ Горбатюка
- Новые правила для водителей. Что изменилось
- Водительские права в смартфоне: Кабмин запускает эксперимент
- Журналисты обратились к главе фракции "СН": Как можно доверять ТСК по трем телеканалам, если ее инициатор - фигурант уголовного расследования?
- Названа причина катастрофы Boeing 737 MAX в Индонезии
- Свидетель коррупции в Раде выступит на ТВ
- «Я – не девочка-шлюшка»: нардеп Яценко отказывается проходить полиграф
11:15Июль, 07 2019 3601

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю