Семен Семенченко: Люди. Бережіть мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити

Семен Семенченко: Люди. Бережіть мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити

Чому після блокади я потрапив в чорні списки на телеканалах. Тому що по ним бігає ціле стадо продажних експертів і сц@ть нам всiм в очі

Меня іноді запитують чого я не з'являюся на ТБ. Пояснюю на прикладі. Вчора прочитав казкові історії журналіста Портникова про блокаду торгівлі на крові. Все це в різних варіаціях поширюється зараз в інтернет і на телеканалах. Ци глибокодумні міркування засновані на трьох тезах. Кожен з яких є брехнею.

1) «Україна продовжує купувати вугілля в РФ». Тобто торгівля нібито не зупинена. Насправді маса ТЕС була переведена з вугілля марки А (з окупованого Донбасу) на вугілля марки Г (з підконтрольною України території). Частина вугілля закуповується в ПАР і США. Обсяг який продовжує тягати з РФ Ахметов (а не Україна) приблизно 20% від того що возили до Блокади. Виграла енергонезалежність України, виграли шахтарі на підконтрольній території.

2) РФ нібито відібрала в України підприємства після початку Блокади. Феєрична дурість. Ці підприємства частково ніколи Україні і не належали (а належали банкам РФ і громадянам РФ), а частково вийшли з під українського контролю в перший же день окупації РФ Донбасу. «Підконтрольні Україні підприємства на непідконтрольною Україні території» це маячня. Повна.

3) Блокада влаштовувалася нібито в інтересах Коломойського. На доказ наводяться слова порошенківського брехуна Ар'єва який розкрив в 2017 цей «хитрий план Коломойського». Нібито він хотів щоб ТЕС були перероблені з вугiлля на мазут, а мазут він би постачав з Укрнафти. Профіт! Але тільки чомусь ніхто не думає що ТЕС в результаті були перероблені саме на вугілля, а не на мазут. Просто на вугiлля іншої марки. Але адже головне крикнути голосніше? Хто з читачів в цьому розбирається? Отож.

Все це і є відповідь на питання чому після блокади я потрапив в чорні списки практично на всіх телеканалах. Тому що по ним бігає ціле стадо продажних експертів і с#ит нам всiм в очі. А альтернативи - немає. Тепер - навіщо все це зараз робиться. Путін вимагає скасувати блокаду. Петен вирішив стати головним борцем за блокаду. І йому потрібно просто пояснити чому він проти був раніше. Звідти вся ця локшина яку вішають на вуха людям. А правда одна - він просто збагачувався на торгівлі з окупантами через Ахметова і Кононенко. А також фінансував російські окупаційні адміністрації за рахунок України. Купував право царювати. До тих пір поки йому не дали стусана українські виборці.

Люди. Бережіть свій мозок. Тому що його готуються в черговий раз по крупному пудрити.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Порошенко, Тимошенко и Вакарчук ! Будет схватка
- Семен Семенченко: Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він війною прикривався
- ПРЕМЬЕРСКАЯ РУЛЕТКА
- «Право на успех и право на ошибку»
- Как не уставать за рулем авто: 5 работающих советов
- Это называется диджитализация, ебта, - Речинский
- Шокирующий материал 1+1: Путин благословил Порошенко и Медвечука. Что происходит? ВИДЕО
- Зеленский уволил еще более 20 глав райгосадминистраций
- «Малолетние с*ки!»: в Харькове подростков засекли за преступным занятием
- Как правильно делать детоксикацию от алкоголя в домашних условиях
- В Николаевской области полицейские обнаружили застреленным кандидата в нардепы от "Оппозиционного блока" Василия Мосякина
- Зеленский обновил состав Нацсовета по антикоррупционной политике
- Какая страна, такое и ГБР. Все это называется failed state. Точнее полный и безнадежный failed state
- Об украинских националистах
- Александр Гончаров: ПОКА СО СТОРОНЫ ВЛАСТИ ВИДИМ ЛИШЬ ПРОЦЕСС УПРАВЛЕНИЯ ГОРЕМ ЛЮДЕЙ
11:15Июль, 07 2019 3388

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю