Семен Семенченко:  Головні реваншисти, пане Турчинов, це ви з Порошенком

Семен Семенченко: Головні реваншисти, пане Турчинов, це ви з Порошенком

Ви боретеся проти самих себе. А це вже зовсім психіатричний діагноз

Тут чергова зрада намічається. Знову #реванш. Турчинов сьогодні його викрив. «В умовах воєнного протистояння з РФ тема з особливому статусу російської мови і двопалатного парламенту, в якому" будуть представлені штучно створені анклави, які говорять російською, - це федералізація України на умовах Росії ". Коротше, «реваншисти на чолі із Зеленським» начебто вирішили дати особливий статус російської мови і створити штучні анклави які говорять російською. Реванш! Все на Майдан! Не дамо! Захистимо!

Якщо чесно - набридли ці новоявлені «борці з реваншем». Просто брехливі вони дуже. Пан Турчинов напевно забув 16 вересня 2014 року. І ВР 7 скликання спікером якої він тоді був. В цей день при вимкненому табло і без присутності журналістів вони проголосували закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Турчинов його підписав як спікер. Порошенко як президент. Так ось, там доблесні депутати прописали: амністію російським найманцям, особливий статус їм же, загони ”народної міліції” в які перетворюються «батальйони ЛДНР», транскордонне співробітництво з Російською Федерацією, «народні суди» і «народні прокуратури». І вишенька на торті. «Вільне використання російської мови, підтримки його розвитку і використання російської та других мов в усній и пісьмовій форме у сфері освіти, в засобах масової информации и створюють возможности для їх використання у діяльності органiв державної влади и органiв місцевого самоврядування, в судочінстві, в економічній и соціальній діяльності, при проведенні культурних заходiв та в інших сферах суспільного життя». Не вірите? Ось посилання. Або просто подивіться скріншот до посту https://bit.ly/2SePXYL.

І потім ви цей закон, пан Турчинов своїм Народним фронтом і БПП продовжували щороку. Закон про «штучно створені російськомовні анклави» який ви самі і породили. І проти якого зараз типу боретеся. А ми в цей момент, пан Турчинов, блокували трибуну щоб не допустити його чергового продовження. І ви ще тоді мене з Левченком звинувачували в киданні димової шашки. 6 жовтня 2017 року. Пам'ятаєте? Ні? Ну буває. Так що головні #реваншисти, пане Турчинов це ви з Порошенком і є. І зараз ви виходить боретеся проти самих себе. А це вже зовсім психіатричний діагноз.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Сообщники? Президент Зеленский, скорее всего, трижды тайно встречался с олигархом Коломойским за последние два месяца — «Схемы». Видео
- Минэкономики ждет падение гривны в начале 2020 года. Причины и последствия
- Что не так с главной версией убийства Шеремета
- «А при Порохе такого не было!» Юрий Касьянов обвинил подлых порохоботов во лжи
- Дело Шеремета: Нужна помощь СБУ и разведки
- «Вопрос национальной безопасности»: Зверобой настаивает на срочной личной встрече с Зеленским
- Будет править триумвират Коломойский-Аваков-Богдан при номинальном преЗЕденте, - Кочетков
- Наступит ли, наконец, мир между Украиной и Россией?
- Сумрак... У нас много людей, готовых устроить этот самый ад и ещё больше тех, кто это оправдывает !!!
- Чем раньше – тем дешевле: в "Укрзализныце" пересмотрят цены на билеты
00:52Июль, 16 2019 896

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю