Семен Семенченко:  Головні реваншисти, пане Турчинов, це ви з Порошенком

Семен Семенченко: Головні реваншисти, пане Турчинов, це ви з Порошенком

Ви боретеся проти самих себе. А це вже зовсім психіатричний діагноз

Тут чергова зрада намічається. Знову #реванш. Турчинов сьогодні його викрив. «В умовах воєнного протистояння з РФ тема з особливому статусу російської мови і двопалатного парламенту, в якому" будуть представлені штучно створені анклави, які говорять російською, - це федералізація України на умовах Росії ". Коротше, «реваншисти на чолі із Зеленським» начебто вирішили дати особливий статус російської мови і створити штучні анклави які говорять російською. Реванш! Все на Майдан! Не дамо! Захистимо!

Якщо чесно - набридли ці новоявлені «борці з реваншем». Просто брехливі вони дуже. Пан Турчинов напевно забув 16 вересня 2014 року. І ВР 7 скликання спікером якої він тоді був. В цей день при вимкненому табло і без присутності журналістів вони проголосували закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Турчинов його підписав як спікер. Порошенко як президент. Так ось, там доблесні депутати прописали: амністію російським найманцям, особливий статус їм же, загони ”народної міліції” в які перетворюються «батальйони ЛДНР», транскордонне співробітництво з Російською Федерацією, «народні суди» і «народні прокуратури». І вишенька на торті. «Вільне використання російської мови, підтримки його розвитку і використання російської та других мов в усній и пісьмовій форме у сфері освіти, в засобах масової информации и створюють возможности для їх використання у діяльності органiв державної влади и органiв місцевого самоврядування, в судочінстві, в економічній и соціальній діяльності, при проведенні культурних заходiв та в інших сферах суспільного життя». Не вірите? Ось посилання. Або просто подивіться скріншот до посту https://bit.ly/2SePXYL.

І потім ви цей закон, пан Турчинов своїм Народним фронтом і БПП продовжували щороку. Закон про «штучно створені російськомовні анклави» який ви самі і породили. І проти якого зараз типу боретеся. А ми в цей момент, пан Турчинов, блокували трибуну щоб не допустити його чергового продовження. І ви ще тоді мене з Левченком звинувачували в киданні димової шашки. 6 жовтня 2017 року. Пам'ятаєте? Ні? Ну буває. Так що головні #реваншисти, пане Турчинов це ви з Порошенком і є. І зараз ви виходить боретеся проти самих себе. А це вже зовсім психіатричний діагноз.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Национальная идея, национальная идея...
- Евгений Середа: Экзамен который мы не сдали. Хочу обратиться и к сторонникам и к противникам ЗЕ!
- Остановите Путина, он хочет уничтожить Украину!
- Позорной волчиной займется Интерпол! Экс-главу НКРЭКУ Вовка объявили в международный розыск!
- ПОРА! ОП хочет упростить увольнение госслужащих
- Как чертям Сороса коррупцию побороть))) ВИДЕО
- Названа группа крови, при которой люди меньше всего рискуют заболеть раком
- Уникальный шанс для Украины
- СРОЧНО! Как недоминистр геноцида Супрун пытается уничтожить 4 ключевые больницы страны. ВИДЕО
- Вот почему в Катаре дороги начали красить в голубой цвет
- "Нафтогаз" и "Укрзализныцю" нужно убить и расчленить, - советник президента Устенко
- Мародер Порошенко будет уничтожать Украину изнутри до тех пор, пока его не посадят — Доний
- Кому выгодно? На защиту схемы Роттердам+ брошены огромные информационные силы и старые и новые
- Разумков удивил украинцев заявлением о связях с РФ
- "Хрена с два": украинцы разругали Супрун за призыв стучать на врачей
00:52Июль, 16 2019 777

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю