Семен Семенченко: НацРада - політичні імпотенти як і все те, що настворював за п'ять років Порошенко

Семен Семенченко: НацРада - політичні імпотенти як і все те, що настворював за п'ять років Порошенко

Таку Нацраду треба розігнати до чортової матері! Як боягузливу, бездіяльну і не здатну ні на що крім скуляжа в ЗМІ структуру!

Зв’язок NewsOne, Zik I 112 з Медведчуком і РФ довести не можна. Нацрада з питань телебачення розродилася вчора заявою. Винні - звичайно ж юристи Медведчука які так все оформили що конців немає. І фіктивний власник. Все, туші світло. Слів немає. Коли вашу дупу прикривають хлопці на фронті вони ж вам не розповідають як і що неможливо зробити тому що з того боку «професіонали»? Йде війна. Ворог контролює значну частину інформаційного простору. А ви нам казки розповідаєте замість того щоб забрати до чортової матері у них ліцензії. Хороша влада!

Коли треба рейдеріти фермерів то відразу знаходяться і нотаріуси і суди і бандити і поліція на тій же стороні. Коли треба посадити добровольців тут же у них в гаражах знаходять цілі арсенали невідомо звідки прикинутого зброї. А тут спочатку чешуть що «немає законодавства», потім хочуть «звертатися до ВР за повноваженнями» (на п'ятий рік війни), а тепер Юристи Медведчука винні. Ви звичайні політичні імпотенти як і все те що настворював за п'ять років Порошенко. І найправильніше що треба зробити з такою Нацрадою це розігнати до чортової матері! Як боягузливу, бездіяльну і не здатну ні на що крім скуляжа в ЗМІ структуру!

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- ПРЯМОЙ ЭФИР. Полиграф-шоу. Дубинский и Арахамия проходят детектор лжи. Хронология. Обновляется
- Рада собирается снять неприкосновенность с одного из нардепов
- Стало известно, как "слуг народа" на полиграфе будут проверять
- Рябошапка уволил из ГПУ Горбатюка
- Новые правила для водителей. Что изменилось
- Водительские права в смартфоне: Кабмин запускает эксперимент
- Журналисты обратились к главе фракции "СН": Как можно доверять ТСК по трем телеканалам, если ее инициатор - фигурант уголовного расследования?
- Названа причина катастрофы Boeing 737 MAX в Индонезии
- Свидетель коррупции в Раде выступит на ТВ
- «Я – не девочка-шлюшка»: нардеп Яценко отказывается проходить полиграф
13:22Июль, 12 2019 805

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю