Семен Семенченко: Не було ніяких військових поразок української армії 2014-2015- була зрада. Не та що у методичках ботоферм - а реальна ст. 111 КК України

Семен Семенченко: Не було ніяких військових поразок української армії 2014-2015- була зрада. Не та що у методичках ботоферм - а реальна ст. 111 КК України

Почитав сьогодні фб- коментарі про Мінські угоди. Переконався яку кількість "свідків неібежності укладення Мінська" виростив режим Порошенка за ці роки. Деяких знаю особисто. Звичайні тилові зв'язківці (честь і хвала за те що захищали Батьківщину) спочатку починали писати круті пости на замовлення, потім одягали круті беретики, потім розповідали які жорсткі бої пройшли, а через кілька років самі починали в це вірити. Співати осанну "восоздателю української армії з попелу" було зручно, вигідно, престижно. А зараз багато хто з цієї нової порослі починають затикати рота тим хто звинувачує Порошенка в Мінських договорняках. "Я, мовляв, пам'ятаю як в 2014 або в 2015 москаль наступав і тільки Мінськом змогли його зупинити! Те дипломатія мовляв" і так далі. Ну а люди розвішують макарони на вухах і шанобливо кивають головою "військові знають ... ну що було Петру робити…» Вибачте але буду казати не політкоректно. Брешуть. Брешуть в стилі Василя Тьоркіна. У кращому випадку. Пам'ятаєте? «прут немецких тыща танков! Тыща танков/ ну брат врешь!». Ок, залишимо локшину на вуха тим хто там не був. Ніякої неминучості в Мінську 1-2 не було.

Ще раз для тих хто в порохоботском угарі переплутав Курську дугу з АТО 2014 року - 15 років. Що сталося під Іловайськом? Кілька тисяч військових РФ (всього лише) безперешкодно зайшли через кордон України. Військово політичне керівництво безпрепятственно дало оточити наше угруповання в Іловайську. Крутило паради в Києві. Потім по команді Порошенка Муженко повідомив ГШ РФ маршрут і час виходу наших військ в "зеленому коридорі". Де хлопців розстріляли. Не було сил? Брехня - були. Зняті з цих подій урядові фільми типу "Рейд"? Брехня практично від початку до кінця. І через п'ять днів - Мінськ 1.

Що було в Дебальцево? А туди регулярні війська РФ взагалі не заходили. Стягнули російських найманців, оголили весь свій фронт в інших місцях. Заборонили нашим частинам під Луганськом і Донецьком наносити удар по оголеним позиціям орків. Здали Вуглегірськ. Потім Муженко дав команду вивести наші війська з Логвинове, а назад ввести "забули". Туди зайшли російські найманці і перерізали дорогу Бахмут - Дебальцево. Щоб "котел" не зацементувати генерал полковник Воробйов через голову Муженка і Порошенка дав команду вийти угрупованню з Дебальцево. Не вийшли б - було б як в Іловайську. І відразу Мінськ 2. Не було сил? БУЛИ. Не було військової поразки? НЕ БУЛО. Урядові фільми типу "Дебальцеве" - брехня приблизно така ж як і "Рейд".

Ще раз. Не було ніяких військових поразок української армії 2014-2015- була зрада. Не та що у методичках ботоферм - а реальна, та що в статті 111 КК України. Ось така ху#ня малята. А всіх різнокаліберних казкарів запрошую зі своїми байками про "нашестя москалів" і "неминучість Мінська" в тимчасову слідчу комісію парламенту (яка, я сподіваюся, буде створена найближчим часом). Тільки впевнений - казкарі навряд чи прийдуть. А ось хлопцям які все це на своїй шкурі бачили - упевнений буде що розповісти. Щоб нарешті люди дізналися правду.

Це дуже неприємно буде - відчути як вам вішали локшину на вуха всі ці роки. Але це вкрай корисно для країни. Упевнений - переживете.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- ЗЕ-власть поразила своим циничным решением открыть ломбарды — Юлия Тимошенко
- Люди, мне вас не жалко!
- 4 стадии коронавируса – подробности рассказывает главврач Александровской больницы г.Киева
- Элитка жрет, а мы поджираем! У нас две параллельные Украины. Одна чиновников, другая всех остальных
- Шмыгаль и Верланов крышуют масштабные схемы разворовывания казны — заявление Уманского
- Почему главе "Нафтогаза" продлили контракт?
- Кабмин разрешил во время карантина работать ломбардам и кредитным союзам
- "Могут быть бунты, мародерство, штурм магазинов". "Слуги народа", о том, стоит ли продлевать карантин
- Українська унія - 2036. А кому подобається хаос?
- Сергій Дацюк: ЗДИЧАВІННЯ
17:51Декабрь, 12 2019 2364

► РЕЗОНАНС
недели
месяца