Семен Семенченко: Немає межі людської дурості. І дуже коротка людська пам'ять. Тиждень до виборів

Семен Семенченко: Немає межі людської дурості. І дуже коротка людська пам'ять. Тиждень до виборів

Читаю заголовки: Зеленський те, Зеленський се. Семенченко - чому не критикуєш Зеленського?

Немає межі людської дурості. І дуже коротка людська пам'ять. Тиждень до виборів. Читаю заголовки. «Зеленський викупався в море в червоних трусах». «Зеленський побігав по фонтанам». Зеленський то, Зеленський се. «Семенченко - чому не критикуєш Зеленського? Ти подивися - реванш, ти подивися - він нічого не робить. А ти уявляєш порошенка, який би нічого не робив перші 100 днів? А ось Портнов! А ось Медведчук». І цьому голосинню немає кінця... Люди. Люди! Человеки!!! Я тому і чекаю перші 100 днів тому що я вмію порівнювати. І з пам'яттю у мене все в порядку. Вам розповісти що робив Порошенко через 22 дні після інавгурації? Я нагадаю. Він оголосив одностороннє припинення вогню. Він запропонував свій мирний план (амністія, зашита російської мови, спільне патрулювання з бойовиками). Він узгодив цей план з Путіним.

Ви цього не пам'ятаєте? Згадайте. І поїхали в Донецьк Кучма, Медведчук і Шуфрич. А російські найманці терміново почали бетонувати на своїх позиціях. У чому їм активно допомагали російські фахівці. 29 червня, на 22 день після інавгурації Порошенко я зібрав батальйон Донбас і з Нових Петрівців, ми поїхали і заблокували адміністрацію президента. І висунули Петену вимоги. Припинити одностороннє перемир'я і не дати найманцям зміцнитися. Ввести військовий стан на сході; Забезпечити добровольців батальйонів зброєю і дозволити їм проводити заходи зі знищення терористів; Виконати свої передвиборчі обіцянки щодо соціального забезпечення військових; Вимагати від Заходу введення 3-го етапу санкції до Росії.

Потім резолюцію нашого мітингу затвердили на Майдані. І на наступний день Петен тріснув і оголосив про закінчення перемир'я. Ви цього не пам'ятаєте бідненькі? Ви до сих пір кричите про »страшні речі» які Зеленський накоїв за 50 днів президентства? Ви до сих пір кричите що порошенко в 2014 «захистив країну»? Досить брехати, безпам'ятні ви наші. Ми в 2014 захистили країну. Добровольці, військові. Ми змусили Порошенко відмовитися від плану узгодженого з Медведчуком і Путіним. І змогли звільнити ще трохи наших територій, штурмуючи бетонні укріплення які набудували за час його одностороннього перемир'я. Так що у мене з пам'яттю все гаразд. І я можу порівнювати. І краще б якщо Порошенко бігав в 2014 році через фонтани і купався в морі. Менше б шкоди і горя приніс би країні.

P.S. Тим хто пам'ятає - зробіть репост будь ласка. Нехай згадають і крикуни.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Сообщники? Президент Зеленский, скорее всего, трижды тайно встречался с олигархом Коломойским за последние два месяца — «Схемы». Видео
- Минэкономики ждет падение гривны в начале 2020 года. Причины и последствия
- Что не так с главной версией убийства Шеремета
- «А при Порохе такого не было!» Юрий Касьянов обвинил подлых порохоботов во лжи
- Дело Шеремета: Нужна помощь СБУ и разведки
- «Вопрос национальной безопасности»: Зверобой настаивает на срочной личной встрече с Зеленским
- Будет править триумвират Коломойский-Аваков-Богдан при номинальном преЗЕденте, - Кочетков
- Наступит ли, наконец, мир между Украиной и Россией?
- Сумрак... У нас много людей, готовых устроить этот самый ад и ещё больше тех, кто это оправдывает !!!
- Чем раньше – тем дешевле: в "Укрзализныце" пересмотрят цены на билеты
07:29Июль, 15 2019 2654

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю