Семен Семенченко: Ніхто Ківу не посадить - є довідка про психічний розлад. Така ж як у Тані Чорновол

Семен Семенченко: Ніхто Ківу не посадить - є довідка про психічний розлад. Така ж як у Тані Чорновол

«Комбат, можна я його застрелю»?

Ківа це людина - легенда. Пам'ятаю в травні 2014, після бою під Карлівкой, Ківа як довірена особа одного з кандидатів в президенти приїхав до нас на «разборки». Йому не сподобалося що я не дозволив використовувати цей бій в пiар цілях тій політичній силі на президентських виборах 2014. П'ять хвилин слухав як біснується цей дурень, який погрожував мені гранатою ф-1 в закритому (!!!) приміщенні і кричав що його група мене «зачистит».

Пам'ятаю реакцію каптера нашого партизанського тоді ще загону «Костра». Послухавши цей потік свідомості 2 хвилини він здивовано запитав мене, «комбат, можна я його застрелю»? Стріляти не стали, налили йому води і відправили додому. Разом з ф-1 і його «групою зачистки».

Потім, коли вже ми увійшли в Національну гвардію він приїжджав і просив звести його з Аваковим, обіцяючи бути «вірним до гробу». Був посланий ще раз. Те що він дурень було зрозуміло навіть його господарям, а то що боягуз - стало ясно коли після чергового водоспаду фейків на мою адресу з тв і фб, погроз «застрелити» ми випадково зіткнулися з ним біля Будинку Профспілок і він поліз вітатися і мало не обійматися (з криком як він мене поважає))).

Звичайно ніхто нікуди його не посадить. Є довідка про психічний розлад. Така ж як у Чорновол. Тому що це дуже потрібні і зручні для кланів люди. І тут питання не тільки до його господарів, а перш за все до того стаду жуйних які голосували за список який він прикрашав своєю присутністю. Вони знайшли собі гідного представника в парламенті ).

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Михаил Чаплыга: Не бойся... Нам нечего терять!
- Кризис изменил восприятие образа заробитчанина
- Коронавирус в сочетании с кризисом разрушит старый глобализм
- COVID-19: в Украине 356 зараженных, девять жертв
- VIP-skotstvo. Государство Украина 30 лет строит ордынский проект с клановостью и протекционизмом. В нем нет места единой Нации
- Комаровский назвал лекарства на случай COVID-19
- Уникальный талант ЗЕ-власти, будь он неладен!
- Лег под олигархов: системная ошибка президента
- На внеочередном заседании Рады могут утвердить трех министров
- Минздраву гореть в аду, мрази: депутат из "Слуг..." рассказал, как его друзей "лечили" от коронавируса
11:20Январь, 24 2020 7937

► РЕЗОНАНС
недели
месяца