Семен Семенченко: По арешту генерала Замани

Семен Семенченко: По арешту генерала Замани

дуже корисно буде зробити дві речі: привести суспiльству чіткі докази і не зупинятися на цапе-відбувайле. Це «якщо». А далі «але»....


Якщо колишній начальник генерального штабу (відомий тим що відмовився застосувати армію проти Майдану у 2014) дійсно несе відповідальність за зниження боєготовності і розвалу армії то дуже корисно буде зробити дві речі: привести суспiльству чіткі докази і не зупинятися на цапе-відбувайле. Це «якщо». А далі переходимо до «але».

- Перше «але». Коли Замана був НГШ, його «викривач» Матіос був заступником керiвника головного контрольного управління адміністрації президента України. Президента Януковича. Цікаво було б дізнатися що і як вони при Януковичі контролювали якщо начальник Генштабу у них під носом розвалював армію.

- Друге але. Скільки буде розслідуватися Іловайськ, Дебальцеве, здача Криму? Торгівля на крові? Вибухи складів? Чому до сих пір не притягнутий до відповідальності нинішній начальник ГШ Муженко? Або арешт Замани це ще й сигнал нинішнім генералам? На случай нового Майдану? Щоб чітко робили що кажуть з гори? Тому що зараз не просто є за що посадити. Зараз є за що вже і повісити.

- Третє «але». З 2014 минуло п'ять років. Чому все це нам повідомляють за місяць з гаком до виборів?

- Четверте але. Пам'ятається не так давно теж з помпою заарештовували генералів. Податкових. Навіть гелiкоптерами возили. Хто пам'ятає чим закінчилося? А по Бочковському? Я пам'ятаю.

З урахуванням всіх цих «але» боротьба з тими хто розвалював армію ризикує обмежитися призначенням стрілочників. Хотів би помилятися але все схоже на те.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Скандал! Китайскую вакцину через фирму-прокладку Богатыревой заказала именно ЗЕ-власть — нардеп
- Зеленский сошел с ума и шьют Шарию 110 статью. ВИДЕО
- "Він мій друг" икнется: на какие отношения с Байденом надеется Зеленский, имея у себя Татарова и Дубинского?
- Главный принцип украинской модели экономики: "с мира по нитке - олигарху "рубашка бриони", - экономист
- "Зрада зрадная"! Нас послали на три буквы все страны! Вы там, во власти, ч@кнулись все? - Спивак. ВИДЕО
- Многие задаются вопросом: зачем ехать на майдан?
- Омбудсмен Денисова рассказала о подпольных домах престарелых
- Константин Гринчук: Только вчера сказал: "Горели, горим и будем ещё сильнее гореть", пока страной будут править д#раки, взяточники и враги! Сегодня Харьков - 15 трупов!
- Харьков. «Люди неходячие и буквально задохнулись»: страшные подробности пожара в доме престарелых
- Доктор Комаровский: Я разочаровался в Зеленском. Видео
09:07Февраль, 26 2019 1105

неделя
месяц