Семен Семенченко: По арешту генерала Замани

Семен Семенченко: По арешту генерала Замани

дуже корисно буде зробити дві речі: привести суспiльству чіткі докази і не зупинятися на цапе-відбувайле. Це «якщо». А далі «але»....

Якщо колишній начальник генерального штабу (відомий тим що відмовився застосувати армію проти Майдану у 2014) дійсно несе відповідальність за зниження боєготовності і розвалу армії то дуже корисно буде зробити дві речі: привести суспiльству чіткі докази і не зупинятися на цапе-відбувайле. Це «якщо». А далі переходимо до «але».

- Перше «але». Коли Замана був НГШ, його «викривач» Матіос був заступником керiвника головного контрольного управління адміністрації президента України. Президента Януковича. Цікаво було б дізнатися що і як вони при Януковичі контролювали якщо начальник Генштабу у них під носом розвалював армію.

- Друге але. Скільки буде розслідуватися Іловайськ, Дебальцеве, здача Криму? Торгівля на крові? Вибухи складів? Чому до сих пір не притягнутий до відповідальності нинішній начальник ГШ Муженко? Або арешт Замани це ще й сигнал нинішнім генералам? На случай нового Майдану? Щоб чітко робили що кажуть з гори? Тому що зараз не просто є за що посадити. Зараз є за що вже і повісити.

- Третє «але». З 2014 минуло п'ять років. Чому все це нам повідомляють за місяць з гаком до виборів?

- Четверте але. Пам'ятається не так давно теж з помпою заарештовували генералів. Податкових. Навіть гелiкоптерами возили. Хто пам'ятає чим закінчилося? А по Бочковському? Я пам'ятаю.

З урахуванням всіх цих «але» боротьба з тими хто розвалював армію ризикує обмежитися призначенням стрілочників. Хотів би помилятися але все схоже на те.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями:


- Врач: причины постковидной эпидемии "черной плесени" в Индии
- Неизвестные факты о «Карпатии» — судне, спасавшем пассажиров «Титаника». Доблесть команды «Карпатии»
- Как вычислить изменщицу? ВИДЕО
- В СБУ отказались расследовать продажу компанией Зеленского сериала "Папик" в Россию в обход санкций
- Как поступать в украинские вузы жителям Донбасса и Крыма
- Минздрав обновил список карантинных зон в Украине
- На Донбассе задержан разведчик сепаратистов – СБУ
- Отели в Турции не отказывваются от all inclusive
- "Я, больше не я": люди с шизофренией рассказали, как и в какой момент поняли, что у них начала "подтекать крыша"
- 9 мая остается в Украине главным народным праздником
09:07Февраль, 26 2019 1123

неделя
месяц