Семен Семенченко: Поки сам народ не знайде в собі сил змінити злодійську владу - все це буде тривати

Семен Семенченко: Поки сам народ не знайде в собі сил змінити злодійську владу - все це буде тривати

І не допоможуть тут ніякі заяви послів. Це показав ще Майдан


Заяви посла США в Україні (щодо антикорупційного прокурора) - це демонстративна недовіра Порошенку і його «реформам». Але не тільки.

Заява прозвучала на тлі скандалу з розкраданням коштів оборонки під час війни. Про ці та інші факти кричали громадські активісти, військові, журналісти, депутати - кричали всі роки війни. Але жодна з цих справ не була доведена до судового вироку. І президентські призначенці розкрадали країну коли українські воїни гинули на фронті. І справа не тільки в прокурорах, які це не розслідували. 
Справа ще й в дуже значній частини нашого суспільства.

Коли українські добровольці гинули, захищаючи мирних громадян в 2014-2015, їм аплодувало все суспільство. Багатьом посмертно. Коли ті ж самі добровольці вийшли на протести 2017-18 роках з вимогою негайного створення антикорупційного суду і арештів топ-корупціонерів, зайняли урядовий квартал і п'ять місяців обороняли його від беркутні, що зробила велика частина інших?? Замість того щоб вступити як Громадяни і до цих вимог приєднатися? (Мова не про ВСІХ, а саме про ЗНАЧНУ частину). Кричали про «перекриту вулицю», «тітушок Семенченка», «гроші Курченка», про «труси»? А тепер виходить журналістське розслідування і ті ж люди обурюються злодіями, дивуються чому вони не сидять і радіють заявами посла США?

Так тому й не сидять - тому що замість них сидять добровольці. Тому й не сидять, що ті, хто намагався змінити ситуацію, не отримав підтримки маси глядачів, які обурюються зараз з дивану. І не допоможуть тут ніякі заяви послів. Це показав ще Майдан. Поки сам народ, українське суспільство, не знайде в собі сил змінити злодійську владу - все це буде тривати. А добровольці, яких били і калічили на Грушевського 3 березня 2019, знаєте що зараз мені говорять? Одну секундочку, процитую хлопців:

«Журналіст Бігус в інтерв'ю сказав, що причиною такого резонансу його розслідування є не самі факти, а добрий спосіб їх подачі - «вдало підібрані цитати». І влада нажаль реагує не на факти, а на хайп, який після цього піднявся. Якщо це працює саме так як каже журналіст - розслідувач, якщо зараз реакцію суспільства викликає тільки хайп, так може пора нам почати розвішувати корупціонерів на деревах на зразок художніх композицій? З хайпом? Так суспільству буде цікавіше? Тоді в боротьбу включиться більше людей? Тоді ми швидше розберемося з корупцією під час війни?»

Тоді багато людей, які не хочуть реально боротися за свою країну (а то путін нападе), дочекаються іншої крайності. Коли у активної меншості відмовлять гальма. І сирійський варіант прийде на зміну тихому вітчизняному болоту. І про це теж (між рядків) каже посол США, закликаючи відкрити клапан тюремних посадок, поки не вибухнув сам котел.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- «Опрос Зеленского» создал неправомерное политическое преимущество для партии власти на выборах — ОБСЕ
- Вонь от политического ЗЕ-трупа - хроника разложения
- Местные выборы в Украине: реакция метрополии(США)
- Без "слуг" не продастся. Как Зе передал местным общинам землю, а в Раде придумали по ней схему
- В этой большой игре Зеленский - козел отпущения - Лямец
- В Киеве парень на спор прыгнул с моста Патона и выжил
- В Украине подорожали все виды автомобильного топлива
- В каких городах будет второй тур выборов мэра: список
- Почему все так плохо с украинскими элитами?
- Минздрав назвал условие ужесточения карантина
13:56Март, 06 2019 1067

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца