Семен Семенченко: За Іловайськ

Семен Семенченко: За Іловайськ

За право грабувати українців Порошенко в 2014 пустив під ніж добровольців. Регулярні війська РФ два дні спокійно рухалися до Іловайськa. А ці пида@аси парад приймали


Прочитав пост порошенківського пропагандиста доніка. За Іловайськ. Що тут скажеш? Людина не пішла захищати Україну. Ні по мобілізації, ні добровольцем. Від слова - взагалі. Також як і його колега по «небезпечному бізнесу» бірюков. Зате п'ять років прикривав пафосними постами мародерство в обронці і злочинні дії Муженка та Порошенка в армії. Зараз розповідає казку про білого бичка, як Коломойський, Хомчак і Семенченко в 2014 збиралися «віджати» Зугрес у Ахметова. Із за чого «вийшов Іловайськ». І типу «хоче» щоб «рано чі пізно було розслідування».

П'ять років, бл#ть! Люди Порошенка на посаді генпрокурорів! Люди Порошенка на посадах голови СБУ, люди Порошенка на посадах в Генштабі, Міноборони та судах! Парламентська більшість імені Порошенка! І цим брехунами ще вистачає совісті розповідати казки про те що вони «вимагають розслідування»??? Розслідування давно проведено! І комісією ВР у 2014. І ГПУ в 2014-2018. Є висновки. Операція повністю планувалася Генштабом і Президентом. Справа засекречена. А замість відкритого суду пустили кукурікати холуїв, якi до бойових дій ніякого відношення не мають. А підспівують їм інші холуї, які за погони і кар'єру матір рідну продадуть.

Я знаю, що там було. За право грабувати українців всі п'ять років Порошенко в 2014 пустив під ніж добровольців. І зайшли регулярні війська РФ. I два дні спокійно рухалися до Іловайськa. А добровольці і частини ЗСУ чекали команди на вихід. Не дочекалися. Ці пида#аси парад приймали. І зірками один одного обважували. Все те ж саме ці тва#юки повторили в Дебальцеве у 2015. Але вже з меншим успіхом. Просто частини ЗСУ пішли звідти самостійно, не дочекавшись команди. Якої не було б.

Ви можете базікати що завгодно. Ваші слова - слова трусів і холуїв Порошенка - нічого не варті. Дуже скоро буде розсекречено матеріали розслідування і показані людям. А потім буде відкритий суд. І можливість чесно відповісти на всі питання і ці питання задати. Публічно. Перед лицем народу. Без інформаційного посередництва трусів, брехунів і моральних виродків. Почекаємо ще трохи. А поки готуйте мастильні засоби. Вам вони скоро дуже знадобляться.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Конституционный суд и безвиз. ВИДЕО
- Вы только вдумайтесь, что сказал глава КСУ! Вдумайтесь, в какой стране мы живём и нужна ли нам вообще такая власть и такие суды!
- "Дело ведут к госперевороту". Зачем Зе хочет уволить всех судей КСУ и почему юристы говорят об импичменте
- «Все помнят 2014 год». В Раде нет голосов за проект Зеленского по увольнению всех судей КСУ — источник
- Против главы КСУ открыли дело за госизмену
- Кто в Украине живет, тот на комик-шоу не смеется! Зеленский допустил роковую оплошность — Кочетков
- Это конфликт ветвей власти, – специалист Института государства и права о том, можно ли уволить судей КСУ
- На всех киевских улицах ограничат скорость до 50 км/ч
- Кто избежит ответственности из-за решения КСУ
- Але, Банковая! Вытаскивайте уже президента Зеленского из теплой ванны, ведь в стране полная ж…
22:28Май, 05 2019 3326

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца