Семен Семенченко: про ЗЕ-казки віденського лісу

Семен Семенченко: про ЗЕ-казки віденського лісу

Нас обманюють. На цьому вони не зупиняться. Ну а талант казкаря, судячи з цього, передається разом з кабінетом на Банковій у спадок


13 березня стало відомо, що у Мінську підписано домовленості про створення консультативної ради, в якій “ОРДЛО” будуть представлені як суб'єкт, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. На сайті Офісу президента відповіли на петицію з вимогою відкликати підписи Єрмака під Протоколом цього засідання. Нiбито Зеленський не має права відкликати підпис під документом. «Протокол не є міжнародним договором, відтак уповноваження президентом на підписання/рішення про відкликання підписів під робочим документом не регламентовано законодавством".

Не знаю хто там у ОП готує відповіді на петиції, але казкар це ще той. По-перше, статус міжнародного договору мінським договірнякам надало ООН коли внесла їх у свою резолюцію 17.02.2015. По-друге, мінські договорняки це: Мінський ПРОТОКОЛ від 5 вересня 2014 року та Комплекс заходів щодо виконання Мінського протоколу від 12 лютого 2015 року. Тобто Мінські договорняки це ПРОТОКОЛИ. Які отримали статус міжнародного договору. За Конституцією згоду на них дає ВР України. ВР згоди на виконання мінських договірних не давала. Але і Зеленському i Порошенкy це було до одного місця. Вони це все одно виконували. А тут ОП нам розповідаєте казки про те що відкликати підписи не можете бо це “не передбачено законодавством”. А виконання не ратифікованих ВР міжнародних договорів передбачено? Законодавство кажете? Так змініть його. У вас же тепер зелено - коричнева коаліція. Голосів вистачає.

Коротше у мене два висновки. Перше. Нас обманюють. Друге - треба готуватися до того що на цьому вони не зупиняться. Ну а талант казкаря, судячи з цього, передається разом з кабінетом на Банковій у спадок.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- КОШМАР! Итоги первого дня автофиксации нарушений ПДД!
- Отпуску — быть! Куда пустят украинцев летом
- На какие гадости Украине согласился Зеленский за 1,9 млрд.$ Текст Меморандума МВФ и объяснения нардепа Дубинского
- ТОП-коррупция под угрозой... Свершилось!
- В США началась гражданская война, которая закончится...
- Самый лучший город на Земле превращается в унылое г"вн"
- ENDED DOCTOR-DEATH SUPRUN - GO HOME! Министр Денис Степанов раскритиковал "адептов псевдомедреформы"
- ТЕПЛАЯ ВАННА? Офис президента хочет ограничить число журналистов, которые могут задавать вопросы Зеленскому
- ДА ОПЯТЬ! В Киеве психопат угрожал взорвать мост Метро. Полиция задержала невменяшку. Как это было. Фото. Видео
- О чем за спинами украинцев власть договаривается с кредиторами из МВФ, - Брифинг Юлии Тимошенко
12:42Апрель, 07 2020 1215

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца