Семен Семенченко:  Про паспорта країни агресора і українських чиновників - телепузиків

Семен Семенченко: Про паспорта країни агресора і українських чиновників - телепузиків

Пристрасть до піару і брехні підводять соратників Порошенка. Грізно потрясаючи кулаками вони забувають розповісти українцям правду


Після Указу пуйла про спрощений порядок видачі російського громадянства чинна українська влада перезбудилася. Але, як завжди, перезбудження пішло в гудок. На цій темі синхронно почали піаритися українські чиновники. Першими як завжди виступили відомі телепузики українського прямого ефіру - заступники міністра у справах тимчасово окупованих територій. Так, відомий своїми здібностями до перевзування в польоті, Тука заявив що йому потрібен закон про відповідальность за подвійне громадянство. I його внесе його Міністерство, але через Кабмін. І це нібито перший законопроект який цей чиновник "хоче побачити на першому засіданні Верховної Ради".

Як завжди пристрасть до піару і брехні підводять доблесних соратників Порошенка. Грізно потрясаючи кулаками вони забувають розповісти українцям правду. Даний законопроект вже вносився президентом Порошенко в Раду - це законопроект 6175 від 13.03.2017р. Однак почалися протести діаспори з вимогою відкликати даний законопроект і створення Національної Комісії для публічного експертного та громадського обговорення (https://bit.ly/2UXTDOo).
Минуло понад два роки. Законопроект відправлен на доопрацювання. Там він і залишився. Національна комісія також залишилася на папері...

Таким чином, маючи більшість в парламенті і президентські повноваження команда Порошенка за п'ять років так і не вирішила це питання. Про що його соратники з міністерства у справах тимчасово окупованих територій сором'язливо промовчали. Тому, не дочекавшись зазначеної національної комісії, я вирішив в своєму законопроекті піти іншим шляхом. Спертися на досвід законодавства Норвегії та прописати що добровільне набуття громадянства РФ тягне за собою АВТОМАТИЧНЕ анулювання українського громадянства. І друге - зробити це автоматичним тільки для громадянства країни агресора РФ. Ні Канада ні США ні інші країни не є для нас агресорами. А ініціативи путина - инструмент гібридної війни проти України. На які треба реагувати.

Але для початку треба припинити брехати людям і потрясати пінопластовими кулачками. Сподіваючись на коротку людську пам'ять.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Константин Гринчук: ну хоть Геннадий Москаль врезал правду матку этой старой политической пр@ст#тутке
- От майдана украинцы не получили ничего, кроме проблем
- Зеленский или Порошенко, кто кого? Чаплыга. ВИДЕО
- Пальчевский: Кудрявый Петя, Ющенко помаранчевый как свитерочек - мы имеемые, кто бы не пришел! ВИДЕО
- Тимошенко — единственная альтернатива нынешнему «зеленому» хаосу, беспределу и уничтожению государства
- Большинство украинцев поддерживают «изоляцию» ОРДЛО до восстановления контроля со стороны Украины
- Хроника пандемии коронавируса: Украина разгоняется, Россия обновила антирекорд. Данные на 24 ноября
- Если Турчинов давал приказ отступить, то он виновен в сдаче Крыма и должен ответить за это преступление
- Трамп начал процедуру передачи власти Байдену
- Еще один налог и выплаты пенсионерам под вопросом. Как в Украине собираются вводить накопительные пенсии
01:48Май, 02 2019 1048

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца