Семен Семенченко: Про політичну, моральну та інші види проституції, брехні і лакейства

Семен Семенченко: Про політичну, моральну та інші види проституції, брехні і лакейства

пані Ірина Геращенко бреше. Я б сказав «як сивий мерин»


Сьогодні в черговий раз я удостоївся поста перехідного вимпела циклової української політики - першего віце-спікера від БПП Ірини Геращенко. Мабуть пані Ірина вже відпочила від своїх попередніх історій, які вона поширювала про мене минулого разу. Казки про «Семенченка, який прикрився дипломатичним паспортом і втік, кинувши побратимів в Грузії» так і виявилися казкою. Я забрав своїх побратимів додому, а грузиньска влада офіційно заявила що не має до мене претензій. Тепер новий сплеск емоцій. І художні паралелі між мною і Зеленським. З прозорим натяком на Коломойського). Я відповім.

Для початку, пані Ірина бреше. Я б сказав «як сивий мерин». Але вона жінка, тому обмежуся словами - «просто бреше». Хто там я для вас, пані перший віце-спікер?

«... суспільство знало цю людину під вигаданим ім'ям, мало цікавилося деталями справжньої біографії, не звертало уваги на вигаданий диплом, незаконно присвоєне «військове звання», не задавалося питанням, що ця людина робила в захоплених бойовиками приміщеннях Донецька»?

По пунктах:

1. Коли ваші шоколадні полководці Муженко з Гелетеєм ховалися по кущах в квітні-травні 2014 я, разом зі звичайними людьми, створив добровольчий батальйон. З жителями Донецька, Макіївки, Горлівки. Коли ваші родини тусувалися на Мальдівах та в Іспанії, моя сім'я жила в окупованому Донецьку. І не моїм позивним мене треба дорікати. А запитати у свого друга Медведчука, з яким ви без сорому позуєте на фото, скільки коштувала здача Донецької області, яку нам доводилося відвойовувати потім дорогою ціною?

2. Ви говорите про “деталі моєї біографії”? Мені нема чого соромитися в моїй біографії. Я не був в політиці, не переходив з рук в руки від одного президента до іншого, не обнімався з ворогами моєї України.

3. «Вигаданий диплом»? Можливо ви що щось знову плутаєте. Можливо з депутатами своєї фракції або своїми міністрами. Це у них покупка дипломів - звичайна практика. А я прийшов в 2014 році в парламент з фронту. І чесно сказав в ЦВК - не маю зараз ніякого диплома. Ні середнього, ні вищого. Все залишилося в окупованому Донецьку. І пішов на вибори з відміткою «освіта середня». Я міг би купити диплом, міг зробити як багато хто з вашого оточення, але я ж - не вони, пам'ятаєте?

4. «Незаконно присвоєне військове звання»? Моє звання мені було присвоєно нинішнім міністром оборони Полтораком, указ президента про моє нагородження підписаний вашим шефом, президентом України з моїм званням. Незаконно присвоєне? Спробуйте самі собі присвоїти звання. Проведіть експеримент. Це можливо тільки в разі Гелетея і Муженко. Яким ваш шеф привласнював звання і вішав нагороди за все. За здачу наших територій, за котли, за вибухи складів, за паради під час оточень. Я п'ять років депутат. Якщо я щось собі привласнив незаконно, де подання на зняття недоторканності? Де підозра? Всі п'ять років в країні були тільки ваші генеральні прокурори. Якщо я злочинець, то де хоч одна спроба цього злочинця притягнути до відповідальності?

5. Ви розповідаєте тут про те, що я робив «в захопленомих бойовиками приміщеннях Донецька»? Питання цікаве. Відповім по пунктах. По-перше ви некомпетентні, пані Геращенко. Ні як депутат, ні як перший віце-спікер. У березні 2014 року не було ніяких ще «бойовиків». Був український Донецьк і українські прапори на всіх будівлях. І не було ще навіть «сєпарiв». Були - «проросійські мітингувальники». І не захоплював ніхто нічого в ті дні. А начальник міліції Донецька спокійно пропустив в будівлю ОДА «проросійських мітингувальників». А наступний після нього - ніяк не відреагував. А ми - тодішня Самооборона Донецька, з подивом спостерігали картину, як українська міліція та СБУ поступово здає наш Донецьк. І поки ваші Гелетеі, Муженки сиділи по кущах, я заходив на ці збори. Збирав інформацію, записував людей з СБУ і міліції які зрадницьки допомагали оркам. А потім, коли стало зрозуміло, що немає в Україні ні влади, ні рішучості у цій владі, я створив добровольчий батальйон «Донбас» і став робити те, чого не робив ні Гелетей, ні Муженко - звільняв нашу землю. Де ті, хто керував міліцією в той час? Одні в бізнесі, інший командує службою безпеки у партнера вашого шефа - Ахметова. Де керівництво СБУ? Пішло на підвищення. Де командир роти батальйону «Схід» Голубан, який вбивав наших хлопців під Карлівкою? Нагороджений Порошенком орденом. Де ті, хто влаштували все це? Ахметов - партнер Порошенка. Медведчук, з яким ви так любите фотографуватися - спокійно живе і процвітає у воюючій Україні. Безлер (помічник депутата - голови вашої фракції в ВР) спокійно випущений Муженко і Гелетеєм з Донбасу в РФ. І ви ще щось там розповідаєте про мене і Донецьк?

Що там ще в брехливому арсеналі першого віце-спікера Геращенко? Читаємо далі. Хоча немає сенсу. Там все те ж саме. Особливо смішно про «п'ять років бійок», з урахуванням того, що за ці п'ять років я не брав участі ні в одній. Проте багато пафосних слів про те, що під Балаклавою Семенченка «виявилася порожнеча», про «крах міфу» і так далі. Пані Геращенко. Так дійсно, ви і такі як ви, вилили на мене багато лайна за ці роки. І жодні з цих фактів не підтвердилися. Тому що їх немає. Нуль пред'явлених підозр. Нуль подань на зняття недоторканності. Нуль доказів. Але я все це переживу. Тому що жодних міфів не було. Я такий, який є. І зараз, після цих п'яти років, мені є чим пишатися. Але не вигаданим вами. Реальним.

- Я створив один з перших добровольчих батальйонів в Україні і був одним з перших добровольців.
- Під моїм командуванням батальйон взяв під контроль 5 районів Донецької області. І туди не прийшла війна. 
- Під моїм командуванням були звільнені Лисичанськ і Попасна. Батальйон під моїм командуванням відважно боровся під Бахмутом, Карлівкою, Ясинуватою, Іловаськом, Дебальцеве, Вуглегірськом.
- Ми перекрили конвої Ахметова і змогли звільнити наших полонених.
- Ми звільнили багато добровольців з ваших в'язниць.
- Ми перекрили під час Блокади вашу торгівлю на крові.
- Ми трималися п'ять місяців з антикорупційним протестом на Грушевського.
- Ми не кинули жодного нашого товариша в полоні або вашої в'язниці.
- Я на п'ятий рік роботи в Парламенті живу з сім'єю на орендованій квартирі, не маю рахунків і золотих гір. Я не разу не користувався службовим авто, поліклінікою і спокійно їжджу в метро без охорони.

А де живуть Гелетей з Муженко? Де живете ви і такі як ви? І що ви всі зробили для України за ці роки? Крім піару на полонених, крім покривання злодійства, мародерства і зради?

Ви пишете що «запит на міф - вічний». Може це і так. Але міфи створюються тільки навколо реальних дій. І тому він вічний. А ось запит на моральну проституцію, брехню і лакейство - циклічний. І сподіваюся, що в наступаючому циклі він більше не буде затребуваний.

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Новый начальник таможни Рябикин учился в КИМО с Порошенко и сдает плавучий домик братьям Кличко
- МВД уходит на карантин и прекращает прием граждан
- Единый реестр электронных деклараций заработал вопреки решению Конституционного суда Украины
- Ждет ли нас пенсия ? Что такое солидарная система и частный пенсионный фонд. Чаплыга без вопросов. Видео
- В Евросоюзе заявили, что после решения суда по поводу антикоррупционных законов денег для Украины не будет
- "У нас не будет денег и поддержки". Зеленский о последствиях решения Конституционного суда
- Экстренное обращение Юлии Тимошенко
- Зеленскому подсказали, что делать с Порошенко! Ноль политики, чистое жульничество, Европа не подкопается!
- Кабмин обязал НАПК безотлагательно открыть доступ к реестру деклараций чиновников вопреки решению КС
- Система е-декларирования в Украине будет работать вопреки решению КС, пообещал Зеленский на СНБО
14:50Апрель, 11 2019 2575

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца