Семен Семенченко: Про «реванш»

Семен Семенченко: Про «реванш»

Коли я пишу що »Порошенко не повинен отримати владу повторно», для мене це не питання виборів. Для мене це питання злочинів які скоїла ця людина за всі ці роки


Коли я пишу що »Порошенко не повинен отримати владу повторно», для мене це не питання виборів. Для мене це питання злочинів які скоїв цей чоловік на президентському посту за всі ці роки. Тому моя позиція проста- я не агітую за Зеленського, я агітую за Україну, за правосуддя і справедливість. І роблю це вже п'ять років, починаючи з 2014. Однак до мене все одно заходять люди і питають чому я не пишу нічого про Зеленського. Чому я «не викриваю» його як Порошенка. Моя відповідь, що п'ять років президентства Порошенка і 0 років президентства Зеленського - абсолютно різні речі - їх не влаштовує. Ок. Ви виборці. Я публічна особа. Згоден. Коментуватиму.

Історії з наркоманом, дезертиром, звільненням Рубана та Савченко я вже аналізував з точки зору логіки і фактів в постах нижче. Розберемо наступний страх. Вчорашній. Вчора радник президента Порошенко Бірюков звинуватив іншого кандидата в Президенти - Зеленського в тому що той «скасував статтю кримінального кодексу про незаконне збагачення». https://bit.ly/2ZhMLys

І це звинувачення пішло по всіх каналах як ще один доказ підготовлюваного реваншу. І ще більше підігріло страхи вже і так розколотого суспільства. А як це з точки зору фактів?

1. Статтю про незаконне збагачення за яку в 2014 у парламенті найактивніше боровся Єгор Соболєв, визнав неконституційним Конституційний Суд. Давайте подивимося коли народні депутати направили в КС цю статтю для прийняття рішення. У 2017 році. Можливо ця страшна операція готувалася заздалегідь? Можливо. Відкриваємо список депутатів підписали звернення до КС? https://bit.ly/2ZhMLys. 59 осіб. З них 11 депутатів ВIД БЛОКУ ПЁТРА ПОРОШЕНКА, 21 депутат від колег БПП по правлячій коаліції - Народного Фронту. Решта - ОППОблок, тощо. Питання?

2. Хто автор цієї інформації? Радник президента Бірюков. Що нам про нього відомо? 2012 рік.- творець туристичної мережі "Куди завгодно" - фінансової піраміди, (яка, за повідомленнями ЗМІ, також займалася наданням сексуальних послуг). 2013 рік - проходить у кримінальній справі по с.3 ст. 332 КК України. Справу порушено за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України, шляхом надання документів, що містять неправдиві дані для оформлення візових документів. 2014 рік - волонтер. В армію ні добровольцем, ні по мобілізації не йде. З 2014 року - один з головних пропагандистів Порошенка на тему армії. Постійний учасник скандалів з поставками неякісної продукції за завищеними цінами в ЗСУ. Неодноразово був спійманий на брехні під час офіційних і не офіційних заяв. З 2016 змушений був заявити що під час подій в Дебальцеве Порошенко особисто казав йому «просто прямолінійно брехати - брехати - брехати» https://bit.ly/2IBEJuz. Питання?

Ми розібрали ще один «факт» яким пропагандистська обслуга мародерів бажаючих утриматися біля годівниці закладає в фундамент СТРАХУ для простих українців. Страх втратити Україну, страх Реваншу. І цей маленький «факт» знов виявився нахабною брехнею. Брехнею, яку поширює людина на якої вже проби нікуди ставити.

Навіщо я все це пишу? Я був на Донбасі в 2014. Я пам'ятаю СТРАХ який нагнітали там після Майдану. «За Російську мову вбиватимуть», «Зарплата шахтарів піде на відновлення Майдану», «Бендеровцi захоплять Донбас» ... І багато чого іншого. Ми над цим тоді сміялися. А закінчилося все великою кров'ю. Мародери зараз втрачають владу. Тому вони загортаються в наш український прапор, б'ються в конвульсіях і брешуть- брешуть - брешуть. І нагнітаючи страх, вони готуються в майбутньому повернутися. Не бійтеся! Це найголовніше. Ми не знаємо яким буде новий президент. Але якщо українське суспільство змогло зупинити Порошенка то воно зможе зупинити будь-якого наступного президента, якщо він зрадить Україну. Давайте реагувати не на брехню, поширювану патентованими брехунами, а на реальні дії. А позбутися страху і твердо дивитися в майбутнє, бути впевненим у своїх силах це вже половина перемоги. Саме страх створив з росіян - рабів. Саме страх створив там Путіна. Нам - в іншу сторону.

Не бійтеся!

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Андрей Пальчевский: поезд ваш ушел... добрехались...
- Послание лузера: школьное сочинение Зе с трибуны Рады
- Мобилизация последних дней. Поможет ли "слугам народа" на местных выборах послание Зеленского
- Зеленский отчебучил полную хр@нь. ВИДЕО
- Кто выиграл на этой неделе конкурс «Тупой и еще тупее»
- Уходили "патриоты" на казенные харчи... ВИДЕО
- Украина Зеленского не сильно отличается от Украины Порошенко — Deutsche Welle
- Война COVID-19: почему Китай побеждает США — The NYT
- 35 тысяч за "бесплатное" лечение. Почему больным коронавирусом приходится платить в госклиниках
- В Верховном суде Украины работает в 22 раза больше людей, чем в США
12:01Апрель, 17 2019 1227

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца