Семен Семенченко: Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він війною прикривався

Семен Семенченко: Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він війною прикривався

Посадіть їх! Інакше ви самі станете такими ж самими !

«Отримане від міжнародних союзників військове обладнання пилиться в Україні на складах». Про це в інтерв'ю Radio Canada International розповів міністр оборони Канади Хардж Саджан. "Я їздив в Україну і бачив подароване іншими державами обладнання, яке пилиться в океанських контейнерах", - сказав Саджан. Приїхали. Спочатку прем'єр Молдови. Тепер міністр оборони Канади. І таких свідчень буде стає все більше і більше. Я кричав про це все п'ять років. Спочатку як комбат, потім як депутат. Про неякісно відремонтовану техніку, яка не могла виїхати на передок. Про фейкови «фортифікаційні укріплення» (які типу будували в 2015), про військові злочини які привели до здачі Іловайська та Дебальцеве. Про злочинні «демілітаризації», торгівлі на крові, відсутность бажання будувати патронні заводи, крадіжці оборонного бюджету, постачання неякісного обладнання. Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він їй прикривався. Для нього #а_то_путін_нападе було порятунком всi п'ять років. Захищали країну добровольці, військові, волонтери, прості громадяни. Не «завдяки», а «всупереч». Ну а у відповідь були історії про «злочинця афериста Семенченка», «фейкового комбата», який «сам себе поранив» а тепер «бреше на гроші Кремля» і з «загальної заздрості» до Отця Нації...

І коли я думаю про всю цю мерзоту, а також про тих людей хто цю мразоту підтримувала всі ці роки мене реально трясе. Єдина причина по якій ми просто фізично не знищили їх у 2015-2018 роках - побоювання потрясінь в країні в умовах зовнішньої агресії. #Путін_нападе врятувало їх і тут. Згідно із законом покарати було неможливо, тому що закон був в їх кишені. І якщо зараз, після парламентських і зміни генпрокурора цих негідників не посадять до в'язниці (з конфіскацією всего вкраденого) то ставлення до Порошенка перейде і на Зеленського. Мене зрозуміють тільки ті хто сам втрачав в котлах побратимів або членів сім'ї, хто намагався вивести з ангара «свіжо відремонтований» на заводі Порошенка БТР або дивився на ешелони що йдуть туди - сюди через лінію фронту. Посадіть їх! Інакше ви самі станете такими ж самими.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Богдан - не чиновник. Деньги на отдых он не украл, не отмыл и не выписал себе премию
- Лиза Богуцкая: Миша хочет быть мэром Одессы
- «Почему я должен хорошо относиться к дебилам, голосующим за «русский мир»? Пусть идут в ж@пу!»
- Богдан похоронит Зеленского
- Силовики Путина возражают против включения на обмен между Россией и Украиной отдельных граждан Украины
- ВС отменил победу Сергея Рудика в округе 198 Черкасской области, по иску кандидата от "СН"
- Трамп поссорился с лидерами G7 из-за России
- Вы будете шокированы: 16 фактов о фильмах для взрослых
- БЛИЗОРУКОСТЬ РЯЖЕНОЙ ОППОЗИЦИИ, - Кочетков
- Как по деталям в салоне определить битое авто
- Макс Бужанский: Так вот. Я бы госзаказ на инженеров увеличивал в разы. Где взять деньги? А когда рухнет всё к дьяволу, где возьмем?
- За что у депутата Барны три медали?
- Макс Бужанский: Зрада! Порохоботы привели неопровержимые доказательства капитуляции президента Зеленского в День Независимости)))
- Сытник о "деле Мартыненко": На суд давили 18 нардепов и три министра
- Еще один мост - "он устал". В "Укравтодоре" назвали причину разрушения моста возле Харькова
14:29Июль, 17 2019 1345

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю