Семен Семенченко: Що це за тітушня зі спортзалів сидить і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»?

Семен Семенченко: Що це за тітушня зі спортзалів сидить і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»?

Будемо з ветеранами Донбасу стежити за вашим шапіто під ДБР і при появі обов'язково прийдемо задати вам ці питання в обличчя

БАЛАБОЛИ. Уважно прочитав словесні виверження кандидатів в депутати партії ПЄС які захопили вчора будівлю державного бюро розслідувань. Чому прочитав уважно? Мене зацікавила заява нинішнього депутата від НФ і кандидата в депутати від ПЄС Тані Чорновіл «Труба за заявою Портнова порушив справу за фактом контрнаступу укріінскіх збройних сил в результаті якого відбулося звільнення Слов'янська, Бахмута, Сєвєродонецька» . Так вже вийшло, що я у 2014 як раз командував батальйоном «Донбас», частини якого брали участь у визволенні Миколаївки (після чого російські найманці залишили Слов'янськ), Бахмута (тоді Артемівськ) і Лисичанська (поруч з Сєвєродонецьком). І виходить вчора Танюха прийшла зачищати нас з побратимами. Та ось, тільки наскільки мені відомо, справа, яку розглядаєт ДБР, стосується розкрадань на суму більш ніж 100 млн грн при закупівлі неякісних бронежилетів для армії. Яке нах переслідування добровольців?

Танюха, ти звідки цю маячню взяла? Народжена в твоєї уяві «справа проти добровольців», не такого ж роду як твої заяви 2016 року «в телефонах українських військових знайшли відео зґвалтування малолітніх дітей»? Тобто коли всі п'ять років твій господар Порошенко пакував добровольців ти розповідала які вони негідники і агенти путина? За це на блокаді жінка - доброволець банально плюнула тобі в обличчя. А зараз, коли взяли за дупу злодія Бірюкова ти прибігла і почала розповідати казки про те що ти захищаєш по суті мене з побратимами? До боїв 2014 за міста до яких не ти, ні присутні з тобою там люди взагалі не мають ніякого відношення?

Танюха, а скажи будь ласка що це за тітушня зі спортзалів сидить на фото і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»? А чому це дороге авто з написом «ЄС» катає ваші дупи по Києву і до сих пір не на фронті? А не пішли б ви всі на ### з вашим піз#ежом і захистом злодіїв Бірюкова та Порошенка? Будемо з ветеранами Донбасу уважно стежити за вашим шапіто під ДБР і при наступній появі обов'язково прийдемо задати вам ці питання в обличчя. Вибач але якщо після цього добровольці плюнуть вам у це обличчя вдруге, як на блокаді - це точно буде для вас не комільфо. А злодій - повинен сидіти у в'язниці. Це я про Порошенко і Бірюкова. І як би нестямно ви не верещали зараз - правдою від цього ваша брехня не стане.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Порошенко оставил нам целое минное поле. По причине своей трусости, жадности и фанаберии
- Сто дней правительства Гончарука: И что мы имеем?
- «А вы ждали, что Путин превратится в Дюймовочку?»: Аваков сделал громкое заявление в Париже
- Аваков рассказал о компромиссе по вопросу границы
- Тет-а-тет с Путиным: Президент Украины обнародовал интересные подробности встречи
- Зрада или перемога? Стало известно, о чем вчера договорились лидеры «нормандской четверки»
- Президент Зеленский отказался по требованию РФ начать переговоры с боевиками ОРДЛО
- Зеленский: 72 человека могут вернуться домой
- Зеленский рассказал об отношении к протестам
- Зеленский раскрыл детали газовых переговоров
08:51Июль, 16 2019 5436

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю