Семен Семенченко: Що це за тітушня зі спортзалів сидить і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»?

Семен Семенченко: Що це за тітушня зі спортзалів сидить і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»?

Будемо з ветеранами Донбасу стежити за вашим шапіто під ДБР і при появі обов'язково прийдемо задати вам ці питання в обличчя

БАЛАБОЛИ. Уважно прочитав словесні виверження кандидатів в депутати партії ПЄС які захопили вчора будівлю державного бюро розслідувань. Чому прочитав уважно? Мене зацікавила заява нинішнього депутата від НФ і кандидата в депутати від ПЄС Тані Чорновіл «Труба за заявою Портнова порушив справу за фактом контрнаступу укріінскіх збройних сил в результаті якого відбулося звільнення Слов'янська, Бахмута, Сєвєродонецька» . Так вже вийшло, що я у 2014 як раз командував батальйоном «Донбас», частини якого брали участь у визволенні Миколаївки (після чого російські найманці залишили Слов'янськ), Бахмута (тоді Артемівськ) і Лисичанська (поруч з Сєвєродонецьком). І виходить вчора Танюха прийшла зачищати нас з побратимами. Та ось, тільки наскільки мені відомо, справа, яку розглядаєт ДБР, стосується розкрадань на суму більш ніж 100 млн грн при закупівлі неякісних бронежилетів для армії. Яке нах переслідування добровольців?

Танюха, ти звідки цю маячню взяла? Народжена в твоєї уяві «справа проти добровольців», не такого ж роду як твої заяви 2016 року «в телефонах українських військових знайшли відео зґвалтування малолітніх дітей»? Тобто коли всі п'ять років твій господар Порошенко пакував добровольців ти розповідала які вони негідники і агенти путина? За це на блокаді жінка - доброволець банально плюнула тобі в обличчя. А зараз, коли взяли за дупу злодія Бірюкова ти прибігла і почала розповідати казки про те що ти захищаєш по суті мене з побратимами? До боїв 2014 за міста до яких не ти, ні присутні з тобою там люди взагалі не мають ніякого відношення?

Танюха, а скажи будь ласка що це за тітушня зі спортзалів сидить на фото і лузає сємки? Це теж типу «Ветерани»? А чому це дороге авто з написом «ЄС» катає ваші дупи по Києву і до сих пір не на фронті? А не пішли б ви всі на ### з вашим піз#ежом і захистом злодіїв Бірюкова та Порошенка? Будемо з ветеранами Донбасу уважно стежити за вашим шапіто під ДБР і при наступній появі обов'язково прийдемо задати вам ці питання в обличчя. Вибач але якщо після цього добровольці плюнуть вам у це обличчя вдруге, як на блокаді - це точно буде для вас не комільфо. А злодій - повинен сидіти у в'язниці. Це я про Порошенко і Бірюкова. І як би нестямно ви не верещали зараз - правдою від цього ваша брехня не стане.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Национальная идея, национальная идея...
- Евгений Середа: Экзамен который мы не сдали. Хочу обратиться и к сторонникам и к противникам ЗЕ!
- Остановите Путина, он хочет уничтожить Украину!
- Позорной волчиной займется Интерпол! Экс-главу НКРЭКУ Вовка объявили в международный розыск!
- ПОРА! ОП хочет упростить увольнение госслужащих
- Как чертям Сороса коррупцию побороть))) ВИДЕО
- Названа группа крови, при которой люди меньше всего рискуют заболеть раком
- Уникальный шанс для Украины
- СРОЧНО! Как недоминистр геноцида Супрун пытается уничтожить 4 ключевые больницы страны. ВИДЕО
- Вот почему в Катаре дороги начали красить в голубой цвет
- "Нафтогаз" и "Укрзализныцю" нужно убить и расчленить, - советник президента Устенко
- Мародер Порошенко будет уничтожать Украину изнутри до тех пор, пока его не посадят — Доний
- Кому выгодно? На защиту схемы Роттердам+ брошены огромные информационные силы и старые и новые
- Разумков удивил украинцев заявлением о связях с РФ
- "Хрена с два": украинцы разругали Супрун за призыв стучать на врачей
08:51Июль, 16 2019 5192

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю