Семен Семенченко: Для тих хто на шостому році війни раптово побачив «репресії проти добровольців»

Семен Семенченко: Для тих хто на шостому році війни раптово побачив «репресії проти добровольців»

Язик богатьох був в ####! І коли зараз вони кричять про репресії то повинні пам'ятати що вони і є співавторами цього ще з 2015 року


Цим постом починаю особисту акцію «поверни пам'ять рибкам Гуппі». Акція спеціально для тих хто на шостому році війни раптово побачив «репресії проти добровольців». Для тих хто всі ці роки перебував на щасливою шоколадної планеті Шелезяка, хто реготав над нашими зусиллями в судах і на площах. Хто і зараз захищає не просто «ветеранів та волонтерів» а «своїх». Ті про кого зараз я буду писати - не "ваші". Це просто українські добровольці, герої війни. Вони «наші». Пост перший. Підполковник національної гвардії України Анатолій Віногродскій. Позивний Гал.

Влітку 2014 прийшов рядовим добровольцем в батальйон Донбас. Відмовився здаватися в полон в «Зеленому коридорі» Іловайська в серпні 2014 року, вивів з оточення групу в 12 чоловік. Потім командир роти, начальник штабу батальйону, в 2015 командир батальйону Донбас. Захищав Широкино. Демобілізувався в 2016 році в зв'язку з важкою операцією на серці. Побачивши що твориться в Україні став активним громадським діячем. Член штабу звільнення патріотів з в'язниць в 2016, координатор Штабу блокади в 2017, вийшов на протести проти капітулянта і мародера Порошенка в жовтні 2017. 27 листопада 2017 року їхав додому з наметового містечка на Грушевського, був викрадений і вивезений до Маріуполя. Це особисто курирували Аброськін (від МВС) і Гелетей (Керівник УДО Порошенка).

У Маріуполі Галу були пред'явлені звинувачення за статтями: 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 260/3 (Керівництво формуваннями, їх фінансування, постачання їм зброї, боєприпасів, вибухових речовин або військової техніки), 187/4 (розбій вчинений організованою групою), 296/4 (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) 146 / (викрадення людини). 10 діб Гал просидів в СІЗО, потім ми його витягли під домашній арешт, де він пробув ще 10 місяців. Статті по розбою і незаконному формуванню були зняті. По іншим статтям Гала судять і зараз. Суд проходить в Кіровоградській області і постійно переноситься у зв'язку з неявкою «потерпілих» ось вже другий рік.

Що саме зробив Гал? Нічого. Влітку 2017 приїхав до Кіровоградської області разом з ветеранами АТО, представниками аграрних об'єднань, народними депутатами щоб допомогти фермерам (господарство яких захопили тітушки). Поліція не реагувала. При великому скупченні місцевих жителів цих тітушек роззброїли, їх зброю та їх самих передали поліції. Поліція «взяла їх в наручники». Жителі села аплодували, кожен крок знімався на відео. Через півроку, коли ми вийшли з протестами на Грушевського ми були оголошені нинішніми «борцями з капітуляцією» агентами Кремля, А все що робив Гал раптово стало хуліганством і викраденням людини. ТІТУШКИ стали ПОТЕРПІЛИМИ. Особисто генпрокурором Луценком справа була передана до Маріуполя. Ближче до ватно сепарскіх суддів, слідчих і прокурорів.

Ось і хочу запитати тих людей які чудово жили за Порошенка, отримували пільги, синекури, земельку, чудово співпрацювали з СБУ і МВС, а тепер з якогось переляку назвали себе «войовничої меншістю». А де ви були раніше коли пакували підполковника Віногродского? Де був ваш язик, в якому місці? Де були всі ці екс депутатішкі які махають кулачками на камери зараз? Язик богатьох з вас був в ####! І це абсолютно точна адреса... І коли зараз вони кричять про репресії то повинні пам'ятати що вони і є співавторами все цього ще з 2015 року. Не всі звичайно. Тому що не всі мовчали. Але переважна більшість. І майже 100% з тих, фб стрічки яких забиті хвалебними одами Порошенку. І «Гал» це тільки початок розмови.

 

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- «Кто есть ху» в политических шахматах Украины?
- Хорошая стратегия Украины, нечего сказать. Этим "горе-стратегам" уже пора на выход с вещами? Через СИЗО...
- От этого страшного зелёного позора уже не отмыться
- Как правительство Украины будет покрывать дефицит госбюджета: объяснение министра финансов Марченко
- Три "пидозры" Карасю. Как главарь ультраправых из радикальной банды С14 попал под уголовные дела
- Скандал с отмыванием денег обрушил акции евробанков
- Юлия Тимошенко впервые после болезни приняла участие в партийном съезде "Батькивщины"
- Зеленский и Ко выбрали стратегию «быть д@рачками»
- Вторая волна covid-19 скоропостижно накрывает Европу: Почему все пошло не так — CNN
- Назначен новый руководитель Госбюро расследований
12:47Декабрь, 15 2019 960

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца