Семен Семенченко: Суспільство розбереться зі шкідниками набагато швидше імпотентної держави

Семен Семенченко: Суспільство розбереться зі шкідниками набагато швидше імпотентної держави

Тільки розвішування «мудрих державників» і «міцних господарників» на телеграфних стовпах. Там вони не зможуть нічого більше розвалити

Мені багато чого не подобається як громадянину своєї країни. Мені не подобається що депутати і чиновники обласних рад (які заразилися коронавірусом в куршавелях і на світських тусовках) лікуються в Києві. Вони повинні бути на своїх округах і в своїх містах. Сьорбати вітчизняну медицину ложками. Як заварювали так і сьорбати. Мені не подобається тональність вчорашньої заяви міністра охорони здоров'я. «Вітчизняну медицину руйнували роками»? Хто з руйнівників за це сів у в'язницю? У вас зараз вся влада в руках. Прокуратура, СБУ, поліція. Де посадки «руйнівників»? Міністр заявляє, що «частина людей і зараз заважає міністерству працювати». Заважає готуватися до лікування і порятунку людей? Де прізвища тих хто заважає? Якщо всім силовим структурам держави ці люди, жахливіші за можливу кількість жертв то повідомте про це публічно. Суспільство розбереться з ними набагато швидше імпотентних державних структур.

 

Мені не подобаються заяви, типу «якщо Україна не зможе зупинити поширення хвороби, то з масовими лікуванням хворих вона вже не впорається». Мені не подобається коли міністр повідомляє що якщо їм і далі «будуть заважати працювати» «кількість жертв буде катастрофічною». Так, якщо їх завдання заважати, а вони такі жахливі, що міністр навіть не може назвати імена, то може їх мета і є щоб було «катастрофічно багато жертв в Україні»? І подібне визнання державою своєї безпорадності і боягузтва їх тільки мотивує?

Мені не подобається що після прогнозованої міністром «катастрофічної кількості жертв» (якщо це не дай Бог стане реальністю) братня допомога країни агресора буде бажана і прийнятна для багатьох. А кількість «втомлених від епідемії» перевищить кількість «втомлених від війни». Тоді єдиною альтернативою «братнім обіймам путина» може стати ТІЛЬКИ масове розвішування «мудрих державників» і «міцних господарників» на телеграфних стовпах. Там вони не зможуть нічого більше розвалити. Ні армію, ні медицину, ні економіку. Тільки самих себе.

 

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- СБРОС МИРОВОЙ СИСТЕМЫ. КУДА ДАЛЬШЕ ИДЕМ?
- Фигуранты "пленок Ермака" - о скандале. ВИДЕО
- Можно ли подхватить вирус на улице или в магазине. Как и где на самом деле люди "цепляют" коронавирус
- В Харькове бандиты-активисты избили двух крупных чинов полиции после ДТП с девушкой. Подробности
- Кабмин опроверг отмену карантина в апреле. Продлят до мая
- Судьи в 90% случаев отказываются штрафовать украинцев за нарушение карантинных правил
- В Украине активизировались телефонные мошенники
- Спасение рядового Порошенко: Что будет с уголовными делами пятого президента?
- Вот интересно... вывозили тоннами, а завозят штуками
- Программа правительства - смесь лукавства и глупости
09:06Март, 26 2020 1034

► РЕЗОНАНС
недели
месяца