Семен Семенченко: Я свою правду сказав. Як перший командир батальйону Донбас я підтримую це призначення і повністю відповідаю за свої слова

Семен Семенченко: Я свою правду сказав. Як перший командир батальйону Донбас я підтримую це призначення і повністю відповідаю за свої слова

Начальником Генштабу призначено Руслана Хомчака. Я знаю скільки бруду вилили за ці роки на цього генерала за Іловайськ. Я був одним з найжорсткіших критиків колишнього начальника Генштабу Муженка. До сих пір вважаю що його місце - у в'язниці. Але з Хомчаком я разом воював безпосередньо до Іловайська і під час першого і другого штурму Іловайська. Тому то що я говорю зараз - я знаю особисто, за своїм бойовим досвідом. Хомчак чесно виконував свій обов'язок, не гнувся під кулями. На початку серпня 2014 територію біля табору де ми разом перебували накрило градами. Але задніх він не пас, це я бачив особисто. Під Іловайськом чітко виконував накази Генштабу, чітко ставив завдання, показав себе як чесний військовий професіонал. Це реально бойовий генерал, який брав участь в реальних а не фантазійних бойових діях. І найголовніше - я знаю його позицію по Іловайському котлу. Хомчак за відкритий чесний суд і за негайне розсекречення справи. Він сам дав свідчення і тимчасової слідчої комісії ВР і слідчим військової прокуратури. Люди повинні дізнатися правду. Тому як перший командир батальйону Донбас я підтримую це призначення і повністю відповідаю за свої слова.

Почитав той треш який влаштували боти і деякі обурені громадяни в постах і коментарях про призначення Руслана Хомчака начальником Генерального штабу. Я теж написав пост і вказав там тільки те що бачив сам, особисто. На відступі з Іловайська мене не було і я не міг бачити що конкретно там відбувалося. Тому з роликом Шапошникова - це не до мене. Думаю на ці питання докладно відповість сам НГШ.

Тепер по пунктах.

1. Порохолюбам, які кричать що їх не влаштовує Хомчак - начальник Генерального штабу. Тобто генерал Хомчак - начальник штабу сухопутних войск, перший заступник командувача сухопутних військ, командувач АТО и генеральний інспектор міністерства оборони вас влаштовував усі цi роки?

2. Порохолюбам які кричать що Хомчак закінчив московське вище командне училище i це зрада. А випускник Ленінградського вищого командного училища Муженко вас влаштовував усі ці роки?

3. Про «бійців Торнадо», які звинуватили Хомчака в «віддачі злочинних наказів під Іловайськом». «Торнадо» не було під Іловайськом. Був «Шахтарськ». Але «Шахтарськ» не брав участі у другому, успішному штурмі. Я штурмом командував особисто. Напевно я вірю своїм очам? І Шахтарськ не виходив «зеленим коридором». Його там просто не було. І про «злочинні накази бійцям». Генерал лейтенант, командувач сектором не віддавав команди бійцям, він віддавав їх командирам підрозділів.

4. Про невідомих мені людей у ​​військовій формі, які розповідають що «оточення сталося тому що Хомчак начебто зняв блокпости навколо Іловайська». Це не так. Ніякі блокпости не допомогли б проти кількох батальйонно тактичних груп росіян. Оточення сталося через те, що протягом двох днів після вторгнення російських військ начальником Генштабу Муженко і міністром оборони Гелетеєм не робилося ніяких дій і не віддавалася команд. Ні на вихід ні на відправку підкріплень. Вони були зайняті парадом.

5. Про масу коментаторів, які звинувачують Хомчака у всіх гріхах. Дві третини з них не були на війні взагалі. Дуже багато на війні були але навіть близько не були в Іловайську. І багато хто з тих хто в Іловайську був- з Хомчаком просто не стикалися.

Згоден що відкритий суд розставив би все по своїх місцях. Я вимагаю суду. Хомчак - за відкриття справи і суд. П'яти років не вистачило Порошенку, Луценко, Шокіну і Матіосу? Ок. Тоді давайте дочекаємося призначення нового генпрокурора і вперед. Рекомендую всім хто має претензії особисто до мене (з поранень, по моїм діям, по моїм командам) перестати пі#діти з кущiв, прийти у відкритий суд і сказати мені все це в очі.

Ну і останнє. Рекомендую начальнику Генерального штабу, головнокомандувачу збройними силами України Руслану Хомчаку не тільки відповісти на всі питання людей в інтерв'ю, але і сказати правду про те хто конкретно був ініціатором Иловайской операції, на кого посилалися всі високі чини якi дзвонили і віддавали команди в серпнi 2014. Я свою правду сказав.

Ініціатор - Петро Олексійович Порошенко
Відповідальний за проведення - Віктор Миколайович Муженко

Честь маю.

 

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Украинским должникам запретили переписывать или дарить свое имущество
- Вот почему на самом деле нельзя снижать градус алкоголя
- Девять тревожных признаков абсолютной непереносимости алкоголя
- ГОЛОС ПСА БАТЬКІВЩИНИ
- БЛИЖЕ к БЮДЖЕТУ, ФИНАНСАМ и ЗЕМЛЕ...
- Весь мир с нами? Ага! Был... Возможно...
- Кто заменил Романа Безсмертного в Трехсторонней контактной группе
- Ахметов - неприкасаемый для Зеленского. But Why???
- Валентин Землянский: Поставки газа из Румынии в Украину-это тот же российский газ, только в профиль...
- Как порохатый Минстець смывал сотни бюджетных миллионов в пропагандонский унитаз или сколько стоит заср@ть мозги народу — расследование
- Михаил Саакашвили: назначение подельника экс-президента Порошенко председателем Одесского облсовета — это вызов Президенту Зеленскому
- В Польше назвали количество украинских заробитчан
- В Украине вернут обязательный техосмотр: что изменится для водителей
- Зеленский утвердил новый состав комиссии по помилованию
- Генпрокурор Луценко неожиданно выложил всю правду о Порошенко: "Больше не могу скрывать"
08:25Май, 22 2019 3259

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю