Семен Семенченко: Злодії без боротьби не йдуть

Семен Семенченко: Злодії без боротьби не йдуть

Нескінченна низка «втом» і «пошуку захисників» приведуть тільки до знаходження господарів і перетворення «втомлених» на рабів

У Бухаресті нова хвиля боротьби громадян за свої права. Вчора близько 200.000 осіб вийшли на площі. Громадяни незадоволені корупцією правлячої партії і відставкою головного антикорупційного прокурора. Міністр внутрішніх справ дав команду на розгін. Жандарми застосувала проти протестуючих водомети, газ, кийки. Кілька сотень поранених. У відповідь громадян стало ще більше, а у особливо завзятих жандармів стали відбирати зброю. Після цього президент Румунії різко засудив насильство по відношенню до громадян і зажадав пояснень від міністра внутрішніх справ. З ранку громадяни стали збиратися на площі в ще більшій кількості.

———
Про що цей пост? Про те що злодії і мародери без боротьби не йдуть. Без боротьби вони сідають на шию громадянам. У нас в країні дуже багато людей «втомлених», вони «розчарувалися», «шукають захисників», але набагато менше тих, хто готовий бути ГРОМАДЯНАМИ і самим боротися за свою свободу. Нескінченна низка «втом» і «пошуку захисників» приведуть тільки до знаходження господарів і перетворення «втомлених» на рабів. Румуни і вірмени показують нам приклад боротьби за свої права. І влітку у них теж є дачі і відпочинок. Але свої права і країна - це святе.
——

Ми самі такі були кілька років тому. А до цього ще кілька років. І ще і ще. Наведення порядку у себе вдома - процес перманентний. Втомилися? Відпочинемо. І засукавши рукава продовжимо виносити сміття і приводити в порядок свій будинок. Адже нам в ньому жити.

Респект румуни!

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Лег под олигархов: системная ошибка президента
- На внеочередном заседании Рады могут утвердить трех министров
- "Минздраву гореть в аду, мрази": депутат из "Слуг..." рассказал, как его друзей "лечили" от коронавируса
- Зеленский оказался жалким и беспомощным
- ВАЖНО! Как жителям многоэтажек обеспечить свою безопасность во время коронавирусного карантина
- Зеленский! Полюбуйся, что ты НАТВОРИЛ! ДБЛ БЛД!
- Мы получили болезнь, сшитую по нашим меркам!
- Кому война, кому беда, а кому ... свободный рынок
- ВАЖНО! Собрались в магазин — ваши действия
- У нардепа Анны Скороход подтвердили коронавирус
20:21Август, 11 2018 619

► РЕЗОНАНС
недели
месяца