Семен Семенченко: Злодії без боротьби не йдуть

Семен Семенченко: Злодії без боротьби не йдуть

Нескінченна низка «втом» і «пошуку захисників» приведуть тільки до знаходження господарів і перетворення «втомлених» на рабів

У Бухаресті нова хвиля боротьби громадян за свої права. Вчора близько 200.000 осіб вийшли на площі. Громадяни незадоволені корупцією правлячої партії і відставкою головного антикорупційного прокурора. Міністр внутрішніх справ дав команду на розгін. Жандарми застосувала проти протестуючих водомети, газ, кийки. Кілька сотень поранених. У відповідь громадян стало ще більше, а у особливо завзятих жандармів стали відбирати зброю. Після цього президент Румунії різко засудив насильство по відношенню до громадян і зажадав пояснень від міністра внутрішніх справ. З ранку громадяни стали збиратися на площі в ще більшій кількості.

———
Про що цей пост? Про те що злодії і мародери без боротьби не йдуть. Без боротьби вони сідають на шию громадянам. У нас в країні дуже багато людей «втомлених», вони «розчарувалися», «шукають захисників», але набагато менше тих, хто готовий бути ГРОМАДЯНАМИ і самим боротися за свою свободу. Нескінченна низка «втом» і «пошуку захисників» приведуть тільки до знаходження господарів і перетворення «втомлених» на рабів. Румуни і вірмени показують нам приклад боротьби за свої права. І влітку у них теж є дачі і відпочинок. Але свої права і країна - це святе.
——

Ми самі такі були кілька років тому. А до цього ще кілька років. І ще і ще. Наведення порядку у себе вдома - процес перманентний. Втомилися? Відпочинемо. І засукавши рукава продовжимо виносити сміття і приводити в порядок свій будинок. Адже нам в ньому жити.

Респект румуни!

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


 

 

- «Я не могу вас предать»: Лукашенко не намерен «растворять» Беларусь в «братской» России
- Так придумала и сделала Малайзия. Что нам мешает?
- Михаил Саакашвили: Зеленскому надо освободить монополизированное пространство для людей. ВИДЕО
- Зачем тогда Украине Кабмин с этими профанами и д@билами? Можно ж без посредников), или как?
- Президент Украины Владимир Зеленский рассказал, почему его дедушка не стал жертвой Холокоста
- Пинчук вывез "девочек" в Давос. ВИДЕО
- ПРИВЕТ Потураеву и "зеленому отродью"... с их "ленинскими" инициативами по диктатуре в СМИ
- «Не густо»: стало известно сколько президент России Путин собирается платить «Дедам за Победу»
- Почему в православных храмах верующие стоят, а в католических – сидят
- "Добро пожаловать в ад, бл@ди". Нардеп Илья Кива обвинил экс-нардепа от БПП Палатного в организации кампании против себя и объявил на него охоту...
20:21Август, 11 2018 600

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю