Семен Семенченко: Оптимістичний пост))

Семен Семенченко: Оптимістичний пост))

Для тих друзів що неминуче "засумовали" на святах. Друзі мої, все йде ЧУДОВО. А у вас просто дефіцит інформації і профіцит вільного часу на святах. Давайте разом проаналізуємо. Ок?

Я не знаю скільки вас, дорогі мої "сумні" друзі ) Але по стрічці фб я бачу що ви є. Ви сумуєте, що в 2017 народ "не піднявся", що все йде "не так" і взагалі "пропало все")) Друзі мої, все йде ЧУДОВО. А у вас просто дефіцит інформації і профіцит вільного часу на святах. Давайте разом проаналізуємо. Ок?

1) 17 жовтня ми поставили перед собою за мету вийти і закріпитися під Радою. Було зрозуміло, що наляканий війною і заплутаний технологіями маніпуляції Народ за "одним помахом пальця" не збереться. Ми зробили це. Разом.

2) З 2014 року КОЖЕН намет, який ставили на Майдані (і тим більше в урядовому кварталі) моментально "зносился". Ми разом відбили всі атаки спецназу. Ми змогли очистити табір від провокаторів і спеціально засланих "асоціальних елементів". Ми зробили те що не вдавалося жодного (!!!) разу за 4 роки.

3) Ми змогли пробити інформаційну блокаду. У листопаді про акцію знали 40% населення. Повністю або частково підтримували 21%. У грудні про акцію знали 65% населення. І підтримували (за різними даними) від 37 до 45%. Ми зробили це. Разом.

4) Перші ж марші зібрали десятки тисяч людей. Ми зробили це. Разом.

5) Люди побачили реальну підтримку Порошенка - акція "кава на Майдані". Ви все її пам'ятаєте. І ми зробили все щоб не вдалася жодна з провокацій. І щоб дурь кожного була видна). Разом.

6) Люди побачили, що не дивлячись на величезні гроші, підконтрольні суди, прокуратуру і силові органи банда Порошенка не може навіть толком організувати репресії. Тих кого заарештовують - люди відбивають, суди відпускають, тих кого викрадають і відвозять до Маріуполя -поступово виходять на домашній арешт. Нікого викрасти ми більше не дали. І до речi, чому саме Маріуполь? Тому що велика частина суддів і силовиків вже БОЇТЬСЯ брати участь в репресіях.

7) Ми змогли "з коліс" створити революційну організацію і вона зараз стрімко зростає. Країні потрібні будуть нові кадри! І ми зробимо це. Разом. Навіть якщо вб'ють нас, тепер уже є і другий і третій ешелон!

Я скажу відверто. Якби нашою метою був
тільки Порошенко, а нашим гаслом "Банду Геть!" МИ ЗАКIНЧИЛИ Б ЩЕ У 2017. Але ми не хочемо повторення помилок 2004 і 2014 року. Забудьте про Порошенка. Це вже політичний труп. Це вже розуміє його оточення. Це вже розуміють ті хто бореться. Це завтра зрозуміють всі. Але ж ми боремося ні з Порошенком! Це всього лише одна з голів гідри. Ми боремося з Путіним і його вірним знаряддям - олігархією. З самої гідрою. Ви думаєте у неї немає інших кандидатів, інших голів крім Порошенка? У них не буде кому "виконувати обов'язки"? Цілий пучок! Нас не влаштовує мета поміняти дупу на золотому унітазі. Нам потрібно його демонтувати. І поставити замість нього скромний стіл державного службовця.

І ми зробимо це.

Але це інший рівень організації. Це інший рівень фандрайзингу. Це інший рiвень організаційної роботи. Це чітке розуміння що саме нам робити, якщо Вова раптово полізе армією допомагати своєму другові Петі.

І ми зробимо це. Але щоб не стати тараном i звільнити місце для нового Порошенка нам потрібно воля, розум і час.

Не гнівіть Бога, посипаючи голову попелом! Всі разом ми зробили вже дуже багато! Прийдіть в табір, залиште свої координати. Зайдіть на фб Рух "Визволення" і заповніть анкету. Або просто використовуйте святкові дні щоб відіспатися. Потім такої можливості не буде.

Спочатку вони нас не помічають.
Потім вони над нами сміються.
Потім вони з нами борються.
А потім ми перемагаємо.

Хіба ви не бачите що ми з вами вже між третім і четвертим пунктом?

Все буде добре. Відіспіться поки є можливість))) До перемоги, і головне після на сон буде дуже мало часу. Цінуйте те що є зараз.

З Новим роком і Різдвом хрестовим!

Слава Україні!

 

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- У Украины и Зеленского есть сутки для активных действий — Тимошенко о решении ПАСЕ
- Зеленский невиновен: решение о возвращении России в ПАСЕ было принято еще до выборов — Климкин
- Косить под "Слугу народа" становится опасно!
- Всеволод Дорошенко: Иуда предал Христа за 30 сребреников, а Европа предала Украину за 30 млн.$!
- Андрей Капустин: Нужно снять розовые очки модели "Европа нам поможет" и посмотреть на Израиль
- Зеленский подписал ряд кадровых указов в связи с созданием Офиса президента вместо Администрации
- Врачи рассказали как определить рак по пальцам: первый признак
- Фирташа вскоре экстрадируют в США
- Война на Донбассе? Не, не слышали! Украина экспортировала более 100 танков за пять лет
- САП просит суд приговорить мэра Одессы Труханова к 12 годам тюрьмы за присвоение 92,7 млн грн
- Кому достанется столица: Какие перспективы у Виталия Кличко и на кого поставят у Зеленского
- Украина отзывает своего представителя при Совете Европы Кулебу для консультаций
- Россия зашла, Украина вышла. Что решили в ПАСЕ
- Порошенко подал иск в ГБР против Портнова
- Юрий Романенко: Если страна не генерирует свои деньги, то ее судьбу решат чужие
00:54Январь, 06 2018 3424

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю