О волшебной формуле. Как нужно голосовать?

О волшебной формуле. Как нужно голосовать?

Можно начинать привычный политический срач, хайп, проклятия, завывания, изливание желчи, говнометание и прочие извращения

 

 

Сотни моих друзей и знакомых меня спрашивают - за кого ? Ну ты то знаешь. Все хотят знать волшебную формулу. А я считаю, что тут нужно без подсказок. Сами решайте и сами несите ответственность за свой выбор.

А мне уже хочется не одного «дня тишины». Я хочу «недели тишины». Но тут вдруг «подфартило».

Один знакомый райтер прислал мне текст. Говорит, что реально записал такой диалог. Сильно отредактировал, но суть оставил. Не верю. Думаю это его собственное творчество. Весь этот разговор он сам и придумал. Дедов, которые так говорят и так думают я ещё не встречал.

Так что прежде чем уйти в недельное молчание о выборах публикую этот текст ниже. Последний пост перед днём голосования и постараюсь неделю молчать о политиках и выборах.

Почему именно этот текст? Не потому, что согласен именно с такой формулой голосования. У меня будет своя. Но согласен с самим подходом:

- голосуйте не за личность (нравится- не нравится) - голосуйте за сценарий, который следует за вашим выбором.

- не любите, не восхищайтесь, не верьте политикам - пользуйтесь ими - играйте как фигурами на доске. Всегда смотрите на них с недоверием и критически

- мыслите не моментом выборов, а на год вперёд, на пять лет - на двадцать и пытайтесь разобраться в элементарном: их полномочия, возможности, реальные цели и реальные результаты деятельности, изучайте как на самом деле устроена наша власть и политика

«Приміська електричка. Біля вікна сидять дід і баба. Вдягнені просто, але не бідно. Дід сивий, інтелігентного вигляду. Вголос розмірковує за кого голосувати на президентських виборах.

- Так за кого голосувати? – запитує баба.

- Я, баба, голосуватиму не за конкретного кандидата – відповідає дід.

- А за кого ж ти голосуватимеш? – цікавиться баба.

- На цих виборах не можна голосувати за когось. Якщо подивитися на кандидатів, то жоден не викликає довіри. Тому я голосуватиму за ситуацію. Найкращу ситуацію для себе, для нас, для каїни. Політиків не потрібно любити. І довіряти їм теж не можна. Їх потрібно використовувати. Ти ж знаєш, що я люблю грати в шахи. Так ось ці вибори – це шахова партія. Сьогодні на дошці 5-6 помітних фігур, якими можна зіграти. Але ми маємо тільки 2 ходи – перший і другий тур. Тому потрібно грати в ситуацію, використовуючи ці політичні фігури.

- Що ти верзеш, діду? Які шахи? Які фігури? Як ти використаєш політиків, коли це вони нас постійно використовують?

- Ти права. Після виборів ми їх вже не використаємо. Але під час голосування я знаю, як це зробити. Дивися, основна проблема першого туру – прибрати фігуру нашого шоколадного короля – Петра Порошенка. Звичайно, він всіх переконує, що справжній патріот. Якщо він не переможе, то одразу Путін нападе. Я в це вже не вірю. Всі вони крадуть. А Порошенко, за останні 5 років, накрав більше всіх. Якщо буде біля корита ще 5 років, то захоче і на 5 наступних. А потім зробить так, щоб взагалі не віддавати владу. Ми вже це проходили і при Кучмі, і при Януковичі. А подивися, що Порошенко робить з іншими? Тільки лайном усіх обкидує і оббріхує. А якщо переможе, то може і до в’язниці кинути. Як Савченко. Зараз людям гроші роздає. Вся наша колишня регіоналівська банда з сільради за нього агітує. І взагалі, брехунів я не люблю.

- І як ти його прибереш? – допитується баба.

- Треба, що він не пройшов у другий тур. Бо тоді вибори точно сфальсифікують. Знову почнуть розказувати про агентів Кремля, що Путін нападе. А зараз побити фігуру Порошенка зможе тільки Юлька.

- Ну, діду, ти точно здурів! Яка Юлька? Ота брехуха? Ти ж її ніколи не любив і ніколи за неї не голосував!
- Правду кажеш, бабо. Але зараз я використаю Юльку, щоб прибрати з дошки фігуру Порошенка. Я ж тобі кажу, що це – шахи. Зеленський і так буде в другому турі. За нього зараз дуже багато людей. А от питання, хто буде другим: Петя чи Юля. І тут все залежить від нас. Якщо я проголосую за Юльку, то більше за все вона переможе Пороха в першому турі і вийде в другий.

- А ти ж казав, що хотів за Гриценка, чи Кошулінського голосувати, а може і за Безсмертного. Вони ж наче чесні і розумні?

- Та вони ж нікуди не дінуться. Але шансів на президентських у них нема. На цій дошці, вони як пішаки. Сильно зіграти вони вже не можуть. Якщо зроблю хід за когось з них, то мій голос не буде брати участь у великій грі. Я буду за когось із них восени голосувати, на виборах в Раду.

- Так ти хочеш сказати, що Юлька стане президентом?

- Ба, ні! Я ж тобі сказав, що використаю її, щоб прибрати Петра. Юля і Петро – майже однакові. Хоча Юля звісно красивіша. Смієтеся дід. Але Порох зі своєю бандою вже так до корита припали, що треба віддирати. А Юлька поки ще багато і красиво обіцяє: зробити парламентську республіку, посадити мародерів. То й хай іде в парламент! Якщо в другому турі Юля програє Зеленському, вона ж нікуди не зникне. Буде готуватися до виборів у Раду, щоб взяти там більшість. Якщо в другий тур вийдуть Юля і Зеленський, то я голосуватиму за Зеленського.

- Ну, діду, ти даєш! За цього клоуна? Ти ж сам казав, що який з нього президент.

- Так, він в політиці повній нуль. Але така ситуація набагато краща для України, чим ще 5 років Порошенка зі своїми офшорами, свинарчуками, медведчуками і тотальною брехнею. А Вова хай вчиться, що і як робити по Конституції. А в Раді Тимошенко і всі інші будуть такого президента новачка контролювати. Перетягувати власні повноваження. Якщо в другому турі будуть Тимошенко і Зеленський – це набагато краще, ніж ще 5 років брехні Порошенка і його шайки.

- А якщо в другий тур вийде Порошенко?

- Тоді вже точно треба голосувати за Зеленського!

- Ну діду ти і шахматист, попридумував собі формул

- Ти баба мене слухай. Тут все просто. У першому турі за Юлю. У другому турі якщо Юля туди виходить - проти Юлі. Якщо Петя - проти Порошенко»

А теперь можно начинать привычный политический срач, хайп, проклятия, завывания, изливание желчи, говнометание и прочие извращения

 

 

Сергей Гайдай

 

 


- Государство превыше всего: как кардинал Ришелье правил Францией. История против фантазий Дюма
- Справку на недвижимость можно получить онлайн: как сделать
- Не из чего печь хлеб. Эксперт объяснил, куда исчез рекордный урожай
- В Украине ужесточат борьбу с должниками за коммуналку
- Это начало конца! Зеленский наживает врагов! Президент не стал «политическим животным» - Гайдай. ВИДЕО
- Зеленский - это просто реинкарнация Петлюры или Керенского
- Какие инвестиции в страну, где все время ждут войн и переворотов
12:36Март, 26 2019 1838

 

ТОП Новости 
неделя
месяц