Про "сивочолого мародера" і його посіпак, - ветеран АТО

Про "сивочолого мародера" і його посіпак, - ветеран АТО

Писати про таких просто огидно, але країна повинна знати своїх "х@р-оїв" Ось вам друзі черговий щур, вигодуванець рошенки: Ряженый генерал!!

В кінці президентства Порошенко останній затіяв судову реформу. Результатом стало узурпація судової влади. Однак зі зміною президента в судовій системі особливо нічого не змінилось. Запитаєте чому – а тому що Порошенко своїм прихвостням забезпечив тепленькі місця!
Саме про одного з таких я зараз вам повідаю.
Червень 2017 Порошенко призначає Бондаря Валерія Івановича заступником командувача НГУ з громадської безпеки. Останній за довіру гаранта починає максимально вислужуватись. Згадайте ті часи – постійні мітинги і акції протесту. Я вам нагадаю основні:


1. Розгін акції протесту учасників бойових дій перед Верховною радою України. (3 березня 2018р)
2. Розгін акцій протесту, що підтримували екс президента Грузії Михайла Саакашвілі.
Побиттям мітингувальників і кришуванням видобутку бурштину, який охороняли підрозділи НГУ, він цим займався до початку 2019 року.
Порошенко розуміючи свій близький кінець президентської каденції починає розсовувати «своїх» на посади, які швидко неможливо змінити. Не забуває він і про свого цепного пса - ставить на посаду Голови служби судової охорони. Тихе тепленьке місце з важливими комунікаційними можливостями!
За такий подарунок Бондар знаючи кому завдячує посадою максимально старається віддячити - Тендери, призначення, організація відповідних діалогів! Але з цим хай НАБУ розбирається! Наша історія про інше!
Зміна президента нашого героя не обрадувало однак він зрозумів що поки нікому до нього немає діла і можна трохи посамоуправнічать.
Будучи головним в окремому державному органі перестав відчувати землю під ногами. В результаті ДБР порушує кримінальне провадження як ви думаєте за яким фактом))))???
А ось вам - самовільне присвоєння спеціального звання – не очікували))!!
Чи був він генералом в Гвардії – так!! Але у службі судової охорони спецзвання, а спеціального звання генерала служби судової охорони не отримав!
Треба віддати належне президенту Зеленському, він даного ̶п̶о̶к̶и̶д̶ь̶к̶а̶ ... Ой... персонажа незахотів переатистовувати, хоча той сам на сабе документи висилав декілька разів. Однак йому президент не указ він сам собі присвоїв. Вже понад рік він ходить в формі генерала служби судової охорони. З таким же успіхом він міг ходити і в формі генерала поліції)))!

Цього йому стало мало. Він подумав Я ж генерал! маю зарплату 120 тисяч гривень но мені ж не вистачає. А є приклади таки постатей як Аброськин, який шахрайським чиновників приватизував службову квартиру НПУ, та його колишній керівник Алеров, який грів руки на квартирах нацгвардійців... І він приймає рішення компенсовувати собі податки з грошей судової системи (так як робили,коли він служив у Гвардії) як результат у нього зарплата стає 150 тисяч гривень в місяць.
Ось і рахуйте!!!!!!
От такі в нас "держпосадовці". І все у них добре!
А шмаркуль каже що нічим буде пенсії платити....
Так і живемо...

Друзі допоможіть витягнути щура на світ

 

 

 

 

Анатолий Виногродский

Поделитесь с друзьями:


- «Путин купил себе чемпионат Европы?» — Bild
- Юлия Тимошенко: Верховную Раду превратили в департамент Администрации президента. ВИДЕО
- Война нового поколения! Под ударом - каждый из нас! Военный эксперт: вся правда о кибервойнах! ВИДЕО
- Почему вдруг пошла в рост торговля Украины с Россией
- Почему лидеры G-7 не дали Украине никаких позитивных сигналов?
- Мир становится лучше именно благодаря таким людям: самый щедрый нищий – болгарский дедушка Добри
- «Сапсан», это аналог "Искандера": У Украины и без НАТО есть ракеты, способные ударить по Москве — эксперт
01:33Октябрь, 07 2020 7050

Новости Украины и мира. Только важное на нашем Telegram-канале

неделя
месяц