Тест на коронавірус (попередній) у домашніх умовах

Тест на коронавірус (попередній) у домашніх умовах

Людмила Каплюк з ЦПМСД «Центральний» розповідає, що може убезпечити від інфекцій Новий коронавірус може не проявляти ознак...

Людмила Каплюк з ЦПМСД «Центральний» розповідає, що може убезпечити від інфекцій

Новий коронавірус може не проявляти ознак інфекції протягом багатьох днів. Тож як дізнатися, чи інфікована людина – розповіла сімейний лікар Людмила Каплюк.

Рекомендації медик розіслала своїм пацієнтам. За останніми даними інкубаційний період може тривати до 28 днів, перш ніж симптоми COVID-19 стануть очевидними.

 

На той час, коли у людини підвищується температура і/або з’являється кашель і вона потрапляє у лікарню, у легенях зазвичай виявляють фіброз на 50%, і вже занадто пізно!

Тайванські експерти надають просту самоперевірку, яку ми можемо проводити щоранку. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання більш ніж на 10 секунд. Якщо ви успішно завершите вправу не кашляючи, не відчуваючи дискомфорту, закладеності тощо – це свідчить про ще, що у легенях немає фіброзу, що в основному вказує на відсутність інфекції.

У критичні часи необхідно перевіряти щоранку на свіжому повітрі! Крім того, за рекомендаціями японських лікарів, які лікують COVID-19, кожен має стежити за тим, щоб ротова порожнина і горло були зволоженими.

Робіть кілька ковтків води кожні 15 хвилин. ЧОМУ? Навіть якщо вірус потрапить у ротову порожнину, питна вода або інші рідини вимивають їх через стравохід у шлунок. Опинившись там, КИСЛОТИ у шлунку знищать вірус. Якщо ви не п'єте достатньо води регулярно, вірус може проникнути у дихальні шляхи і потрапити в легені.

Це дуже небезпечно.


Источник

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Плюс кредит, минус "зеленое" большинство: во что обошелся Зеленскому новый транш от МВФ
- Самые тяжелые коронавирусные недели у Украины еще впереди - глава Минздрава Степанов. ВИДЕО
- Правду о Супрун узнали во всем мире. В Украине эту информацию блокируют уже и ЗЕ-власти (Видео)
- Как после использования обеззаразить медицинскую маску
- Стала известна урезанная зарплата главы НАКа Коболева
- "95 квартал" в степях коронакризиса
- В Украине уже почти 900 случаев коронавируса
- Руководителя Укрзализныци Марчека выгнали
- Александр Кочетков: Мир после пандемии, будущее
- Зеленский и ломбарды (круглосуточно), - Чаплыга
09:23Март, 23 2020 517364

► РЕЗОНАНС
недели
месяца