Скупка для Петра (СХЕМА) ч.1

Скупка для Петра (СХЕМА) ч.1

можемо з впевненістю говорити про те, що за своєю ресурсністю перше місце серед них впевнено займає Петро Порошенко, в штабі якого готуються до наймасштабнішої скупки голосів за всю історію України. Про структури та схему функціонування «сіток» чинного голови держави, читайте в цьому матеріалі


Ми досліджуємо підготовку до виборів штабів різних кандидатів в президенти. І ми можемо з впевненістю говорити про те, що за своєю ресурсністю перше місце серед них впевнено займає Петро Порошенко, в штабі якого готуються до наймасштабнішої скупки голосів за всю історію України. Про структури та схему функціонування «сіток» чинного голови держави, читайте в цьому матеріалі.

У цьому матеріалі ми зосередимося на загальній схемі роботи скупної мережі і особливостях організації її діяльності. У чому ж оригінальність передвиборчої «сітки» Порошенка?

Почнемо з того, що на цій президентській кампанії функціонують паралельно одразу 2 виборчі штаби. При цьому діє поділ як за принципом окремих областей (центр-область-район-населений пункт), так і за принципом покриття мажоритарних округів. Усього в схемі задіяно 150 округів, на яких, як вважають на Банковій, має перемогти саме Петро Порошенко, що дасть йому змогу розраховувати на впевнену перемогу у другому турі президентських виборів.

Розповімо трохи про штабну піраміду. Вона побудована з чотирьох ступенів. Нагорі – куратор, який закріплений за кожним округом і напряму зацікавлений в тому, щоб тут переміг Порошенко. Йдеться або про нардепа від цього округу, який планує вже восени за сприяння Адміністрації президента перемогти на парламентських виборах, або ж кандидат в нардепи, якому пообіцяли максимальне сприяння на виборах до Верховної Ради, якщо він покаже гарний результат.

Далі йдуть «секторальні». Справа в тому, що кожен округ «розбивається» на 10-15 секторів. Люди, які беруть під контроль цю ланку, як правило, підшуковуються за допомогою особистих знайомств керівництва округу, а також часто туди входять очільники регіональних осередків партії Порошенка.

Під ними працюють «дільничні» усього в середньому їх від 100 до 170 людей. Саме стільки дільниць на одному «секторі». Цих людей підшукують за допомогою адмінресурсу – на ці посади призначаються люди з державних, комунальних або освітніх структур.

Під кожну дільницю знаходять в середньому по 30 «будинкових», які залучаються за допомогою того ж адмінресурсу. Але також використовується й інших механізм – анкетування під видом соцопитування чи збору підписів за ініціативи Президента. За допомогою таких «опитувань» знаходяться лояльні особи, які готові за грошову винагороду працювати на штаб Порошенка. У свою чергу кожен будинковий має зареєструвати 15 осіб, готових проголосувати за Петра Порошенка, отримавши винагороду.

Як проводитиметься оплата? Усі задіяні в схемі вносяться в спеціальні бази даних і отримують QR-коди листом разом з інструкцією роботи. Спеціальні кол-центри обдзвонюють залучених, перевіряють чи справді вони в курсі своєї ролі, а також призначають місця, де можна зареєструватися у системі і отримати кошти.

Про які суми йдеться? На одного агітатора-«опитувача» розписано до 1000 гривень. Цікаво, що «низова ланка» усієї цієї схеми повинна отримати кошти безпосередньо перед виборами і після голосування на виходах з дільниці.

Який масштаб даної схеми? Він – колосальний. Адже у штабі Порошенка прогнозують отримати від 3 мільйонів голосів за допомогою даної технології. 

Про те, хто конкретно курує дану мережу з Банкової по всій Україні, і до чого тут політтехнолог з Миколаєва, читайте в наступних наших публікаціях.

джерело

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Константин Гринчук: Это не власть ! Противно всё!
- Кто знает, что там у отнюдь не бывшего комика в голове?
- Рада отсрочила введение кассовых аппаратов для ФОПов до 2022 года, но не для всех. ФОПы недовольны законом по РРО и решили продолжить свой митинг под Радой
- Михаил Чаплыга: Сегодня рождается Республика!
- Все президенты, включая «смешного», предали народ
- Украинцев еще никогда так не грабили, как при Зеленском
- Хроника пандемии коронавируса: в Украине темпы резко ускорились, а в мире затишье. Данные на 1 декабря 2020
- "SaveФОП"! Начнется ли сегодня Налоговый майдан?
- В Киевском метрополитене сообщили, как будет работать подземка столицы в случае полного локдауна в стране
- Позорный "слуга народа" пояснил, что значит понятие "интеллектуальный локдаун" и какие сферы он затронет
00:05Март, 13 2019 1222

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца