Степан Хмара: Не по старих і нових обличчях треба робити свій вибір, а згідно іншого, якісного принципу 3-П ( патріотизм, професіоналізм, порядність)

Степан Хмара: Не по старих і нових обличчях треба робити свій вибір, а згідно іншого, якісного принципу 3-П ( патріотизм, професіоналізм, порядність)

Коротко про головне в сьогоденні!

В транспорті та на вулиці стривожені люди мене часто запитують: що робити, за кого голосувати, що буде відбуватися далі іт.д.
Розумію, що людям важко зорієнтуватися в зомбуючій лавині табунів всіляких політтехнологів, шахраїв і пройдисвітів. Вперто намагаються втовкмачити людям тезу про про так звані "нові обличчя", протиставляючи їх "старим обличчям". Не по старих і нових обличчях треба робити вибір, а згідно іншого,якісного принципу 3П( патріотизм, професіоналізм, порядність). Цей принцип я запропонував ще на початку 1990 років. У кожного є свій життєвий слід: його вчинки, поведінка, по чому необхідно давати оцінку і путівку у справжню державну політику.

Не може не дивувати, згідно опитувань, на другому місці( понад 10%0 поки що займає така партія "За жизнь". Її лідери Бойко, Медведчук, Рабінович - це відверта промосковська, антиукраїнська, антидержавна шайка, яка на догоду кремлівським ворогам України намагається активно руйнувати нашу державу. 
Чому мене це дивує?! Бо я ніяк не повірю, що 10% тих, хто підтримує "За жизнь", не люблять своєї держави, хочуть її зруйнувати , як функціонери цієї антиукраїнської зграї, що рветься до влади.

Так, дійсно в Україні є частина людей, які мають в кишені паспорти держави України і люто її ненавидять. Але таких за моїми оцінками набереться 2-3%. Це теж ненормально для нормальної держави. Але, нажаль, у нас такі, поки-що, є. Чому ж така неадекватна підтримка?
Причин кілька.

По-перше, ватажки "За жизнь" не розкривають до кінця своїх політичних намірів.
По-друге, вони намагаються обдурити виборцянеобмеженою популістською соціальною демагогією.
по-третє, вони вони володіють потужними інструментами пропаганди - електронними ЗМІ.
По-четверте, більшість людей не знають справжнього аморального та кримінального обличчя ватажків цієї зграї.
Дуже коротко про найбільш відомих ватажків: 
1) Юрій Бойко - чекає не дочекається на нього в"язниця хоч би за шахрайства з відомими "вишками Бойка", через які в держави поцуплено сотні мільйонів доларів.
2) Віктор Медведчук - це вазагалі кагебістський прихвостень ще з совєтських часів. Він відверто закликає до посягань на державний суверенітет і територіальну цілісність України. Він сам публічно напрошується аби його цілком справедливо притягнути до кримінальної відповідальності за державну зраду. Надзвичайно багатий тип, що основні статки здобув, перебуваючи при владі.
3) Вадим Рабіновіч - дуже талановитий соціальний демагог, неперевершений аферист, шахрай і кримінальний злочинець( ще у 1980р.р. за фінансові махінації і розкрадання в особливо великих розмірах. Намагався симулювати божевілля - не вийшло. Був засуджений до 12 років ув"язнення. Звільнений достроково за сприяння Л.Кравчука.

Що робити аби зупинити цих аферистів і пройдисвітів?! Кожен громадянин України , який вже знає правду про них, повинен терпеливо і вперто пояснювати про них тим, хто цього не знає. Так ми можемо виправити цей парадокс і зупинити цю ганьбу, адже йдеться про безпеку держави.
Не можу оминути ще одного хамелеона, який ховається під європейську солідарність - Порошенка. Цьому пану не до парламенту крокувати, а спочатку відповісти за консервацію корупції в судах, за розкрадання в системі оборонного комплексу, за те, що створив статус найбільшого сприяння медведчукам,бойкам та іншій наволочі, місце якій у тюрмах за несплату податків, переховування в офшорах своїх статків, за розквіт п"ятої колони Кремля в Україні і ще багато багато за що....

Тобто , виборцям на виборах не забувати про принцип "3П".
І ще хочу звернутися до Президента Зеленського з маленькою та ваговитою пропозицією. До виборів 20.07. заборонити публічно виступати А.Богдану. Для цього пропоную скочом заклеїти йому рот і заборонити навіть писати. А після виборів дати йому доброго копняка і більше не допускати до держслужби.
Сподіваюся, що Президент зрозуміє всю серйозність цієї моєї пропозиції, висловленої в гумористичній формі!

 

 

Степан Хмара

Поделиться​​ новостью:


- Порошенко, Тимошенко и Вакарчук ! Будет схватка
- Семен Семенченко: Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він війною прикривався
- ПРЕМЬЕРСКАЯ РУЛЕТКА
- «Право на успех и право на ошибку»
- Как не уставать за рулем авто: 5 работающих советов
- Это называется диджитализация, ебта, - Речинский
- Шокирующий материал 1+1: Путин благословил Порошенко и Медвечука. Что происходит? ВИДЕО
- Зеленский уволил еще более 20 глав райгосадминистраций
- «Малолетние с*ки!»: в Харькове подростков засекли за преступным занятием
- Как правильно делать детоксикацию от алкоголя в домашних условиях
- В Николаевской области полицейские обнаружили застреленным кандидата в нардепы от "Оппозиционного блока" Василия Мосякина
- Зеленский обновил состав Нацсовета по антикоррупционной политике
- Какая страна, такое и ГБР. Все это называется failed state. Точнее полный и безнадежный failed state
- Об украинских националистах
- Александр Гончаров: ПОКА СО СТОРОНЫ ВЛАСТИ ВИДИМ ЛИШЬ ПРОЦЕСС УПРАВЛЕНИЯ ГОРЕМ ЛЮДЕЙ
09:45Июль, 11 2019 2597

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю