Степан Хмара: Не по старих і нових обличчях треба робити свій вибір, а згідно іншого, якісного принципу 3-П ( патріотизм, професіоналізм, порядність)

Степан Хмара: Не по старих і нових обличчях треба робити свій вибір, а згідно іншого, якісного принципу 3-П ( патріотизм, професіоналізм, порядність)

Коротко про головне в сьогоденні!

В транспорті та на вулиці стривожені люди мене часто запитують: що робити, за кого голосувати, що буде відбуватися далі іт.д.
Розумію, що людям важко зорієнтуватися в зомбуючій лавині табунів всіляких політтехнологів, шахраїв і пройдисвітів. Вперто намагаються втовкмачити людям тезу про про так звані "нові обличчя", протиставляючи їх "старим обличчям". Не по старих і нових обличчях треба робити вибір, а згідно іншого,якісного принципу 3П( патріотизм, професіоналізм, порядність). Цей принцип я запропонував ще на початку 1990 років. У кожного є свій життєвий слід: його вчинки, поведінка, по чому необхідно давати оцінку і путівку у справжню державну політику.

Не може не дивувати, згідно опитувань, на другому місці( понад 10%0 поки що займає така партія "За жизнь". Її лідери Бойко, Медведчук, Рабінович - це відверта промосковська, антиукраїнська, антидержавна шайка, яка на догоду кремлівським ворогам України намагається активно руйнувати нашу державу. 
Чому мене це дивує?! Бо я ніяк не повірю, що 10% тих, хто підтримує "За жизнь", не люблять своєї держави, хочуть її зруйнувати , як функціонери цієї антиукраїнської зграї, що рветься до влади.

Так, дійсно в Україні є частина людей, які мають в кишені паспорти держави України і люто її ненавидять. Але таких за моїми оцінками набереться 2-3%. Це теж ненормально для нормальної держави. Але, нажаль, у нас такі, поки-що, є. Чому ж така неадекватна підтримка?
Причин кілька.

По-перше, ватажки "За жизнь" не розкривають до кінця своїх політичних намірів.
По-друге, вони намагаються обдурити виборцянеобмеженою популістською соціальною демагогією.
по-третє, вони вони володіють потужними інструментами пропаганди - електронними ЗМІ.
По-четверте, більшість людей не знають справжнього аморального та кримінального обличчя ватажків цієї зграї.
Дуже коротко про найбільш відомих ватажків: 
1) Юрій Бойко - чекає не дочекається на нього в"язниця хоч би за шахрайства з відомими "вишками Бойка", через які в держави поцуплено сотні мільйонів доларів.
2) Віктор Медведчук - це вазагалі кагебістський прихвостень ще з совєтських часів. Він відверто закликає до посягань на державний суверенітет і територіальну цілісність України. Він сам публічно напрошується аби його цілком справедливо притягнути до кримінальної відповідальності за державну зраду. Надзвичайно багатий тип, що основні статки здобув, перебуваючи при владі.
3) Вадим Рабіновіч - дуже талановитий соціальний демагог, неперевершений аферист, шахрай і кримінальний злочинець( ще у 1980р.р. за фінансові махінації і розкрадання в особливо великих розмірах. Намагався симулювати божевілля - не вийшло. Був засуджений до 12 років ув"язнення. Звільнений достроково за сприяння Л.Кравчука.

Що робити аби зупинити цих аферистів і пройдисвітів?! Кожен громадянин України , який вже знає правду про них, повинен терпеливо і вперто пояснювати про них тим, хто цього не знає. Так ми можемо виправити цей парадокс і зупинити цю ганьбу, адже йдеться про безпеку держави.
Не можу оминути ще одного хамелеона, який ховається під європейську солідарність - Порошенка. Цьому пану не до парламенту крокувати, а спочатку відповісти за консервацію корупції в судах, за розкрадання в системі оборонного комплексу, за те, що створив статус найбільшого сприяння медведчукам,бойкам та іншій наволочі, місце якій у тюрмах за несплату податків, переховування в офшорах своїх статків, за розквіт п"ятої колони Кремля в Україні і ще багато багато за що....

Тобто , виборцям на виборах не забувати про принцип "3П".
І ще хочу звернутися до Президента Зеленського з маленькою та ваговитою пропозицією. До виборів 20.07. заборонити публічно виступати А.Богдану. Для цього пропоную скочом заклеїти йому рот і заборонити навіть писати. А після виборів дати йому доброго копняка і більше не допускати до держслужби.
Сподіваюся, що Президент зрозуміє всю серйозність цієї моєї пропозиції, висловленої в гумористичній формі!

 

 

Степан Хмара

Поделиться​​ новостью:


- Поменяйте кресло, а лучше сожгите. Это заразно...
- Экономист рассказал, кто откровенно грабил украинцев с помощью военного сбора
- А сволочи и подонки на своих местах остались те же!
- О чем говорит начавшееся падение рейтинга Зеленского и рост рейтинга Тимошенко — эксперт
- Владимир Александрович! Вы не ГОЛОБОРОДЬКО
- Зеленский назначил нового начальника Управления государственной охраны
- НАБУ открыло уголовное производство против Юрия Луценко
- Крутые... совещатели) Премьер Гончарук оказался продолжателем заветов вчерашней «ленторезов»...
- Страх... Глаза президента мутнеют от страха)...
- Михаил Чаплыга: Вова! Не пугай нас тут баблом
09:45Июль, 11 2019 2823

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю