СТЕПАН ХМАРА " Вихід з глухого кута є!"

СТЕПАН ХМАРА " Вихід з глухого кута є!"

Без нейтралізації мафіозної банди Порошенка, неможливо розблокувати роботу парламенту, відновити роботу державних структур

Україна нагадує корабель занурений до ватерлінії у воду. І нікуди не рухається, і потихенько продовжує занурюватися. А капітан і найближчі до нього члени команди навіть не стараються зупинити шлях корабля на дно. Натомість з кают-компанії доносяться веселі, безтурботні співи. пасажири - хто як: одні сидять в каютах і очікують, інші тиняються на палубах і очікують, що може, все-таки, невідомо звідки припливе тверезий капітан, аби корабель почав кудись рухатися.
Так і більшість українців пожовують пісні макарони з поганої муки, якими годує їх не тільки мафіозна команда Порошенка, а навіть деякі партійні лідери, які зачислюють себе до опозиції теж повчають, що непотрібно домагатися дочасних виборів, а спокійно дочекатися чергових і там вже обрати іншого президента. І очевидно, більшість політиків і політиканів погоджуються з тим, бо альтернативного сценарію не пропонують. Тобто, вони готові спокійно спостерігати ще понад рік, як мародери, під патронатом "хрещеного батька" Порошенка, продовжують дограбовувати Україну, сподіваючись, що на виборах вдасться змінити нинішнього "пахана" ( багато хто з відомих політиканів на троні неодмінно бачать лише себе). 
І ці рожеві мрії у нашої політичної "еліти" непохитні, незважаючи на те, що вони розуміють, що в державі встановлена система мафіозного управління. Порошенко не просто порушує Конституцію і Закони України, він взагалі ними нехтує, і користується лише в тих випадках, коли це вигідно йому й його кліці. Не буду тратити час на демонстрацію прикладів , бо тепер система беззаконня настільки очевидна і демонстративна з боку владної мафії, що не бачать цього тільки ті, хто не хоче бачити, або несповна розуму. Але ця вся публіка легко заковтує маніпулятивні наживки: "не розхитуйте ситуацію, бо цим скористається Путін", не розуміючи, що для Кремля Порошенко не просто дуже вигідний - це подарунок для Путіна. Недаремно Кремль через свого агента Фірташа підтримував на виборах саме Порошенка, що паралізував парламентаризм, перетворивши ВРУ у прислужницю мафіозної банди. Забезпечив заповзання і перебування в парламенті "п'ятої колони" Кремля, вчорашніх регіоналів. Це для Порошенка є головним джерелом корупції, яка стала найбільшою загрозою для національної безпеки, руйнівною для держави і джерелом катастрофічного зубожіння населення. Хіба така злочинна політика Порошенка не найбільш вигідна для нашого ворога Російської Федерації?!!!
Це ж Порошенко своєю бездарною і злочинною політикою загнав Україну у "Мінський котлован" - кремлівський план знищення Української держави, а тепер знову продовжує підігрувати Кремлю казками про "миротворчу місію" на Донбасі, а насправді продовжувати невизначено довго вигідний для Кремля сценарій війни: психологічної, економічної, політико-дипломатичної, де воєнна компонента пониженої інтенсивності. Хотілось би, щоб нарешті наші політикани і журналісти, як папуги припинили називати війну незрозуміло чому "гібридною"?! Бо маскувати війну за такий термін вигідно лише агресору і аж ніяк не жертві. 
Погодившись на написаний у Кремлі текст "Мінських домовленностей", Порошенко загнав Україну в капкан, який передбачає, якщо їх виконати - капітуляцію України, а РФ виступає в ролі миротворця.
Незважаючи на все це, Порошенко вже три роки повторює, що альтернативи " Мінським домовленностям" немає і Україна неухильно їх дотримується, а російська сторона не виконала жодного пункту.
Дійсно, російська сторона не виконала жодного пункту цих домовленностей, але РФ і не думала їх виконувати, бо вона НЕ Є СТОРОНОЮ КОНФЛІКТУ!!!
Але, чому ж українським військовим заборонено адекватно відповідати на обстріли окупантів, чому заборонено українським розвід-диверсійним групам заходити на окуповані території і здійснювати там оперативні завдання. 
Статус найбільшого сприяння російським олігархам в Україні, торгівля з РФ і сплата податків у бюджет держави агресора, небажання розривати дипломатичні відносини з агресором - все це має очевидні ознаки державної зради Порошенка.
Згода Порошенка втягнути Україну в черговий Кремлівський довгограючий і небезпечний серіал про так звану миротворчу місію на Донбасі - це шлях до невирішення конфлікту, а реалізації плану Кремля - створення на Донбасі повністю підконтрольного РФ дестабілізуючого Україну анклаву на утриманні бюджету України, але захищеного від будь-якого впливу і контролю з боку центральної влади України.
Все вищенаведене передбачено в незаконному антиконституційному законі, який Порошенко протягнув у 2016 року і продовжив ще на рік у жовтні 2017р, бо Москва за той час мріє провести вибори на окупованих територіях.
Напевно досить аргументів, щоб зрозуміти, що без нейтралізації мафіозної банди Порошенка, неможливо розблокувати роботу парламенту, відновити роботу державних структур, в першу ядерну правоохоронних органів у правовому, законодавчому полі, замість обслуговуванні мафії, що спостерігається зараз. Якщо дозволити Порошенкові до виборів досидіти в кріслі, зберігаючи нинішнє статус-кво. то сподіватися змінити його на відносно законних виборах - марні ілюзії. Ця банда, яка тепер демонструє зухвале свавілля і беззаконня, раптом допустить чесні вибори. Це навіть не смішно.
Для порятунку України потрібно змусити Порошенка достроково скласти повноваження або щонай менше дати письмове зобов'язання не брати участі у виборах на наступний термін. І в цьому головне завдання чесних політиків, громадських діячів, всіх відповідальних громадян організувати мирний масовий тиск суспільства і нарешті усунути Порошенка від влади, яку він , нажаль, використовує на шкоду Україні.

СТЕПАН ХМАРА

Поделиться​​ новостью:


- BMW отзывает в Европе более 500 тысяч автомобилей
- Волкер назвал главные препятствия реализации минских соглашений
- ПО МОЕМУ , УКРАИНА НА ВЕРНОМ ПУТИ ...
- Станислав Речинский: Может Баканов забыл, что "Зе" народ выбрал чтобы сказать «f@ck» всей системе?
- ПУТИН ПРОДОЛЖАЕТ ЗАВЛАДЕВАТЬ УКРАИНСКИМ ИНФОРМАЦИОННЫМ ПРОСТРАНСТВОМ, ПОРОШЕНКО ПРЕДОСТАВЛЯЕТ ДЛЯ ЭТОГО СВОИ КАНАЛЫ
- Начала всплывать правда об Иловайском котле. «Порошенко светит пожизненное заключение, он — дьявол, а не человек», — военные
- Старые фишки по-новому! На мажоритарных округах наблюдается нашествие клонов «Слуги народа»
- В КС поругались из-за указа Зеленского о роспуске Рады и не приняли никакого решения — источник
- «Бандиты должны сидеть в тюрьмах!» — Саакашвили
- Зеленский заверил, что дефолта в Украине не будет, подготовка программы с МВФ начнется в июле
- "Правый сектор зашел в Донецк": командование ОС прояснило ситуацию
- У Зеленского рассказали о возвращении Донбасса
- НБУ отменил обязательную продажу валюты бизнесом с 19 июня
- Глава ЦИК подтвердила правоту Юлии Тимошенко: Конституционный суд не может остановить выборы
- Разумков рассказал, когда чиновники увидят небо в клеточку
09:03Февраль, 19 2018 1712

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю