Стрілянина в Києві: Рейдерство? Мутна історія

Стрілянина в Києві: Рейдерство? Мутна історія

Затриманого стрільця звати Іван Мартинюк. Рік тому виглядав як абсолютно адекватний чоловік Питання тільки в тому, що там робили представники поліції..

Рейдерство?? (Оновлено!) Сьогодні в елітному ЖК на Голосіївському проспекті Києва сталася стрілянина. Поранено двох людей. Що відомо попередньо. Квартиру було перепродано через електронні торги за борги, хоча в ній була прописана неповнолітня дитина. Попердній власник не хотів залишати помешкання та забарикадувався всередині. Їжу протягом тривалого часу йому передавали друзі на 14 поверх мотузками та дронами. Про це був навіть цілий сюжет на 1+1. Сьогодні, очевидно, до квартири вкотре завітали нові власники разом із співробітниками МВС для того, щоб звільнити помешкання. Старий власник відкрив вогонь з зареєстрованої мисливської рушниці. Поранив поліцейського та одного з новий власників чи їхніх представників. Після чого на місце приїхали спецпризначенці МВС КОРД та затримали стрільця. Разом з КОРД на місце приїхали і співробітники Внутрішньої безпеки Національної поліції. Про це повідомив керівник столичної поліції Крищенко. Очевидно, для того, або з'ясувати, що робили на місці події поліцейські, які прийшли туди з новими власниками чи їхніми представниками. Крищенко так і не зміг відповісти ЗМІ, хто саме викликав поліцію - затриманий, чи ті, хто намагався потрапити до квартири ззовні. І коли саме це сталося - до чи після пострілу. Мутна історія. Треба розбиратися..

APD. Затриманого стрільця звати Іван Мартинюк. Його позицію можна побачити в сюжеті 1+1. Рік тому виглядав як абсолютно адекватний чоловік. Наразі відомо, що судові тяганини щодо вказаного майна тривають в першій інстанції. Справа про визнання торгів недійсними призначена на жовтень 2021.Про усунення перешкод призначена на 20 вересня 2021. враховуючи, що остаточних рішень немає, то попахує рейдерством. Питання тільки в тому, що там з "новими власниками" робили представники поліції..

Єгор Чечеринда

Поделитесь с друзьями:


- Почему в регионах отказываются от COVID-вакцинации, - соцопрос
- Игорь Валерьевич - лучшая няня, у которой раньше работал Зеленский
- Сирано де Бержерак: человек и персонаж
- "Конкурента Зеленского" купили олигархи? ВИДЕО
- Когда человечество начало использовать одежду
17:37Июль, 07 2021 1286

Хотите первыми получать новости и важную и полезную информацию? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях:

Telegram  Twitter  Facebook  Instagram  GoogleNews RSS

ТОП Новости 
неделя
месяц